MB "Irūnos koncertinės paslaugos" — įmonės kodas 304174147
- Įmonės kodas
- 304174147
- PVN nr.
- LT100010491612
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, Gedimino g. 7-5, LT-68307, 68307 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9020 — Scenos menų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Feb 07
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 50 736 | 13 579 | 64 091 | 12 790 | 5 480 | 5 378 | 24 353 | 26 583 | 8 478 |
| Visos pajamos | 50 736 | 13 579 | 64 091 | 12 790 | 5 480 | 5 378 | 24 353 | 26 583 | 8 478 |
| Pelnas prieš mokesčius | 47 702 | 6 860 | 56 876 | 9 986 | 4 118 | 0 | 18 063 | 12 434 | 736 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 557 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 47 702 | 6 860 | 56 876 | 9 986 | 3 912 | 0 | 17 160 | 11 812 | 699 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 557 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 3 750 | 3 750 | 3 750 | 3 750 | 3 750 | 3 200 | 2 890 | 24 878 | 22 454 |
| Trumpalaikis turtas | 48 880 | 22 651 | 10 290 | 908 | 905 | 1 743 | 18 213 | 15 284 | 18 797 |
| Visi įsipareigojimai | 428 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 626 | 6 977 |
| Nuosavas kapitalas | 52 202 | 26 401 | 14 040 | 4 658 | 4 655 | 3 943 | 21 103 | 33 536 | 34 274 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 220 NACE 9020 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Irūnos koncertinės paslaugos" 2024 m. nurodė 8 478 € apyvartą, tai yra 68,1% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 6 vietą tarp 9 „Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė uždirbo 699 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 8,2%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 6 977 €, o nuosavas kapitalas — 34 274 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Popchoras "Kotita" | Marijampolė | 9 580 | −1 387 | — |
| Viešoji įstaiga "Rebel heart" | Marijampolė | 11 563 | 128 | 1 |
| VšĮ Marijampolės Filharmonija | Marijampolė | 31 354 | 0 | — |
| MB Nerealiai | Marijampolė | 49 393 | 30 614 | — |
| Individuali įmonė | Marijampolė | 120 767 | 18 327 | — |
| MB "Užiateka" | Vilnius | 8 237 | −5 982 | — |
| MB Vogue community | Vilnius | 8 175 | −218 | — |
| VšĮ "ENERGY TIME" | Kaunas | 8 175 | −1 967 | — |
Įtraukta į reitingus
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Marijampolė) 2024 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Marijampolė) 2023 m.
- 19. vieta — TOP 25 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Marijampolė) pagal apyvartą 2023 m.
- 57. vieta — Pelningiausios įmonės scenos menų veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 30 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 27. vieta — Pelningiausios įmonės scenos menų veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Irūnos koncertinės paslaugos" apyvarta?
2024 m. MB "Irūnos koncertinės paslaugos" nurodė 8 478 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Irūnos koncertinės paslaugos" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 699 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 8,2%.
Kokia veikla užsiima MB "Irūnos koncertinės paslaugos"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Scenos menų veikla“ (EVRK 9020), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Irūnos koncertinės paslaugos"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą