Marijampolės folkloro ansamblis "Žibinyčia" — įmonės kodas 301681889
- Įmonės kodas
- 301681889
- PVN nr.
- 301681889
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, Mokolų g. 39-23, LT-68166, 68166 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9020 — Scenos menų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Apr 14
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 034 | 11 053 | 5 121 | 2 927 | 1 896 | 3 378 | 534 | 0 | 1 441 | 600 | 1 350 |
| Visos pajamos | 2 034 | 11 053 | 5 121 | 2 927 | 1 896 | 3 378 | 534 | 0 | 1 441 | 600 | 1 350 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 336 | 163 | 114 | 1 243 | 1 212 | 2 701 | 450 | 0 | 0 | 975 | 1 741 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 6 273 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 1 336 | 163 | 114 | 1 243 | 1 212 | 2 701 | 450 | 0 | 0 | 975 | 1 741 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 6 273 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 2 160 | 2 323 | 2 437 | 3 680 | 4 892 | 7 593 | 8 043 | 8 036 | 1 763 | 2 738 | 4 479 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 2 160 | 2 323 | 2 437 | 3 680 | 4 892 | 7 593 | 8 043 | 8 036 | 1 763 | 2 738 | 4 479 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 220 NACE 9020 įmonių (2025).
Trumpai
Marijampolės folkloro ansamblis "Žibinyčia" 2025 m. nurodė 1 350 € apyvartą, tai yra 125,0% daugiau nei 2024 m. ir užėmė 7 vietą tarp 9 „Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė uždirbo 1 741 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 129,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 4 479 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Vaikų ir jaunimo choras "Vyturėlis" | Marijampolė | 177 | −342 | — |
| MB "Irūnos koncertinės paslaugos" | Marijampolė | 8 478 | 699 | — |
| Popchoras "Kotita" | Marijampolė | 9 580 | −1 387 | — |
| Viešoji įstaiga "Rebel heart" | Marijampolė | 11 563 | 128 | 1 |
| VšĮ Marijampolės Filharmonija | Marijampolė | 31 354 | 0 | — |
| MB Nerealiai | Marijampolė | 49 393 | 30 614 | — |
| VšĮ Ukanytes Projects | Vilnius | 602 | 0 | — |
| Kauno muzikos klubas "Bandonija" | Kaunas | 611 | 611 | — |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Marijampolės folkloro ansamblis "Žibinyčia" apyvarta?
2025 m. Marijampolės folkloro ansamblis "Žibinyčia" nurodė 1 350 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Marijampolės folkloro ansamblis "Žibinyčia" dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 1 741 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 129,0%.
Kokia veikla užsiima Marijampolės folkloro ansamblis "Žibinyčia"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Scenos menų veikla“ (EVRK 9020), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės Marijampolės folkloro ansamblis "Žibinyčia"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą