Ruzgų bendruomenė — įmonės kodas 304584979
- Įmonės kodas
- 304584979
- PVN nr.
- 304584979
- Regionas / savivaldybė
- Mažeikių r. sav.
- Miestas
- Ruzgų k.
- Adresas
- Mažeikių r. sav., Mažeikių apylinkės sen., Ruzgų k., Mokyklos g. 5, LT-89451, 89451 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun Jul 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 2 292 | 7 728 | 3 463 | 3 869 | 7 419 | 5 207 | 9 196 |
| Visos pajamos | 0 | 2 292 | 7 728 | 3 463 | 3 869 | 7 419 | 5 207 | 9 196 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 3 | 112 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 2 000 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 3 | 112 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 2 000 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | 5 540 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 3 | 115 | 114 | — | — | — | 0 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | 0 |
| Nuosavas kapitalas | −2 000 | 0 | 0 | 114 | 1 187 | 17 | 1 648 | 5 540 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Ruzgų bendruomenė 2024 m. nurodė 9 196 € apyvartą, tai yra 76,6% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 7 vietą tarp 39 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Mažeikių r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 5 540 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Šerkšnėnų seniūnijos bendruomenės centras | Šerkšnėnų k. | 9 342 | 0 | — |
| Račališkių bendruomenė | Račalių k. | 10 352 | 0 | — |
| JAUNIMO CENTRAS "BŪK SAVAS" | Seda | 6 961 | 6 961 | — |
| Viekšnių bendruomenė | Viekšniai | 6 810 | 0 | — |
| Krakių bendruomenės centras "Ventos vingis" | Krakių k. | 6 126 | 1 018 | — |
| Bugenių kaimo bendruomenė | Bugenių k. | 5 954 | 170 | — |
| Palnosų bendruomenės centras | Palnosų k. | 4 837 | 1 025 | — |
| Plinkšių kaimo bendruomenė | Plinkšių k. | 4 514 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Ruzgų bendruomenė apyvarta?
2024 m. Ruzgų bendruomenė nurodė 9 196 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Ruzgų bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Ruzgų bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Ruzgų k., Mažeikių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Ruzgų bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą