Bugenių kaimo bendruomenė — įmonės kodas 167402174
- Įmonės kodas
- 167402174
- PVN nr.
- 167402174
- Regionas / savivaldybė
- Mažeikių r. sav.
- Miestas
- Bugenių k.
- Adresas
- Mažeikių r. sav., Mažeikių apylinkės sen., Bugenių k. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue Dec 30
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 047 | 840 | 643 | 1 145 | 2 644 | 1 713 | 1 564 | 2 889 | 3 625 | 5 954 |
| Visos pajamos | 2 047 | 840 | 643 | 1 145 | 2 644 | 1 713 | 1 564 | 2 889 | 3 625 | 5 954 |
| Pelnas prieš mokesčius | 488 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 44 | 154 | 170 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 1 657 | 2 401 | 3 218 | 3 758 | 4 215 | 4 743 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 488 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 44 | 154 | 170 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 1 657 | 2 401 | 3 218 | 3 758 | 4 215 | 4 743 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 3 912 | 3 115 | 2 401 | 1 686 | 972 | 257 | 0 | 0 | — | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 1 665 | 1 945 | 2 195 | 2 342 | 2 357 | 2 470 | 2 430 | 2 474 | — | 2 644 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Bugenių kaimo bendruomenė 2024 m. nurodė 5 954 € apyvartą, tai yra 64,2% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 10 vietą tarp 39 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Mažeikių r. sav.. Įmonė uždirbo 170 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 2,9%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Krakių bendruomenės centras "Ventos vingis" | Krakių k. | 6 126 | 1 018 | — |
| Viekšnių bendruomenė | Viekšniai | 6 810 | 0 | — |
| JAUNIMO CENTRAS "BŪK SAVAS" | Seda | 6 961 | 6 961 | — |
| Palnosų bendruomenės centras | Palnosų k. | 4 837 | 1 025 | — |
| Plinkšių kaimo bendruomenė | Plinkšių k. | 4 514 | 0 | — |
| Mažeikių moterų "LIONS" klubas | Naikių k. | 4 379 | 0 | — |
| Sedos bendruomenė | Seda | 3 978 | 0 | — |
| Ukrinų kaimo bendruomenė | Ukrinų k. | 3 792 | −259 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 20. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Mažeikių r. sav.) 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Mažeikių r. sav.) 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Bugenių kaimo bendruomenė apyvarta?
2024 m. Bugenių kaimo bendruomenė nurodė 5 954 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Bugenių kaimo bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 170 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 2,9%.
Kokia veikla užsiima Bugenių kaimo bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Bugenių k., Mažeikių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Bugenių kaimo bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą