Palnosų bendruomenės centras — įmonės kodas 301673497
- Įmonės kodas
- 301673497
- PVN nr.
- 301673497
- Regionas / savivaldybė
- Mažeikių r. sav.
- Miestas
- Palnosų k.
- Adresas
- Mažeikių r. sav., Viekšnių sen., Palnosų k., Santeklių g. 16, LT-89482, 89482 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Wed Apr 02
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 206 | 3 689 | 1 080 | 1 212 | 4 283 | 1 120 | 885 | 4 140 | 0 | 4 837 |
| Visos pajamos | 1 206 | 3 689 | 1 080 | 1 212 | 4 283 | 1 120 | 885 | 4 140 | 0 | 4 837 |
| Pelnas prieš mokesčius | 301 | 1 109 | 532 | 131 | 377 | 98 | 0 | 0 | 0 | 1 025 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 232 | 1 430 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 301 | 1 109 | 532 | 131 | 377 | 98 | 0 | 0 | 0 | 1 025 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 232 | 1 430 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
| Trumpalaikis turtas | 301 | 1 410 | 1 942 | 2 073 | 2 210 | 1 120 | 1 819 | 390 | 0 | — |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 301 | 1 410 | 1 942 | 2 073 | 2 210 | 1 120 | 1 819 | 390 | 0 | 2 175 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Palnosų bendruomenės centras 2024 m. nurodė 4 837 € apyvartą ir užėmė 11 vietą tarp 39 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Mažeikių r. sav.. Įmonė uždirbo 1 025 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 21,2%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 2 175 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Plinkšių kaimo bendruomenė | Plinkšių k. | 4 514 | 0 | — |
| Mažeikių moterų "LIONS" klubas | Naikių k. | 4 379 | 0 | — |
| Sedos bendruomenė | Seda | 3 978 | 0 | — |
| Ukrinų kaimo bendruomenė | Ukrinų k. | 3 792 | −259 | 1 |
| Voverių kaimo bendruomenė | Tirkšliai | 3 731 | 0 | — |
| Bugenių kaimo bendruomenė | Bugenių k. | 5 954 | 170 | — |
| Krakių bendruomenės centras "Ventos vingis" | Krakių k. | 6 126 | 1 018 | — |
| Auksodės kaimo bendruomenė | Auksūdžio k. | 3 526 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Palnosų bendruomenės centras apyvarta?
2024 m. Palnosų bendruomenės centras nurodė 4 837 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Palnosų bendruomenės centras dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 025 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 21,2%.
Kokia veikla užsiima Palnosų bendruomenės centras?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Palnosų k., Mažeikių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Palnosų bendruomenės centras?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą