Ukrinų kaimo bendruomenė — įmonės kodas 167396230
- Įmonės kodas
- 167396230
- PVN nr.
- 167396230
- Regionas / savivaldybė
- Mažeikių r. sav.
- Miestas
- Ukrinų k.
- Adresas
- Mažeikių r. sav., Židikų sen., Ukrinų k., Varduvos g. 7, LT-89432, 89432 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Oct 13
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 3 022 | 2 742 | 5 647 | 10 387 | 7 127 | 6 238 | 8 376 | 4 414 | 4 306 | 3 792 |
| Visos pajamos | 3 022 | 2 742 | 5 647 | 10 387 | 7 127 | 6 238 | 8 376 | 4 414 | 4 306 | 3 792 |
| Pelnas prieš mokesčius | 398 | 55 | 2 263 | 4 037 | 721 | 3 345 | 0 | 25 | 1 028 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 592 | 0 | 0 | 259 |
| Grynasis pelnas | 398 | 55 | 2 263 | 4 037 | 721 | 3 345 | 0 | 25 | 1 028 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 592 | 0 | 0 | 259 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 2 | — | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 10 582 | 8 310 | 6 877 | 7 739 | 5 852 | 23 689 | 25 742 | 17 402 | 12 766 | 7 881 |
| Trumpalaikis turtas | 1 048 | 10 108 | 10 188 | 15 268 | 11 560 | 7 111 | 17 951 | 18 133 | 17 719 | 16 430 |
| Visi įsipareigojimai | 4 | 5 | 53 | 12 | 15 | 10 | 81 | 51 | 10 | 76 |
| Nuosavas kapitalas | 416 | 471 | 2 734 | 5 771 | 6 492 | 9 837 | 8 245 | 8 270 | 9 298 | 9 039 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Ukrinų kaimo bendruomenė 2024 m. nurodė 3 792 € apyvartą, tai yra 11,9% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 13 vietą tarp 39 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Mažeikių r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 259 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 76 €, o nuosavas kapitalas — 9 039 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Voverių kaimo bendruomenė | Tirkšliai | 3 731 | 0 | — |
| Sedos bendruomenė | Seda | 3 978 | 0 | — |
| Auksodės kaimo bendruomenė | Auksūdžio k. | 3 526 | 0 | — |
| Kapėnų bendruomenė | Kapėnų k. | 3 358 | −1 401 | — |
| Urvikių kaimo bendruomenė | Urvikių k. | 3 256 | 222 | — |
| Mažeikių moterų "LIONS" klubas | Naikių k. | 4 379 | 0 | — |
| Plinkšių kaimo bendruomenė | Plinkšių k. | 4 514 | 0 | — |
| Kurmaičių kaimo bendruomenė | Kurmaičių k. | 3 053 | −324 | — |
Įtraukta į reitingus
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Mažeikių r. sav.) 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Mažeikių r. sav.) 2023 m.
- 15. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Mažeikių r. sav.) 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Ukrinų kaimo bendruomenė apyvarta?
2024 m. Ukrinų kaimo bendruomenė nurodė 3 792 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Ukrinų kaimo bendruomenė dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 259 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi Ukrinų kaimo bendruomenė?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Ukrinų kaimo bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Ukrinų k., Mažeikių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Ukrinų kaimo bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą