Urvikių kaimo bendruomenė — įmonės kodas 167392029
- Įmonės kodas
- 167392029
- PVN nr.
- 167392029
- Regionas / savivaldybė
- Mažeikių r. sav.
- Miestas
- Urvikių k.
- Adresas
- Mažeikių r. sav., Reivyčių sen., Urvikių k., Saulės g. 3, LT-89261, 89261 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Jun 09
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 450 | 395 | 1 797 | 298 | 523 | 0 | 641 | 3 256 |
| Visos pajamos | 1 450 | 395 | 1 797 | 298 | 523 | 0 | 641 | 3 256 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 106 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 222 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 259 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 106 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 222 |
| Grynasis nuostolis | 259 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 543 | 253 | 6 | 5 | — | — | — | 222 |
| Visi įsipareigojimai | 396 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 222 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 422 NACE 9499 įmonių (2023).
Trumpai
Urvikių kaimo bendruomenė 2023 m. nurodė 3 256 € apyvartą, tai yra 408,0% daugiau nei 2022 m. ir užėmė 20 vietą tarp 45 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Mažeikių r. sav.. Įmonė uždirbo 222 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 6,8%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 222 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Kapėnų bendruomenė | Kapėnų k. | 3 358 | −1 401 | — |
| Kurmaičių kaimo bendruomenė | Kurmaičių k. | 3 053 | −324 | — |
| Pievėnų bendruomenės asociacija | Pievėnų k. | 3 036 | 0 | — |
| Renavo kaimo bendruomenė | Vadagių k. | 3 014 | 0 | — |
| Auksodės kaimo bendruomenė | Auksūdžio k. | 3 526 | 0 | — |
| Voverių kaimo bendruomenė | Tirkšliai | 3 731 | 0 | — |
| Ukrinų kaimo bendruomenė | Ukrinų k. | 3 792 | −259 | 1 |
| Sedos bendruomenė | Seda | 3 978 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Urvikių kaimo bendruomenė apyvarta?
2023 m. Urvikių kaimo bendruomenė nurodė 3 256 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Urvikių kaimo bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2023 m. įmonė uždirbo 222 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 6,8%.
Kokia veikla užsiima Urvikių kaimo bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Urvikių k., Mažeikių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Urvikių kaimo bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą