Renavo kaimo bendruomenė — įmonės kodas 167388283
- Įmonės kodas
- 167388283
- PVN nr.
- 167388283
- Regionas / savivaldybė
- Mažeikių r. sav.
- Miestas
- Vadagių k.
- Adresas
- Mažeikių r. sav., Sedos sen., Vadagių k. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Thu Apr 10
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 769 | 3 843 | 1 056 | 2 082 | 1 717 | 1 410 | 1 883 | 1 674 | 2 636 | 3 014 |
| Visos pajamos | 2 769 | 3 843 | 1 056 | 2 082 | 1 717 | 1 410 | 1 883 | 1 674 | 2 636 | 3 014 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 38 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 164 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 38 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 164 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 879 | 1 114 | 1 453 | 88 | 19 | 191 | 27 | 38 | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Renavo kaimo bendruomenė 2024 m. nurodė 3 014 € apyvartą, tai yra 14,3% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 18 vietą tarp 39 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Mažeikių r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Pievėnų bendruomenės asociacija | Pievėnų k. | 3 036 | 0 | — |
| Kurmaičių kaimo bendruomenė | Kurmaičių k. | 3 053 | −324 | — |
| Urvikių kaimo bendruomenė | Urvikių k. | 3 256 | 222 | — |
| Kapėnų bendruomenė | Kapėnų k. | 3 358 | −1 401 | — |
| Auksodės kaimo bendruomenė | Auksūdžio k. | 3 526 | 0 | — |
| Voverių kaimo bendruomenė | Tirkšliai | 3 731 | 0 | — |
| Ukrinų kaimo bendruomenė | Ukrinų k. | 3 792 | −259 | 1 |
| Sedos bendruomenė | Seda | 3 978 | 0 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Renavo kaimo bendruomenė apyvarta?
2024 m. Renavo kaimo bendruomenė nurodė 3 014 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Renavo kaimo bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Renavo kaimo bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Vadagių k., Mažeikių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Renavo kaimo bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą