Mažeikių moterų "LIONS" klubas — įmonės kodas 300112301
- Įmonės kodas
- 300112301
- PVN nr.
- 300112301
- Regionas / savivaldybė
- Mažeikių r. sav.
- Miestas
- Naikių k.
- Adresas
- Mažeikių r. sav., Mažeikių apylinkės sen., Naikių k., Gilių 2-oji g. 2, LT-89266, 89266 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Thu May 05
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 511 | 2 101 | 2 564 | 1 099 | 1 976 | 5 351 | 4 379 |
| Visos pajamos | 1 511 | 2 101 | 2 564 | 1 099 | 1 976 | 5 351 | 4 379 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 420 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 1 294 | 337 | 0 | 1 283 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 420 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 1 294 | 337 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 1 032 | 1 569 | 2 563 | — | — | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 2 563 | 0 | — | — | — |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 1 118 | 1 976 | 1 214 | 625 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 422 NACE 9499 įmonių (2023).
Trumpai
Mažeikių moterų "LIONS" klubas 2023 m. nurodė 4 379 € apyvartą, tai yra 18,2% mažiau nei 2022 m. ir užėmė 16 vietą tarp 45 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Mažeikių r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Plinkšių kaimo bendruomenė | Plinkšių k. | 4 514 | 0 | — |
| Sedos bendruomenė | Seda | 3 978 | 0 | — |
| Palnosų bendruomenės centras | Palnosų k. | 4 837 | 1 025 | — |
| Ukrinų kaimo bendruomenė | Ukrinų k. | 3 792 | −259 | 1 |
| Voverių kaimo bendruomenė | Tirkšliai | 3 731 | 0 | — |
| Auksodės kaimo bendruomenė | Auksūdžio k. | 3 526 | 0 | — |
| Kapėnų bendruomenė | Kapėnų k. | 3 358 | −1 401 | — |
| Urvikių kaimo bendruomenė | Urvikių k. | 3 256 | 222 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Mažeikių moterų "LIONS" klubas apyvarta?
2023 m. Mažeikių moterų "LIONS" klubas nurodė 4 379 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Mažeikių moterų "LIONS" klubas dirba pelningai?
Taip. 2023 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Mažeikių moterų "LIONS" klubas?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Naikių k., Mažeikių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Mažeikių moterų "LIONS" klubas?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą