Krakių bendruomenės centras "Ventos vingis" — įmonės kodas 301278678
- Įmonės kodas
- 301278678
- PVN nr.
- 301278678
- Regionas / savivaldybė
- Mažeikių r. sav.
- Miestas
- Krakių k.
- Adresas
- Mažeikių r. sav., Mažeikių apylinkės sen., Krakių k., Pauliankos g. 46, LT-89237, 89237 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue Nov 20
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 409 | 148 | 590 | 1 061 | 377 | 165 | 5 072 | 4 661 | 6 126 |
| Visos pajamos | 409 | 148 | 590 | 1 061 | 377 | 165 | 5 072 | 4 661 | 6 126 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 90 | 0 | 93 | 0 | 624 | 663 | 1 018 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 320 | 0 | 168 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 90 | 0 | 93 | 0 | 624 | 663 | 1 018 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 320 | 0 | 168 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
| Trumpalaikis turtas | 720 | 766 | 438 | 228 | 321 | 153 | 778 | 1 441 | — |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Krakių bendruomenės centras "Ventos vingis" 2024 m. nurodė 6 126 € apyvartą, tai yra 31,4% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 9 vietą tarp 39 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Mažeikių r. sav.. Įmonė uždirbo 1 018 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 16,6%.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Bugenių kaimo bendruomenė | Bugenių k. | 5 954 | 170 | — |
| Viekšnių bendruomenė | Viekšniai | 6 810 | 0 | — |
| JAUNIMO CENTRAS "BŪK SAVAS" | Seda | 6 961 | 6 961 | — |
| Palnosų bendruomenės centras | Palnosų k. | 4 837 | 1 025 | — |
| Plinkšių kaimo bendruomenė | Plinkšių k. | 4 514 | 0 | — |
| Mažeikių moterų "LIONS" klubas | Naikių k. | 4 379 | 0 | — |
| Sedos bendruomenė | Seda | 3 978 | 0 | — |
| Ukrinų kaimo bendruomenė | Ukrinų k. | 3 792 | −259 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Mažeikių r. sav.) 2024 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Mažeikių r. sav.) 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Krakių bendruomenės centras "Ventos vingis" apyvarta?
2024 m. Krakių bendruomenės centras "Ventos vingis" nurodė 6 126 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Krakių bendruomenės centras "Ventos vingis" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 018 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 16,6%.
Kokia veikla užsiima Krakių bendruomenės centras "Ventos vingis"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Krakių k., Mažeikių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Krakių bendruomenės centras "Ventos vingis"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą