Račališkių bendruomenė — įmonės kodas 167388130

Įmonės kodas
167388130
PVN nr.
167388130
Regionas / savivaldybė
Mažeikių r. sav.
Miestas
Račalių k.
Adresas
Mažeikių r. sav., Židikų sen., Račalių k., Topolių g. 2-2, LT-89401, 89401 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
Teisinė forma
Asociacija
Registracijos data
Tue Apr 08
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2025)
2 983 € 71,2%
Grynasis pelnas (2025)
0 €
Grynojo pelno marža
0,0%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2015–2025, EUR

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.10 tūkst.20152016201720182019202020212022202320242025

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

0120152016201720182019202020212022202320242025

Pajamos ir rezultatas

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.10 tūkst.20152016201720182019202020212022202320242025Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

05010015020152016201720182019202020212022202320242025Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis20152016201720182019202020212022202320242025
Grynosios pardavimo pajamos5 4087 387005 6250008 98710 3522 983
Visos pajamos5 4087 387005 6250008 98710 3522 983
Pelnas prieš mokesčius00000000000
Nuostolis prieš mokesčius00000000000
Grynasis pelnas00000000000
Grynasis nuostolis00000000000
Ilgalaikis turtas14 86811 1687 4678 8294 4892 8303 0871 999
Trumpalaikis turtas5 48110 1449 9489 97110 60714 06013 47814 529
Visi įsipareigojimai5344002915683
Nuosavas kapitalas00000000000

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2025).

Grynojo pelno marža
0,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
0,5%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Račališkių bendruomenė 2025 m. nurodė 2 983 € apyvartą, tai yra 71,2% mažiau nei 2024 m. ir užėmė 5 vietą tarp 39 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Mažeikių r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 83 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
Šerkšnėnų seniūnijos bendruomenės centrasŠerkšnėnų k.9 3420
Ruzgų bendruomenėRuzgų k.9 1960
JAUNIMO CENTRAS "BŪK SAVAS"Seda6 9616 961
Viekšnių bendruomenėViekšniai6 8100
Krakių bendruomenės centras "Ventos vingis"Krakių k.6 1261 018
Bugenių kaimo bendruomenėBugenių k.5 954170
Palnosų bendruomenės centrasPalnosų k.4 8371 025
Plinkšių kaimo bendruomenėPlinkšių k.4 5140

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Račališkių bendruomenė apyvarta?

2025 m. Račališkių bendruomenė nurodė 2 983 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Račališkių bendruomenė dirba pelningai?

Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.

Kokia veikla užsiima Račališkių bendruomenė?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Račalių k., Mažeikių r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą