Zarasų r. sav. įmonės
Aktyvios įmonės (2024)
297
Bendra apyvarta
78,4 mln €▲ 16,6%
Darbuotojai
831
Medianinė marža
1,8%
Augimas (metinis)
+16,6%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
Zarasų r. sav.: TOP 100 įmonių
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "Svaita" | Zarasų r. sav. | 21 662 369 | 204 102 | 160 | |
| 2 | UAB Forbs | Zarasų r. sav. | 17 794 783 | 328 074 | 3 | |
| 3 | UAB FOKSAS | Zarasų r. sav. | 5 647 240 | 84 377 | 19 | |
| 4 | Uždaroji akcinė bendrovė "Akadas" | Zarasų r. sav. | 2 925 558 | 140 401 | 56 | |
| 5 | UAB "Vigotema" | Zarasų r. sav. | 2 135 717 | −136 186 | 44 | |
| 6 | Uždaroji akcinė bendrovė "Vasaknos" | Zarasų r. sav. | 1 982 446 | 385 440 | 41 | |
| 7 | UAB "Metaprofilis" | Zarasų r. sav. | 1 564 098 | 38 496 | 12 | |
| 8 | UAB "Poliprofile" | Zarasų r. sav. | 1 493 867 | 95 809 | 19 | |
| 9 | UAB "Ekko LT" | Zarasų r. sav. | 1 185 731 | 127 383 | 12 | |
| 10 | UAB "UNIKALL" | Zarasų r. sav. | 1 162 342 | 72 782 | 17 | |
| 11 | UAB "Miškija" | Zarasų r. sav. | 979 720 | 8 583 | 4 | |
| 12 | UAB "Selika" | Zarasų r. sav. | 966 202 | −91 146 | 1 | |
| 13 | UAB "Lino baldai" | Zarasų r. sav. | 963 390 | 27 891 | 10 | |
| 14 | UAB "Tristata" | Zarasų r. sav. | 912 728 | 25 202 | 10 | |
| 15 | UAB "Danstana" | Zarasų r. sav. | 852 510 | 1 903 | 36 | |
| 16 | UAB ThinkBig LT | Zarasų r. sav. | 844 748 | 14 868 | 4 | |
| 17 | Zarasų rajono žemės ūkio bendrovė "Aptarnavimas" | Zarasų r. sav. | 734 704 | 1 795 | 5 | |
| 18 | UAB "RPS" | Zarasų r. sav. | 717 614 | 41 386 | 9 | |
| 19 | UAB "Varika" | Zarasų r. sav. | 690 731 | −51 595 | 3 | |
| 20 | UAB Lietaus sodai | Zarasų r. sav. | 688 632 | −3 893 | 18 | |
| 21 | UAB LIETUNGĖ | Zarasų r. sav. | 640 812 | 82 832 | 7 | |
| 22 | UAB "Aubana" | Zarasų r. sav. | 521 119 | 4 528 | 2 | |
| 23 | Uždaroji akcinė bendrovė "Zarasų hidrotechninė statyba" | Zarasų r. sav. | 512 300 | −461 265 | 32 | |
| 24 | UAB "REGRON" | Zarasų r. sav. | 482 981 | 707 954 | 5 | |
| 25 | MB "Ora Research" | Zarasų r. sav. | 454 336 | 14 819 | 2 | |
| 26 | UAB "Narasta" | Zarasų r. sav. | 446 842 | 56 | 5 | |
| 27 | Viešoji įstaiga "Inovatorių slėnis" | Zarasų r. sav. | 441 593 | −73 026 | 6 | |
| 28 | UAB "Polonera" | Zarasų r. sav. | 434 382 | −37 993 | 15 | |
| 29 | UAB "Alvimeta" | Zarasų r. sav. | 395 237 | −42 408 | 5 | |
| 30 | Uždaroji akcinė bendrovė "Givisa" | Zarasų r. sav. | 379 475 | −476 146 | — | |
| 31 | Uždaroji akcinė bendrovė "VILVĖ" | Zarasų r. sav. | 359 086 | −38 135 | 18 | |
| 32 | UAB "VK AUTO" | Zarasų r. sav. | 342 342 | 270 | 5 | |
| 33 | UAB "K-Service LT" | Zarasų r. sav. | 296 430 | 3 067 | 14 | |
| 34 | UAB "Gedmorta" | Zarasų r. sav. | 290 853 | 43 443 | 3 | |
| 35 | Uždaroji akcinė bendrovė "Aukštaitijos ledai" | Zarasų r. sav. | 284 736 | 45 505 | 3 | |
| 36 | Uždaroji akcinė bendrovė "Langaza" | Zarasų r. sav. | 272 229 | 39 758 | 2 | |
| 37 | Žemės ūkio kooperatyvas "Sartų lankų jautiena" | Zarasų r. sav. | 270 060 | 1 703 | 4 | |
| 38 | UAB "Liepta" | Zarasų r. sav. | 256 894 | 54 945 | 5 | |
| 39 | Viešoji įstaiga "MAGNIFICAT leidiniai" | Zarasų r. sav. | 256 385 | −402 | 6 | |
| 40 | UAB Zakela | Zarasų r. sav. | 238 730 | 1 884 | 11 | |
| 41 | BENDRUOMENĖ "ŠLYNINKOS VANDENS MALŪNAS" | Zarasų r. sav. | 238 161 | −8 243 | 11 | |
| 42 | MB "Frons" | Zarasų r. sav. | 225 316 | 1 890 | — | |
| 43 | UAB "Brand marketing/universalūs projektai" | Zarasų r. sav. | 220 473 | −297 184 | — | — |
| 44 | UAB "Medaus namai" | Zarasų r. sav. | 215 223 | 16 899 | 4 | |
| 45 | UAB "Biltera" | Zarasų r. sav. | 205 458 | 4 | 1 | |
| 46 | Uždaroji akcinė bendrovė "Govilis" | Zarasų r. sav. | 196 691 | 5 153 | 6 | |
| 47 | UAB "DEISLADA" | Zarasų r. sav. | 194 945 | 1 760 | 8 | |
| 48 | Agro taškas, UAB | Zarasų r. sav. | 182 872 | 3 899 | 1 | |
| 49 | UAB "Velkomas" | Zarasų r. sav. | 181 606 | −14 115 | 2 | |
| 50 | UAB "Engnessenis" | Zarasų r. sav. | 181 390 | −108 996 | 4 | |
| 51 | UAB "Belaga" | Zarasų r. sav. | 181 257 | 315 | 1 | |
| 52 | Mažoji bendrija "Airasta" | Zarasų r. sav. | 164 887 | 12 483 | 1 | |
| 53 | Uždaroji akcinė bendrovė "Dusetų vaistinė" | Zarasų r. sav. | 162 862 | −6 038 | 5 | |
| 54 | UAB "Candarine" | Zarasų r. sav. | 156 064 | −58 990 | 3 | |
| 55 | MB Atermos grupė | Zarasų r. sav. | 155 255 | 96 681 | — | |
| 56 | VšĮ "Neformalaus ugdymo namai" | Zarasų r. sav. | 150 791 | −18 586 | 3 | |
| 57 | UAB "RE-notas" | Zarasų r. sav. | 150 503 | −242 321 | 12 | |
| 58 | UAB "ZYGRIMTA" | Zarasų r. sav. | 132 000 | 1 903 | 1 | |
| 59 | UAB "Beneco" | Zarasų r. sav. | 130 407 | 7 707 | 1 | |
| 60 | UAB "Augantas" | Zarasų r. sav. | 124 937 | 1 529 | — | — |
| 61 | UAB "GR group" | Zarasų r. sav. | 121 892 | 11 770 | 4 | |
| 62 | MB Danga stogui | Zarasų r. sav. | 118 133 | −14 367 | — | |
| 63 | Zarasų rajono žemės ūkio bendrovė "Ateitis" | Zarasų r. sav. | 116 090 | −3 520 | 7 | |
| 64 | MB "Holpankeka" | Zarasų r. sav. | 113 623 | 13 516 | — | |
| 65 | Asmenybės ugdymo institutas "Rafaelis" | Zarasų r. sav. | 113 428 | 1 665 | 1 | |
| 66 | UAB "Plėtros garantas" | Zarasų r. sav. | 108 145 | 211 | 2 | |
| 67 | MB Povelauskas | Zarasų r. sav. | 103 240 | 19 019 | — | — |
| 68 | UAB Radasa | Zarasų r. sav. | 100 984 | −1 636 | 2 | |
| 69 | Uždaroji akcinė bendrovė "Vilkija" | Zarasų r. sav. | 94 372 | 1 220 | 2 | |
| 70 | UAB "Vasaknų dvaras" | Zarasų r. sav. | 87 682 | 1 850 | 3 | |
| 71 | MB Augalotas begemotas | Zarasų r. sav. | 84 233 | 84 093 | — | — |
| 72 | "Mūsų komanda", UAB | Zarasų r. sav. | 77 445 | 1 948 | 3 | |
| 73 | MB Laucius | Zarasų r. sav. | 73 803 | 3 404 | — | |
| 74 | Zarasų rajono savivaldybės Dusetų komunalinio ūkio įmonė | Zarasų r. sav. | 72 247 | −25 201 | — | |
| 75 | Žemės ūkio kooperatyvas "Dusetų krašto gaspadoriai" | Zarasų r. sav. | 71 416 | −4 837 | 1 | |
| 76 | MB Digital nest | Zarasų r. sav. | 69 371 | 11 083 | — | |
| 77 | VšĮ "Aš Einšteinas" | Zarasų r. sav. | 68 542 | −385 | 4 | |
| 78 | MB Romeitra | Zarasų r. sav. | 68 098 | −1 027 | 1 | |
| 79 | Vasaknų bendruomenė | Zarasų r. sav. | 62 536 | 2 322 | 3 | |
| 80 | MB "Status axis" | Zarasų r. sav. | 62 384 | 7 075 | — | |
| 81 | UAB ERASTA | Zarasų r. sav. | 62 278 | −76 821 | 6 | |
| 82 | UAB "Čilus" | Zarasų r. sav. | 61 419 | −3 057 | 1 | |
| 83 | VšĮ "Žvaigždynai" | Zarasų r. sav. | 58 721 | −1 055 | 3 | |
| 84 | UAB DEVERTA | Zarasų r. sav. | 57 816 | 937 | — | — |
| 85 | UAB Sapnai | Zarasų r. sav. | 57 320 | −6 | 3 | |
| 86 | MB "Marvelės parkas" | Zarasų r. sav. | 56 337 | 237 | — | |
| 87 | UAB "Everita" | Zarasų r. sav. | 55 767 | 14 934 | 1 | |
| 88 | UAB "Seirana" | Zarasų r. sav. | 54 369 | 1 321 | 2 | |
| 89 | UAB "Huris" | Zarasų r. sav. | 54 036 | −8 070 | 1 | |
| 90 | UAB "Trigeris" | Zarasų r. sav. | 53 050 | 10 535 | 2 | |
| 91 | MB "Labai puiku" | Zarasų r. sav. | 51 092 | −25 335 | 3 | |
| 92 | UAB "Gs importas" | Zarasų r. sav. | 50 835 | 3 540 | 3 | |
| 93 | UAB "Supra dictum" | Zarasų r. sav. | 47 437 | 4 849 | 2 | |
| 94 | Iron Family VšĮ | Zarasų r. sav. | 47 215 | 4 468 | — | |
| 95 | MB "Grynturas" | Zarasų r. sav. | 46 183 | 3 074 | 1 | |
| 96 | MB Ecorolsta | Zarasų r. sav. | 45 638 | 19 659 | — | — |
| 97 | MB 314 | Zarasų r. sav. | 45 160 | 8 768 | — | |
| 98 | UAB "Dersela" | Zarasų r. sav. | 44 850 | 4 466 | 2 | |
| 99 | UAB Nomi Fame | Zarasų r. sav. | 44 847 | 9 943 | 1 | |
| 100 | "Planeta B612", MB | Zarasų r. sav. | 44 749 | −10 872 | 1 |
Pagrindinės veiklos sritys
Veiklos sritys, turinčios bent 10 įmonių 2024 m.
| Veiklos sritis (EVRK) | Įmonės | Apyvarta | Medianinė marža |
|---|---|---|---|
| 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla | 38 | 464 970 | 0,0% |
| 9329 — Niekur kitur nepriskirta pramogų ir rekreacijos organizavimo veikla | 14 | 377 026 | 3,3% |
Zarasų r. sav. reitingai
Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Naujos įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje, veikusios 2024 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Naujos įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje, veikusios 2023 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.Sparčiausiai augančios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.Sparčiausiai augančios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.Sparčiausiai augančios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.