"Mūsų komanda", UAB — įmonės kodas 304085517

Įmonės kodas
304085517
PVN nr.
LT100009885416
Regionas / savivaldybė
Zarasų r. sav.
Miestas
Antazavės k.
Adresas
Zarasų r. sav., Antazavės sen., Antazavės k., Klevų g. 5, LT-32260, 32260 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
4335 — Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Registracijos data
Sun Aug 23
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
77,4 tūkst. € 17,0%
Grynasis pelnas (2024)
1 948 € 94,3%
Grynojo pelno marža
2,5%
Darbuotojai
3 50,0%

Apyvartos raida

2016–2024, EUR

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.120 tūkst.201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−80 tūkst.−60 tūkst.−40 tūkst.−20 tūkst.020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.120 tūkst.201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

0123201620172018201920202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−60 tūkst.−40 tūkst.−20 tūkst.020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos5 96575 86747 040122 13429 95661 43432 77693 28377 445
Visos pajamos5 96575 86747 040122 13429 95661 43432 77693 28377 445
Pelnas prieš mokesčius000000000
Nuostolis prieš mokesčius000000000
Grynasis pelnas010 929051 396020 2982 80534 0691 948
Grynasis nuostolis350069 31704 1390000
Vidutinis darbuotojų skaičius2223223
Ilgalaikis turtas1 9853 0671 9391 3485298944862113
Trumpalaikis turtas3 64143 5775 5388 85328 77468 62161 13061 92360 143
Visi įsipareigojimai3 07633 16563 43514 76438 00557 91947 21613 6659 730
Nuosavas kapitalas2 55013 479−55 958−4 563−8 70211 59614 40048 46950 416
Apmokėtas įstatinis kapitalas2 5002 5002 5002 5002 5002 5002 5002 5002 500

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 1 469 NACE 4335 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
2,5%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
25,8 tūkst. €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
16,2%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
3,9%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

"Mūsų komanda", UAB 2024 m. nurodė 77 445 € apyvartą, tai yra 17,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 3 „Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ veiklos srities įmonių Zarasų r. sav.. Įmonė uždirbo 1 948 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 2,5%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, tai yra 50,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 9 730 €, o nuosavas kapitalas — 50 416 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
UAB "Zarasų vaizdai"Imbrado k.18 000−9261
UAB "Vilusa"Skriaudžių k.77 377−15 1933
MB ISELAVilnius77 55424 146
UAB "Mandusta"Vilnius77 623−9 0936
MB "Dmdarbai"Alytus77 1152 0581
MB "Žemstata"Klaipėda77 106−2 552
UAB "Lubų pasaulis"Vilnius77 796−77 9706
MB "Ugvido statyba"Kėdainiai77 89011 315

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra "Mūsų komanda", UAB apyvarta?

2024 m. "Mūsų komanda", UAB nurodė 77 445 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar "Mūsų komanda", UAB dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 948 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 2,5%.

Kiek darbuotojų turi "Mūsų komanda", UAB?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima "Mūsų komanda", UAB?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ (EVRK 4335), įsikūrusi Antazavės k., Zarasų r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą