UAB "Zarasų vaizdai" — įmonės kodas 304855811
- Įmonės kodas
- 304855811
- PVN nr.
- LT100013272014
- Regionas / savivaldybė
- Zarasų r. sav.
- Miestas
- Imbrado k.
- Adresas
- Zarasų r. sav., Imbrado sen., Imbrado k., Avilio g. 5, LT-32281, 32281 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4335 — Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Jun 10
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 765 | 24 162 | 38 590 | 13 847 | 18 000 | 18 000 | 18 000 |
| Visos pajamos | 765 | 24 162 | 38 590 | 13 847 | 18 000 | 18 000 | 18 000 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 6 778 | 8 391 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 3 223 | 0 | 0 | 1 578 | 855 | 783 | 926 |
| Grynasis pelnas | 0 | 6 600 | 7 971 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 3 223 | 0 | 0 | 1 578 | 855 | 783 | 926 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 11 798 | 16 009 | 36 317 | 33 457 | 29 842 | 27 134 | 23 849 |
| Trumpalaikis turtas | 1 013 | 11 672 | 18 156 | 3 105 | 6 060 | 8 851 | 8 756 |
| Visi įsipareigojimai | 1 034 | 9 304 | 28 927 | 12 411 | 12 387 | 13 429 | 11 015 |
| Nuosavas kapitalas | 11 777 | 18 377 | 26 348 | 24 770 | 23 915 | 23 132 | 22 206 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 15 000 | 15 000 | 15 000 | 15 000 | 15 000 | 15 000 | 15 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 469 NACE 4335 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Zarasų vaizdai" 2024 m. nurodė 18 000 € apyvartą, tai yra 0,0% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 3 „Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ veiklos srities įmonių Zarasų r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 926 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 11 015 €, o nuosavas kapitalas — 22 206 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| "Mūsų komanda", UAB | Antazavės k. | 77 445 | 1 948 | 3 |
| UAB "Pliteksa" | Vinkšnėnų k. | 17 970 | 6 733 | 3 |
| UAB Azelt group | Kaunas | 18 040 | 15 589 | 1 |
| MB "Mariaus darbai" | Antakalnio I k. | 18 062 | 2 757 | — |
| UAB "Roko namai" | Lindiniškių k. | 17 900 | 2 132 | 1 |
| UAB "Eloris" | Vilnius | 18 100 | −3 091 | 1 |
| MB "Pauliaus apdaila" | Kaunas | 18 111 | 1 293 | — |
| MB "LeviRo" | Striūpų k. | 18 126 | 3 213 | — |
Įtraukta į reitingus
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Zarasų r. sav.) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — TOP 16 įmonių statyba veiklos srityje (Zarasų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Zarasų r. sav.) 2023 m.
- 12. vieta — TOP 13 įmonių statyba veiklos srityje (Zarasų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 68. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 55. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 46. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 49. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 64. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 33. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 49. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 71. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Zarasų vaizdai" apyvarta?
2024 m. UAB "Zarasų vaizdai" nurodė 18 000 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Zarasų vaizdai" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 926 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Zarasų vaizdai"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Zarasų vaizdai"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ (EVRK 4335), įsikūrusi Imbrado k., Zarasų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Zarasų vaizdai"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą