VšĮ "Neformalaus ugdymo namai" — įmonės kodas 302729867
- Įmonės kodas
- 302729867
- PVN nr.
- LT100018294315
- Regionas / savivaldybė
- Zarasų r. sav.
- Miestas
- Antalieptė
- Adresas
- Zarasų r. sav., Antalieptė, Mokyklos g. 10, LT-32243, 32243 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8569 — Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Wed Feb 22
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 231 749 | 180 820 | 198 828 | 146 527 | 196 031 | 153 477 | 225 207 | 390 803 | 303 067 | 150 791 |
| Visos pajamos | 231 749 | 180 820 | 198 828 | 146 527 | 196 031 | 153 477 | 225 207 | 390 803 | 303 067 | 150 791 |
| Pelnas prieš mokesčius | 7 002 | 7 703 | 0 | 3 940 | 5 609 | 0 | 0 | 12 125 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 901 | 14 925 | 0 | 5 799 | 18 586 |
| Grynasis pelnas | 7 002 | 7 703 | 0 | 3 940 | 5 609 | 0 | 0 | 12 125 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 901 | 14 925 | 0 | 5 799 | 18 586 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 5 | 5 | 5 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 4 353 | 3 007 | 3 791 | 1 807 | 6 137 | 18 305 | 107 253 | 141 003 | 127 021 | 98 999 |
| Trumpalaikis turtas | 29 874 | 128 613 | 105 580 | 61 335 | 58 277 | 52 181 | 59 499 | 85 320 | 66 405 | 37 610 |
| Visi įsipareigojimai | 8 647 | 54 202 | 10 601 | 18 188 | 13 659 | 4 169 | 62 022 | 48 326 | 81 416 | 54 371 |
| Nuosavas kapitalas | 31 002 | 38 705 | 42 307 | 44 096 | 49 705 | 27 779 | 12 854 | 24 979 | 19 180 | 594 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 241 NACE 8569 įmonių (2024).
Trumpai
VšĮ "Neformalaus ugdymo namai" 2024 m. nurodė 150 791 € apyvartą, tai yra 50,2% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Zarasų r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 18 586 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, tai yra 40,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 54 371 €, o nuosavas kapitalas — 594 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Asociacija "Kūrybinės ateities idėjos" | Klaipėda | 152 126 | 8 984 | 5 |
| Informacinių technologijų mokymo centras, UAB | Kaunas | 148 229 | −324 | 7 |
| MB "In manus" | Vilnius | 147 729 | 59 097 | — |
| Mažoji bendrija Financial freedom forum | Vilnius | 155 789 | 16 078 | — |
| UAB Perfectum Gaudium | Vilnius | 156 161 | 57 776 | 2 |
| MB "Insilarta" | Klaipėda | 156 920 | 10 629 | — |
| UAB "Organizavimo ir konsultavimo paslaugos" | Užudvarionių k. | 157 491 | 24 873 | 1 |
| VšĮ "Kauno teniso mokykla" | Kaunas | 140 505 | 28 300 | 3 |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — TOP 15 įmonių švietimas veiklos srityje (Zarasų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 5. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 35. vieta — Didžiausi darbdaviai niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 23 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 40. vieta — TOP 100 įmonių niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▼ 23 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 47. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 55. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės švietimas veiklos srityje 2024 m.
- 1. vieta — Didžiausi darbdaviai švietimas veiklos srityje (Zarasų r. sav.) 2023 m.
- 2. vieta — TOP 13 įmonių švietimas veiklos srityje (Zarasų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 8. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 17. vieta — TOP 100 įmonių niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 31. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 33. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 73. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 7. vieta — TOP 100 įmonių niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 7. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 16. vieta — Didžiausi darbdaviai niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 26. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 30. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 36. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 37. vieta — Pelningiausios įmonės niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 60. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 60. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės švietimas veiklos srityje 2022 m.▲ 37 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės švietimas veiklos srityje 2022 m.
- 8. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 12. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 32. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 41. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 28 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 78. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 30 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 97. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės švietimas veiklos srityje 2021 m.
- 10. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 36. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 48. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 69. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 14. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VšĮ "Neformalaus ugdymo namai" apyvarta?
2024 m. VšĮ "Neformalaus ugdymo namai" nurodė 150 791 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VšĮ "Neformalaus ugdymo namai" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 18 586 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi VšĮ "Neformalaus ugdymo namai"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima VšĮ "Neformalaus ugdymo namai"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla“ (EVRK 8569), įsikūrusi Antalieptė, Zarasų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės VšĮ "Neformalaus ugdymo namai"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą