MB 314 — įmonės kodas 305812649
- Įmonės kodas
- 305812649
- PVN nr.
- LT100019063610
- Regionas / savivaldybė
- Zarasų r. sav.
- Miestas
- Gaideliškių k. 2
- Adresas
- Zarasų r. sav., Salako sen., Gaideliškių k. 2, LT-32215, 32215 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7020 — Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Tue Jun 29
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 24 760 | 39 600 | 42 425 | 45 160 |
| Visos pajamos | 24 760 | 39 600 | 42 425 | 45 160 |
| Pelnas prieš mokesčius | 15 541 | 7 144 | 4 293 | 9 224 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 15 541 | 6 787 | 4 081 | 8 768 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 23 531 | 22 573 | 20 682 |
| Trumpalaikis turtas | 15 683 | 2 743 | 8 845 | 24 080 |
| Visi įsipareigojimai | 42 | 3 846 | 4 023 | 8 598 |
| Nuosavas kapitalas | 15 641 | 22 428 | 27 395 | 36 164 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 3 365 NACE 7020 įmonių (2024).
Trumpai
MB 314 2024 m. nurodė 45 160 € apyvartą, tai yra 6,4% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 5 „Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ veiklos srities įmonių Zarasų r. sav.. Įmonė uždirbo 8 768 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 19,4%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 8 598 €, o nuosavas kapitalas — 36 164 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Luna Albus" | Murliškių k. 4 | 29 878 | 642 | — |
| MB Csolution | Nečeskų k. 2 | 15 386 | −3 238 | — |
| MB "Vivitus" | Padustėlio k. | 10 781 | 4 364 | — |
| UAB "GOLDMAN ROSENSTAIN and PARTNERS" | Dusetos | 9 305 | 4 336 | — |
| UAB "Dibera" | Vilnius | 45 169 | 5 | 2 |
| MB MN consulting | Šiauliai | 45 143 | −146 | — |
| UAB "DOM investicijos" | Vilnius | 45 180 | 52 723 | 1 |
| VšĮ "PRIC" | Gelgaudiškis | 45 201 | 1 016 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 6. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Zarasų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Zarasų r. sav.) 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 44. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 83. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Zarasų r. sav.) 2023 m.
- 9. vieta — TOP 21 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Zarasų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 62. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 81. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 45. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 66. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 87. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 35. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 72. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 90. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB 314 apyvarta?
2024 m. MB 314 nurodė 45 160 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB 314 dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 8 768 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 19,4%.
Kokia veikla užsiima MB 314?
Pagrindinė veiklos sritis – „Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ (EVRK 7020), įsikūrusi Gaideliškių k. 2, Zarasų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB 314?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą