MB "Vivitus" — įmonės kodas 304416942
- Įmonės kodas
- 304416942
- PVN nr.
- 304416942
- Regionas / savivaldybė
- Zarasų r. sav.
- Miestas
- Padustėlio k.
- Adresas
- Zarasų r. sav., Dusetų sen., Padustėlio k., Upės g. 1, LT-32312, 32312 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7020 — Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Tue Oct 25
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 15 900 | 7 700 | 200 | — | — | 10 781 |
| Visos pajamos | 15 900 | 7 700 | 200 | — | — | 10 781 |
| Pelnas prieš mokesčius | 9 497 | 6 363 | 76 | 0 | 0 | 4 594 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 488 | 68 | 0 |
| Grynasis pelnas | 9 022 | 6 045 | 72 | 0 | 0 | 4 364 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 488 | 68 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 986 |
| Trumpalaikis turtas | 9 500 | 17 122 | 16 224 | 14 893 | 14 643 | 9 237 |
| Visi įsipareigojimai | 478 | 2 055 | 1 085 | 242 | 60 | 18 276 |
| Nuosavas kapitalas | 9 022 | 15 067 | 15 139 | 14 651 | 14 583 | 18 947 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 3 365 NACE 7020 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Vivitus" 2024 m. nurodė 10 781 € apyvartą ir užėmė 4 vietą tarp 5 „Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ veiklos srities įmonių Zarasų r. sav.. Įmonė uždirbo 4 364 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 40,5%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 18 276 €, o nuosavas kapitalas — 18 947 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "GOLDMAN ROSENSTAIN and PARTNERS" | Dusetos | 9 305 | 4 336 | — |
| MB Csolution | Nečeskų k. 2 | 15 386 | −3 238 | — |
| MB "Luna Albus" | Murliškių k. 4 | 29 878 | 642 | — |
| MB 314 | Gaideliškių k. 2 | 45 160 | 8 768 | — |
| UAB "Insolvensa" | Vilnius | 10 775 | 195 450 | 2 |
| "Minus vienas", MB | Vilnius | 10 772 | 351 | — |
| MB PATAGA | Vilnius | 10 792 | −19 658 | — |
| UAB Investus LT | Vydenių k. | 10 765 | 408 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Zarasų r. sav.) 2024 m.
- 21. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Zarasų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 57. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 78. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 87. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 73. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 51. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 23 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 96. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 28. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 64. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 81. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 96. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Vivitus" apyvarta?
2024 m. MB "Vivitus" nurodė 10 781 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Vivitus" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 4 364 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 40,5%.
Kokia veikla užsiima MB "Vivitus"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ (EVRK 7020), įsikūrusi Padustėlio k., Zarasų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Vivitus"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą