UAB "Candarine" — įmonės kodas 302642451
- Įmonės kodas
- 302642451
- PVN nr.
- LT100006228917
- Regionas / savivaldybė
- Zarasų r. sav.
- Miestas
- Indučių k. 3
- Adresas
- Zarasų r. sav., Degučių sen., Indučių k. 3, LT-32231, 32231 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6220 — Kompiuterių konsultacinė veikla ir kompiuterinės įrangos tvarkyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Jun 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 334 042 | 356 605 | 83 777 | 53 420 | 137 562 | 116 964 | 82 028 | 291 480 | 291 622 | 156 064 |
| Visos pajamos | 334 042 | 356 605 | 83 777 | 53 420 | 137 562 | 116 964 | 82 028 | 291 480 | 291 622 | 156 064 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 36 800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 822 | 0 | 0 | 134 558 | 24 350 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 36 800 | 156 883 | 32 456 | 25 553 | 0 | 587 | 4 208 | 0 | 0 | 58 990 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 17 944 | 172 480 | 195 589 | 198 772 | 234 676 | 254 861 | 234 557 |
| Trumpalaikis turtas | 75 164 | 6 643 | 17 502 | 14 327 | 106 074 | 50 947 | 51 087 | 238 511 | 233 610 | 165 735 |
| Visi įsipareigojimai | 105 076 | 193 468 | 236 753 | 277 569 | 263 616 | 232 185 | 239 715 | 328 485 | 319 419 | 290 230 |
| Nuosavas kapitalas | −29 912 | −186 795 | −219 251 | −244 804 | 14 938 | 14 351 | 10 144 | 144 702 | 169 052 | 110 062 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 259 047 | 259 047 | 259 047 | 259 047 | 259 047 | 259 047 | 259 047 | 259 047 | 259 047 | 259 047 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 565 NACE 6220 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Candarine" 2024 m. nurodė 156 064 € apyvartą, tai yra 46,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kompiuterių konsultacinė veikla ir kompiuterinės įrangos tvarkyba“ veiklos srities įmonių Zarasų r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 58 990 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, tai yra 25,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 290 230 €, o nuosavas kapitalas — 110 062 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kompiuterių konsultacinė veikla ir kompiuterinės įrangos tvarkyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Mažoji bendrija Testavimo laboratorija | Vilnius | 155 710 | 76 282 | 1 |
| UAB "ID forty six" | Kaunas | 156 723 | 82 172 | 3 |
| UAB Mintak | Vilnius | 155 198 | 99 126 | 2 |
| UAB "Smart IT Solutions" | Nemėžio k. | 157 677 | 16 855 | 4 |
| UAB "Imerel" | Vilnius | 158 301 | −7 657 | 4 |
| BPM SOLUTIONS, UAB | Vilnius | 158 493 | 1 162 | — |
| UAB "IT cloud" | Vilnius | 159 542 | 5 785 | 1 |
| UAB "Debesų kompiuterija" | Klaipėda | 161 070 | 27 999 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 6. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 30. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 45. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 52. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 27. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 23 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 32. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 45. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 4. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 10. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 22. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 65 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 36. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 45. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 46. vieta — Pelningiausios įmonės kompiuterių konsultacinė veikla ir kompiuterinės įrangos tvarkyba veiklos srityje 2022 m.
- 96. vieta — TOP 100 įmonių kompiuterių konsultacinė veikla ir kompiuterinės įrangos tvarkyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 5. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 46. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 51. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 87. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 23 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 41. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 43. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 64. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 32. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 43. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 46. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 51. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Candarine" apyvarta?
2024 m. UAB "Candarine" nurodė 156 064 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Candarine" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 58 990 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Candarine"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Candarine"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kompiuterių konsultacinė veikla ir kompiuterinės įrangos tvarkyba“ (EVRK 6220), įsikūrusi Indučių k. 3, Zarasų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Candarine"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą