MB "Status axis" — įmonės kodas 305015240
- Įmonės kodas
- 305015240
- PVN nr.
- LT100017284514
- Regionas / savivaldybė
- Zarasų r. sav.
- Miestas
- Tamuliškio vs. 1
- Adresas
- Zarasų r. sav., Zarasų sen., Tamuliškio vs. 1, LT-32282, 32282 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4781 — Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Feb 07
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 285 | 315 | 246 | — | — | 62 384 |
| Visos pajamos | 285 | 315 | 246 | — | — | 62 384 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 137 | 0 | 0 | 7 419 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 336 | 131 | 0 | 120 | 92 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 137 | 0 | 0 | 7 075 |
| Grynasis nuostolis | 336 | 131 | 0 | 120 | 92 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 391 | 229 | 405 | 35 | 43 | 25 795 |
| Visi įsipareigojimai | 527 | 495 | 534 | 384 | 484 | 19 161 |
| Nuosavas kapitalas | −136 | −266 | −129 | −349 | −441 | 6 634 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 948 NACE 4781 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Status axis" 2024 m. nurodė 62 384 € apyvartą ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Zarasų r. sav.. Įmonė uždirbo 7 075 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 11,3%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 19 161 €, o nuosavas kapitalas — 6 634 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "VK AUTO" | Dulių k. | 342 342 | 270 | 5 |
| UAB "Autiva" | Velžio k. | 62 332 | 230 | 2 |
| Individuali įmonė | Panevėžys | 62 439 | 2 526 | — |
| MB "Dahus" | Nemenčinė | 62 503 | −1 202 | — |
| MB "Harve" | Vilnius | 62 240 | −1 115 | — |
| MB Doveža | Panevėžys | 62 530 | −20 944 | — |
| Mažoji bendrija "Autoplanas" | Vilnius | 62 680 | 7 159 | — |
| UAB Vorfreude Services | Vilnius | 62 858 | 19 160 | — |
Įtraukta į reitingus
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Zarasų r. sav.) 2024 m.
- 14. vieta — TOP 25 įmonių prekyba veiklos srityje (Zarasų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 47. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 68. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Status axis" apyvarta?
2024 m. MB "Status axis" nurodė 62 384 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Status axis" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 7 075 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 11,3%.
Kokia veikla užsiima MB "Status axis"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba“ (EVRK 4781), įsikūrusi Tamuliškio vs. 1, Zarasų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Status axis"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą