Ignalinos r. sav. įmonės
Aktyvios įmonės (2024)
294
Bendra apyvarta
39,9 mln €▼ 9,5%
Darbuotojai
615
Medianinė marža
2,5%
Augimas (metinis)
−9,5%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
Ignalinos r. sav.: TOP 100 įmonių
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kooperatinė bendrovė "Ignalinos grūdai" | Ignalinos r. sav. | 5 080 799 | 104 413 | 19 | |
| 2 | UAB Autobazar | Ignalinos r. sav. | 3 799 492 | 27 757 | 17 | |
| 3 | Uždaroji akcinė bendrovė "Romnesa" | Ignalinos r. sav. | 3 393 120 | 510 257 | 76 | |
| 4 | Mažoji bendrija Ela invest | Ignalinos r. sav. | 2 269 936 | 152 726 | — | |
| 5 | Uždaroji akcinė bendrovė "Meleksas" | Ignalinos r. sav. | 1 721 425 | −138 967 | 47 | |
| 6 | UAB "Kaimo plėtros projektai" | Ignalinos r. sav. | 1 653 452 | 2 894 | 1 | |
| 7 | UAB "Renesansas" | Ignalinos r. sav. | 1 594 531 | 6 032 | 16 | |
| 8 | UAB "AUDKESTA" | Ignalinos r. sav. | 1 396 575 | 20 179 | 9 | |
| 9 | UAB "Pjūklininkas" | Ignalinos r. sav. | 1 382 028 | 102 030 | 13 | |
| 10 | UAB Metalo kaprizas | Ignalinos r. sav. | 1 303 118 | 78 616 | 4 | |
| 11 | Uždaroji akcinė bendrovė "Birvėtos tvenkiniai" | Ignalinos r. sav. | 1 228 245 | 29 673 | 39 | |
| 12 | Uždaroji akcinė bendrovė "LEGRA" | Ignalinos r. sav. | 1 218 901 | 38 790 | 24 | |
| 13 | UAB "Ignalinos melioracija" | Ignalinos r. sav. | 1 112 599 | 92 190 | 23 | |
| 14 | Uždaroji akcinė bendrovė "Didžiasalio komunalinės paslaugos" | Ignalinos r. sav. | 1 011 832 | 9 827 | 28 | |
| 15 | VšĮ Projektų valdymo ir mokymo centras | Ignalinos r. sav. | 940 487 | 583 | 11 | |
| 16 | MB Amz investments | Ignalinos r. sav. | 919 704 | 455 463 | — | |
| 17 | Viešoji įstaiga Mielagėnų Pal. J. Matulaičio parapiniai globos namai | Ignalinos r. sav. | 900 641 | 354 997 | 39 | |
| 18 | UAB "A&A Finance" | Ignalinos r. sav. | 764 495 | −186 129 | 3 | |
| 19 | ProSystemsLT, MB | Ignalinos r. sav. | 609 639 | 154 200 | — | |
| 20 | Uždaroji akcinė bendrovė "RIJEKA" | Ignalinos r. sav. | 603 918 | 58 801 | 5 | |
| 21 | UAB "Lit TOURISM" | Ignalinos r. sav. | 511 908 | 6 936 | 1 | |
| 22 | "Ignalinos valda", UAB | Ignalinos r. sav. | 443 619 | 17 261 | 1 | |
| 23 | Uždaroji akcinė bendrovė "Dukara" | Ignalinos r. sav. | 413 805 | 305 | 12 | |
| 24 | UAB "Atlantex" | Ignalinos r. sav. | 402 550 | −1 153 | 17 | |
| 25 | UAB Conrema Baltic | Ignalinos r. sav. | 391 491 | 22 635 | 3 | |
| 26 | Uždaroji akcinė bendrovė "Dringsta" | Ignalinos r. sav. | 376 546 | −76 422 | — | |
| 27 | UAB "Team of laser technology" | Ignalinos r. sav. | 349 901 | 18 450 | 9 | |
| 28 | Uždaroji akcinė bendrovė "Melekso prekyba" | Ignalinos r. sav. | 347 803 | 4 167 | 5 | |
| 29 | Uždaroji akcinė bendrovė "Dūkšta" | Ignalinos r. sav. | 341 060 | 463 | 4 | |
| 30 | ŽŪB "Agromodera" | Ignalinos r. sav. | 333 159 | 3 819 | — | |
| 31 | MB "Tipiška" | Ignalinos r. sav. | 327 074 | 21 814 | 10 | |
| 32 | UAB PlanterLT | Ignalinos r. sav. | 321 582 | 10 425 | 5 | |
| 33 | Paliesiaus dvaro asociacija | Ignalinos r. sav. | 296 052 | 185 | 4 | |
| 34 | UAB "Sostinės verslo grupė" | Ignalinos r. sav. | 285 189 | 19 773 | 1 | |
| 35 | MB "Autodealeriai" | Ignalinos r. sav. | 283 985 | 37 057 | — | |
| 36 | Uždaroji akcinė bendrovė "IŠTAR" | Ignalinos r. sav. | 272 724 | 79 043 | 1 | |
| 37 | UAB "Vigras" | Ignalinos r. sav. | 270 433 | −104 562 | 12 | |
| 38 | Pažangaus bendradarbiavimo akademija | Ignalinos r. sav. | 269 350 | 7 803 | 3 | |
| 39 | MB "Asfaltas" | Ignalinos r. sav. | 238 918 | 43 697 | 2 | |
| 40 | UAB "Pas Egidijų" | Ignalinos r. sav. | 225 101 | −8 300 | 3 | |
| 41 | UAB "Stateksa" | Ignalinos r. sav. | 192 436 | −21 817 | 3 | |
| 42 | MB Vieka | Ignalinos r. sav. | 186 938 | 9 192 | 6 | |
| 43 | UAB "Palūšės turas" | Ignalinos r. sav. | 185 011 | −53 505 | 11 | |
| 44 | MB "Idratai" | Ignalinos r. sav. | 177 779 | 42 098 | — | |
| 45 | UAB Utenos miškai | Ignalinos r. sav. | 177 426 | 3 363 | 2 | |
| 46 | Individuali įmonė | Ignalinos r. sav. | 170 572 | 4 097 | 9 | |
| 47 | MB "Šeimos virtuvė" | Ignalinos r. sav. | 168 579 | 6 226 | 4 | |
| 48 | UAB "Linkmedis" | Ignalinos r. sav. | 164 762 | 2 280 | 5 | |
| 49 | UAB "Ars bona" | Ignalinos r. sav. | 156 142 | 4 051 | 5 | |
| 50 | UAB "Dysnai" | Ignalinos r. sav. | 149 184 | 16 045 | 6 | |
| 51 | MB "Karkaso statybos sprendimai" | Ignalinos r. sav. | 146 853 | 15 759 | 2 | |
| 52 | UAB "Sporto plėtros grupė" | Ignalinos r. sav. | 143 980 | 26 827 | 2 | |
| 53 | MB "Reutera" | Ignalinos r. sav. | 141 044 | 1 275 | — | |
| 54 | UAB "Transvytrama" | Ignalinos r. sav. | 136 384 | 6 272 | 3 | |
| 55 | MB Dekovartai | Ignalinos r. sav. | 136 280 | 16 667 | 1 | |
| 56 | UAB "Restauratio et auratura" | Ignalinos r. sav. | 133 898 | 34 810 | 5 | |
| 57 | MB Limino medelynas | Ignalinos r. sav. | 131 254 | −5 982 | 5 | |
| 58 | UAB "Ūkis mums" | Ignalinos r. sav. | 128 088 | −81 626 | 1 | |
| 59 | MB "AutoPanava" | Ignalinos r. sav. | 114 692 | 22 552 | 1 | |
| 60 | UAB "EddyTrans" | Ignalinos r. sav. | 113 659 | −10 666 | 1 | |
| 61 | UAB "Artis consorcium" | Ignalinos r. sav. | 109 464 | −43 008 | 1 | |
| 62 | UAB "Tiki Inn" | Ignalinos r. sav. | 107 993 | 11 505 | 2 | |
| 63 | UAB "Agrorama" | Ignalinos r. sav. | 107 825 | 8 265 | 1 | — |
| 64 | Ignalinos rajono Kaniūkų žemės ūkio bendrovė | Ignalinos r. sav. | 107 700 | 3 248 | 1 | |
| 65 | MB Groomeris | Ignalinos r. sav. | 104 509 | 2 478 | — | — |
| 66 | MB "Santechlita" | Ignalinos r. sav. | 103 277 | 29 550 | 2 | |
| 67 | MB "Spyglius" | Ignalinos r. sav. | 95 287 | 10 233 | 1 | |
| 68 | UAB "Colarum" | Ignalinos r. sav. | 92 706 | 19 025 | 2 | |
| 69 | UAB "Vandens erdvė" | Ignalinos r. sav. | 87 056 | −52 017 | 4 | |
| 70 | MB "Ugnies sakalai" | Ignalinos r. sav. | 84 295 | 1 077 | 3 | |
| 71 | MB "Adventeris" | Ignalinos r. sav. | 83 934 | 716 | — | |
| 72 | UAB "Ignalinos projektai" | Ignalinos r. sav. | 83 179 | 15 825 | 3 | |
| 73 | MB "Statybų darbai iš vienų rankų" | Ignalinos r. sav. | 80 223 | 19 455 | — | — |
| 74 | UAB "Elema" | Ignalinos r. sav. | 79 320 | 4 534 | 1 | |
| 75 | UAB "Fabrilis" | Ignalinos r. sav. | 78 776 | −4 972 | 2 | |
| 76 | UAB "Oro srautas" | Ignalinos r. sav. | 78 473 | −20 975 | 3 | |
| 77 | UAB "Melsola" | Ignalinos r. sav. | 78 317 | 2 371 | 2 | |
| 78 | MB Unity dimension | Ignalinos r. sav. | 75 695 | 7 239 | — | |
| 79 | Daugėliškio krašto bendruomenė | Ignalinos r. sav. | 75 254 | 0 | 4 | |
| 80 | UAB "Ramandra" | Ignalinos r. sav. | 74 464 | −47 506 | 2 | |
| 81 | VšĮ "Ažvintis" | Ignalinos r. sav. | 72 527 | 13 680 | 2 | — |
| 82 | MB "Sindlita" | Ignalinos r. sav. | 72 100 | −40 125 | 1 | |
| 83 | UAB "SolisPro" | Ignalinos r. sav. | 71 506 | 6 461 | 3 | |
| 84 | Aukštaitijos verslo centras, UAB | Ignalinos r. sav. | 70 959 | 2 272 | 1 | |
| 85 | UAB "Oltida" | Ignalinos r. sav. | 70 736 | 128 | 1 | |
| 86 | Mažoji bendrija Renginių komanda | Ignalinos r. sav. | 69 672 | 6 908 | — | |
| 87 | VšĮ "Medžioklinės Kelionės" | Ignalinos r. sav. | 68 993 | 0 | 2 | |
| 88 | MB Hildarus | Ignalinos r. sav. | 66 614 | 54 422 | — | |
| 89 | "TV akademija LT", UAB | Ignalinos r. sav. | 65 000 | 11 939 | 2 | |
| 90 | MB Pokalbių gidas | Ignalinos r. sav. | 64 800 | −21 920 | — | |
| 91 | Mažoji bendrija Turizmo bazė | Ignalinos r. sav. | 63 583 | 3 472 | — | |
| 92 | UAB Setas 1 | Ignalinos r. sav. | 62 310 | 20 667 | 1 | — |
| 93 | MB Pramogų epidemija | Ignalinos r. sav. | 61 108 | 53 474 | 1 | |
| 94 | UAB "Sostinės gurmanas" | Ignalinos r. sav. | 57 496 | 1 655 | 1 | — |
| 95 | UAB "SAULĖS PARKAS" | Ignalinos r. sav. | 56 792 | −20 872 | 5 | |
| 96 | MB Laisvai | Ignalinos r. sav. | 55 080 | 6 953 | 2 | — |
| 97 | UAB "GERVINĖ" | Ignalinos r. sav. | 54 378 | 270 | 3 | |
| 98 | UAB "FS COMPANY" | Ignalinos r. sav. | 53 503 | 216 | 2 | |
| 99 | MB Limino želdiniai | Ignalinos r. sav. | 53 455 | −16 249 | — | |
| 100 | MB "Kamarausta" | Ignalinos r. sav. | 53 405 | −9 132 | 4 |
Pagrindinės veiklos sritys
Veiklos sritys, turinčios bent 10 įmonių 2024 m.
| Veiklos sritis (EVRK) | Įmonės | Apyvarta | Medianinė marža |
|---|---|---|---|
| 4100 — Naujų pastatų statyba | 13 | 954 021 | 1,8% |
| 5520 — Niekur kitur nepriskirta poilsiautojų ir kita trumpalaikio apgyvendinimo veikla | 11 | 912 966 | 5,5% |
| 9329 — Niekur kitur nepriskirta pramogų ir rekreacijos organizavimo veikla | 10 | 333 174 | 2,1% |
| 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla | 30 | 318 584 | 0,0% |
Ignalinos r. sav. reitingai
Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.Naujos įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje, veikusios 2024 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.Naujos įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje, veikusios 2023 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.Sparčiausiai augančios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.Sparčiausiai augančios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.Sparčiausiai augančios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2019 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2019 m.Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2019 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2019 m.