UAB "Melsola" — įmonės kodas 304931401

Įmonės kodas
304931401
PVN nr.
LT100012545313
Regionas / savivaldybė
Ignalinos r. sav.
Miestas
Čižiūnų k.
Adresas
Ignalinos r. sav., Dūkšto sen., Čižiūnų k., Žaliupio g. 6-4, LT-30273, 30273 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
3250 — Kitų medicinos ir odontologijos prietaisų, instrumentų ir reikmenų gamyba
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Registracijos data
Tue Oct 09
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2023)
78,3 tūkst. € 62,3%
Grynasis pelnas (2023)
2 371 € 81,6%
Grynojo pelno marža
3,0%
Darbuotojai
2 0,0%

Apyvartos raida

2018–2023, EUR

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.201820192020202120222023

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.10 tūkst.12 tūkst.201820192020202120222023

Pajamos ir rezultatas

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.201820192020202120222023Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

01234201820192020202120222023

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.201820192020202120222023Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis201820192020202120222023
Grynosios pardavimo pajamos4 57420 45762 20048 25578 317
Visos pajamos4 57420 45762 20048 25578 317
Pelnas prieš mokesčius000000
Nuostolis prieš mokesčius000000
Grynasis pelnas01 2725 4072 05512 8792 371
Grynasis nuostolis000000
Vidutinis darbuotojų skaičius33422
Ilgalaikis turtas041 74332 37823 01319 29210 277
Trumpalaikis turtas2 50033 08316 50426 82527 95127 877
Visi įsipareigojimai033 0809 68914 0277 5627 742
Nuosavas kapitalas2 5003 7729 17915 16228 04130 412
Apmokėtas įstatinis kapitalas2 5002 5002 5002 5002 5002 500

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 341 NACE 3250 įmonių (2023).

Grynojo pelno marža
3,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
39,2 tūkst. €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
20,3%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
7,8%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

UAB "Melsola" 2023 m. nurodė 78 317 € apyvartą, tai yra 62,3% daugiau nei 2022 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kitų medicinos ir odontologijos prietaisų, instrumentų ir reikmenų gamyba“ veiklos srities įmonių Ignalinos r. sav.. Įmonė uždirbo 2 371 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 3,0%. 2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 7 742 €, o nuosavas kapitalas — 30 412 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kitų medicinos ir odontologijos prietaisų, instrumentų ir reikmenų gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
MB V&OKvietinių k.77 4802642
UAB "Dantų pašvaistė"Klaipėda77 08814 3711
"Dentes decori", MBJonava80 61422 0401
MB Edvino laboratorijaŽaliūkių k.81 40319 1981
Baltic masks, UABVilnius75 223−442 1061
Restorative dental lab, MBVilnius81 50314 700
MB "Mikrospektras"Kaunas74 75831 788
MB "Jovitos dantys"Kaunas82 031359

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra UAB "Melsola" apyvarta?

2023 m. UAB "Melsola" nurodė 78 317 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar UAB "Melsola" dirba pelningai?

Taip. 2023 m. įmonė uždirbo 2 371 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 3,0%.

Kiek darbuotojų turi UAB "Melsola"?

2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima UAB "Melsola"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų medicinos ir odontologijos prietaisų, instrumentų ir reikmenų gamyba“ (EVRK 3250), įsikūrusi Čižiūnų k., Ignalinos r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą