Kitų medicinos ir odontologijos prietaisų, instrumentų ir reikmenų gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 3250)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
399
Bendra apyvarta
487,3 mln €▲ 8,3%
Darbuotojai
4 958
Medianinė marža
12,3%
Augimas (metinis)
+8,3%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 3250
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "INTERSURGICAL" | Švenčionių r. sav. | 178 938 149 | −1 305 384 | 2 263 | |
| 2 | Hollister Lietuva UAB | Kauno r. sav. | 133 280 726 | 18 506 785 | 695 | |
| 3 | UAB "Baltoptik" | Vilnius | 26 279 337 | 832 724 | 240 | |
| 4 | UAB Moog Vilnius | Vilnius | 25 685 508 | 5 816 150 | 134 | |
| 5 | BOD Lenses, UAB | Vilnius | 13 179 360 | 526 684 | 95 | |
| 6 | Esco Medical Technologies, UAB | Kauno r. sav. | 9 157 026 | −1 895 557 | 81 | |
| 7 | UAB Ordoline | Vilnius | 9 112 905 | 175 612 | 99 | |
| 8 | UAB "Ortho Baltic" | Kaunas | 7 092 066 | 323 373 | 127 | |
| 9 | Roott UAB | Kaunas | 6 005 092 | 608 977 | 115 | |
| 10 | UAB "Medicinos linija" | Šiauliai | 5 279 541 | 159 571 | 71 | |
| 11 | UAB "Medinstrus" | Mažeikių r. sav. | 3 734 940 | 81 169 | 45 | |
| 12 | UAB "D Labs" | Vilnius | 3 611 291 | 86 949 | 44 | |
| 13 | UAB "RDA SPOT" | Vilnius | 3 280 687 | 826 208 | 23 | |
| 14 | AR Baltic Medical, UAB | Vilnius | 3 201 700 | 1 025 905 | 12 | |
| 15 | Uždaroji akcinė bendrovė ORTOPEDIJOS KLINIKA | Kauno r. sav. | 2 629 192 | 500 573 | 30 | |
| 16 | UAB "OrtoPro" | Vilnius | 1 968 770 | −114 712 | 75 | |
| 17 | UAB Qualylab | Vilnius | 1 758 932 | 36 033 | 18 | |
| 18 | MB "Runibeda" | Kaunas | 1 663 524 | 49 211 | 8 | |
| 19 | UAB "Ortopedijos priemonės" | Vilnius | 1 577 219 | 391 646 | 18 | |
| 20 | UAB Šypsenos galerija | Kaunas | 1 532 221 | 290 773 | 7 | |
| 21 | "DENTAL 3D", UAB | Vilnius | 1 488 549 | 148 781 | 3 | |
| 22 | UAB "B korpusas" | Kaunas | 1 176 538 | 113 515 | 13 | |
| 23 | UAB "Ortofabrikas" | Kaunas | 1 166 711 | 137 451 | 30 | |
| 24 | UAB "Pirmas žingsnis" | Kaunas | 1 062 779 | 97 804 | 33 | |
| 25 | UAB "Caerus Biotechnologies" | Vilnius | 1 039 193 | 63 419 | 3 | |
| 26 | UAB AUTENTUS | Vilniaus r. sav. | 1 009 006 | −47 896 | 11 | |
| 27 | Bendra Lietuvos - JAV įmonė uždaroji akcinė bendrovė "MEDICAL TECHNOLOGIES LBI" | Kaunas | 979 753 | −298 177 | 42 | |
| 28 | Ortogama, UAB | Vilnius | 883 597 | 141 995 | 10 | |
| 29 | Ortex LT UAB | Vilnius | 815 532 | 76 216 | 27 | |
| 30 | UAB "Ortopedijos paslaugos" | Kaunas | 801 264 | 20 587 | 10 | |
| 31 | MB T&T Lab | Raseiniai | 706 283 | 214 530 | 6 | |
| 32 | UAB "PDSA LAB" | Vilnius | 694 086 | 5 132 | 11 | |
| 33 | UAB "INYARD" | Vilnius | 607 855 | 103 391 | — | |
| 34 | Uždaroji akcinė bendrovė "Laboras" | Kaunas | 579 033 | 264 493 | 5 | |
| 35 | UAB Adentes | Kaunas | 577 518 | 161 852 | 5 | |
| 36 | MB "Visi dantų protezai" | Kaunas | 561 465 | 61 584 | 6 | |
| 37 | MB PROTEZUOTOJŲ UNIJA | Vilnius | 526 131 | 100 693 | — | |
| 38 | "Orthos odus EU", MB | Vilnius | 514 320 | 60 575 | 6 | |
| 39 | Individuali įmonė | Vilnius | 507 067 | 221 767 | 4 | |
| 40 | UAB "Ortho-modus" | Vilnius | 497 545 | 41 128 | 4 | |
| 41 | UAB "DENS NOVUS" | Kauno r. sav. | 477 419 | 34 761 | 9 | |
| 42 | UAB Klevų klinika | Klaipėda | 466 123 | 828 | 7 | |
| 43 | UAB "RI Creo" | Kaunas | 462 450 | 27 239 | 9 | |
| 44 | "DT artelė", UAB | Panevėžys | 460 595 | 103 073 | 5 | |
| 45 | UAB "Dentis LAB" | Marijampolė | 457 920 | 62 583 | 5 | |
| 46 | Uždaroji akcinė bendrovė "Dantų fabrikas" | Kaunas | 452 849 | 25 771 | 6 | |
| 47 | UAB "Rokdantis" | Rokiškis | 443 913 | 12 857 | 8 | |
| 48 | UAB "Dentonas" | Kaunas | 437 673 | 61 362 | 8 | |
| 49 | UAB "Biomeka" | Kaunas | 437 375 | 50 267 | 6 | |
| 50 | MB "Dantų technologinės idėjos" | Kaunas | 432 694 | 68 930 | 3 | |
| 51 | UAB "DTL Vilnius" | Vilniaus r. sav. | 432 585 | 149 281 | 2 | |
| 52 | UAB Ugniaus laboratorija | Šiauliai | 414 021 | 120 871 | 4 | |
| 53 | UAB "Pranulienės Dantų Protezų Gamyba" | Vilnius | 413 877 | 9 058 | 7 | |
| 54 | JSC MEDICAL, UAB | Kaunas | 411 230 | 156 344 | 1 | |
| 55 | UAB "RS dantys" | Vilniaus r. sav. | 410 294 | 170 825 | 5 | |
| 56 | MB "Dentesa" | Rokiškis | 396 119 | 78 562 | 4 | |
| 57 | UAB "Ortopagalba" | Šakių r. sav. | 392 324 | −778 | 17 | |
| 58 | UAB "VERKIŲ ODONTOLOGIJOS KLINIKA" | Kaunas | 391 473 | 12 485 | 11 | |
| 59 | UAB "Klaba" | Klaipėda | 386 219 | −21 634 | 4 | |
| 60 | UAB "MT sprendimai" | Vilnius | 373 729 | 12 844 | 18 | |
| 61 | UAB LT laboratorija | Kaunas | 358 860 | 23 928 | 8 | |
| 62 | UAB "Protezavimo guru" | Klaipėda | 345 495 | 65 882 | 8 | |
| 63 | Uždaroji akcinė bendrovė "AZ dantų projektas" | Kaunas | 345 436 | 19 080 | 4 | |
| 64 | UAB "Vaikšta" | Kaišiadorių r. sav. | 315 035 | 50 694 | 6 | |
| 65 | MB Tado Gilio laboratorija | Vilnius | 302 730 | −8 775 | 1 | |
| 66 | UAB "Žavimeta" | Šiauliai | 299 992 | 118 087 | 5 | |
| 67 | MB "Modernios klasikos laboratorija" | Kaunas | 299 968 | 63 419 | — | |
| 68 | UAB "Immt" | Kaunas | 299 534 | 4 469 | 1 | |
| 69 | UAB Cadcam | Vilnius | 298 324 | 99 351 | 3 | |
| 70 | MB "Indenturas" | Kauno r. sav. | 294 869 | 15 695 | 3 | |
| 71 | UAB "Profilabas" | Utena | 293 241 | 239 656 | 4 | |
| 72 | UAB "Procentras" | Vilniaus r. sav. | 291 610 | 68 935 | 8 | |
| 73 | UAB "Optical plius service" | Kėdainių r. sav. | 289 919 | 55 154 | 5 | |
| 74 | UAB "DT vizija" | Kaunas | 287 493 | −19 029 | 5 | |
| 75 | UAB "ORTOPEDIJOS PASLAUGŲ KLINIKA" | Vilnius | 284 807 | 67 643 | 14 | |
| 76 | MB "Plati šypsena" | Panevėžys | 284 385 | 56 252 | 2 | |
| 77 | UAB "Tardenta" | Visaginas | 283 068 | 23 956 | 6 | |
| 78 | UAB Rokdentis | Vilnius | 282 820 | 104 787 | 3 | |
| 79 | UAB "Dantų gama" | Vilnius | 273 898 | 30 798 | 3 | |
| 80 | UAB "Dentagama" | Kupiškio r. sav. | 268 738 | 88 035 | 3 | |
| 81 | UAB "MK laboratorija" | Klaipėdos r. sav. | 266 902 | 126 488 | 3 | |
| 82 | UAB "Dardentas" | Klaipėda | 263 904 | 22 262 | 2 | |
| 83 | MB "3D tonas" | Kaunas | 260 014 | 16 519 | — | |
| 84 | UAB "Opus dentis" | Klaipėda | 256 151 | 97 762 | 3 | |
| 85 | MB Dantų galerija | Trakai | 254 405 | 85 880 | 1 | |
| 86 | UAB "SINTIKA" | Vilnius | 241 020 | 2 977 | 3 | |
| 87 | UAB Šv. Luko medicinos centras | Vilnius | 234 616 | −121 938 | — | |
| 88 | "Bangų klinika", UAB | Klaipėda | 232 492 | −6 032 | 6 | |
| 89 | UAB Centrinė ortotechnikos laboratorija | Kaunas | 227 143 | 95 454 | 2 | |
| 90 | UAB "TECHNIDENTA" | Utenos r. sav. | 224 217 | 14 279 | 5 | |
| 91 | UAB VV centras | Kaunas | 223 935 | 622 | 4 | |
| 92 | UAB "Estetdenta" | Vilnius | 220 597 | 97 019 | 4 | |
| 93 | MB Valdo laboratorija | Kauno r. sav. | 220 108 | 63 812 | — | |
| 94 | UAB "Kadenta" | Klaipėda | 219 363 | 16 960 | 3 | |
| 95 | UAB "Dantų sprendimai" | Vilnius | 212 881 | 80 904 | 3 | |
| 96 | UAB "Raidenta" | Kaunas | 210 712 | 4 727 | 5 | |
| 97 | MB "Argdenta" | Utena | 205 872 | 20 652 | 2 | |
| 98 | A1 Dental lab UAB | Kaunas | 204 894 | 25 165 | 6 | |
| 99 | DENTE INCEPTIS, UAB | Kaunas | 203 278 | 5 332 | 3 | |
| 100 | UAB "GABDentum" | Vilnius | 201 032 | 2 840 | 3 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Švenčionių r. sav. | 1 | 178 938 149 | 2 263 | −0,7% |
| Kauno r. sav. | 19 | 146 668 051 | 826 | 13,9% |
| Vilnius | 111 | 104 760 064 | 973 | 12,5% |
| Kaunas | 107 | 28 565 234 | 477 | 9,7% |
| Šiauliai | 10 | 6 351 850 | 92 | 10,0% |
| Mažeikių r. sav. | 3 | 3 944 328 | 50 | 2,2% |
| Klaipėda | 27 | 3 599 184 | 64 | 7,7% |
| Vilniaus r. sav. | 8 | 2 541 437 | 29 | 31,1% |
| Klaipėdos r. sav. | 13 | 1 572 889 | 18 | 21,5% |
| Panevėžys | 13 | 1 366 094 | 23 | 7,0% |
| Utena | 6 | 858 671 | 9 | 19,3% |
| Raseiniai | 2 | 841 538 | 6 | 28,5% |
| Rokiškis | 2 | 840 032 | 12 | 11,4% |
| Marijampolė | 6 | 768 051 | 13 | 17,2% |
| Šakių r. sav. | 2 | 403 764 | 18 | −30,9% |
| Kėdainių r. sav. | 3 | 352 696 | 10 | 14,2% |
| Kaišiadorių r. sav. | 2 | 340 159 | 7 | 9,9% |
| Utenos r. sav. | 3 | 327 510 | 5 | 6,4% |
| Mažeikiai | 4 | 326 789 | 7 | 20,1% |
| Kupiškio r. sav. | 2 | 304 513 | 3 | 25,7% |
| Joniškis | 3 | 283 873 | 4 | 7,3% |
| Visaginas | 1 | 283 068 | 6 | 8,5% |
| Trakai | 2 | 254 405 | 1 | 33,8% |
| Trakų r. sav. | 2 | 218 768 | 1 | 10,6% |
| Plungės r. sav. | 2 | 200 940 | 2 | −1,1% |
| Panevėžio r. sav. | 3 | 183 973 | 3 | 32,1% |
| Lazdijai | 1 | 183 882 | 2 | 16,8% |
| Gargždai | 2 | 167 669 | 4 | 21,6% |
| Alytus | 1 | 129 180 | 2 | 39,6% |
| Akmenės r. sav. | 1 | 129 057 | — | 3,1% |
| Joniškio r. sav. | 1 | 125 169 | — | 18,2% |
| Elektrėnai | 1 | 123 799 | 2 | −1,9% |
| Kazlų Rūda | 2 | 111 624 | — | 45,8% |
| Palanga | 3 | 105 879 | 1 | 47,8% |
| Kretinga | 1 | 90 587 | 1 | 31,8% |
| Varėnos r. sav. | 1 | 88 522 | 1 | 43,8% |
| Šiaulių m. sav. | 1 | 81 403 | 1 | 23,6% |
| Druskininkų sav. | 3 | 80 772 | — | 29,9% |
| Jonava | 1 | 80 614 | 1 | 27,3% |
| Marijampolės sav. | 2 | 74 720 | 4 | 113,1% |
| Kėdainiai | 1 | 70 647 | 1 | 5,4% |
| Neringa | 1 | 68 159 | 2 | −8,6% |
| Prienų r. sav. | 2 | 66 715 | — | 34,6% |
| Jonavos r. sav. | 1 | 55 434 | 1 | 24,9% |
| Druskininkai | 1 | 52 647 | 2 | 27,1% |
| Skuodas | 1 | 34 851 | — | −5,0% |
| Tauragė | 1 | 32 645 | 1 | 11,4% |
| Anykščiai | 1 | 30 753 | 2 | 44,5% |
| Kaišiadorys | 1 | 29 565 | 1 | 10,3% |
| Šiaulių r. sav. | 1 | 26 330 | 1 | −4,1% |
| Pasvalys | 1 | 23 990 | — | 13,9% |
| Radviliškis | 1 | 23 875 | 1 | 17,9% |
| Ukmergė | 1 | 22 778 | 3 | 0,1% |
| Telšiai | 1 | 19 855 | 1 | 0,7% |
| Raseinių r. sav. | 1 | 12 400 | — | −49,9% |
| Širvintų r. sav. | 1 | 10 910 | — | 45,7% |
| Kalvarijos sav. | 1 | 8 700 | 1 | — |
| Plungė | 1 | 6 385 | — | — |
| Molėtai | 1 | 100 | — | — |
| Kauno m. sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kitų medicinos ir odontologijos prietaisų, instrumentų ir reikmenų gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių kitų medicinos ir odontologijos prietaisų, instrumentų ir reikmenų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų medicinos ir odontologijos prietaisų, instrumentų ir reikmenų gamyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kitų medicinos ir odontologijos prietaisų, instrumentų ir reikmenų gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kitų medicinos ir odontologijos prietaisų, instrumentų ir reikmenų gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių kitų medicinos ir odontologijos prietaisų, instrumentų ir reikmenų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų medicinos ir odontologijos prietaisų, instrumentų ir reikmenų gamyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kitų medicinos ir odontologijos prietaisų, instrumentų ir reikmenų gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kitų medicinos ir odontologijos prietaisų, instrumentų ir reikmenų gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių kitų medicinos ir odontologijos prietaisų, instrumentų ir reikmenų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų medicinos ir odontologijos prietaisų, instrumentų ir reikmenų gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kitų medicinos ir odontologijos prietaisų, instrumentų ir reikmenų gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 3200 — Kita gamyba
- 3210 — Papuošalų, juvelyrinių, bižuterijos ir panašių dirbinių gamyba
- 3211 — Monetų kalimas
- 3212 — Papuošalų, juvelyrinių ir panašių dirbinių gamyba
- 3213 — Dirbtinės bižuterijos ir panašių dirbinių gamyba
- 3220 — Muzikos instrumentų gamyba
- 3230 — Sporto reikmenų gamyba
- 3240 — Žaidimų ir žaislų gamyba