UAB "Transvytrama" — įmonės kodas 255616520
- Įmonės kodas
- 255616520
- PVN nr.
- LT556165219
- Regionas / savivaldybė
- Ignalinos r. sav.
- Miestas
- Didžiasalio k.
- Adresas
- Ignalinos r. sav., Didžiasalio sen., Didžiasalio k., Keramikų g. 1, LT-30152, 30152 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4941 — Krovininis kelių transportas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Jul 28
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 181 540 | 160 994 | 174 401 | 139 965 | 144 224 | 69 050 | 144 551 | 173 020 | 132 124 | 136 384 |
| Visos pajamos | 181 540 | 160 994 | 174 401 | 139 965 | 144 224 | 69 050 | 144 551 | 173 020 | 132 124 | 136 384 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 939 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 1 939 | 2 504 | 12 672 | 99 | 0 | 85 | 0 | 13 654 | 7 467 | 6 272 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 286 | 0 | 4 741 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 31 476 | 25 519 | 88 668 | 76 874 | 56 209 | 50 178 | 35 839 | 23 096 | 18 767 | 9 484 |
| Trumpalaikis turtas | 98 584 | 91 018 | 94 294 | 118 412 | 63 361 | 55 045 | 68 272 | 96 129 | 99 165 | 105 202 |
| Visi įsipareigojimai | 44 195 | 17 067 | 57 820 | 79 092 | 23 215 | 8 778 | 20 413 | 26 773 | 17 613 | 8 095 |
| Nuosavas kapitalas | 85 865 | 99 470 | 125 142 | 116 194 | 96 355 | 96 445 | 83 698 | 92 852 | 100 319 | 106 591 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 828 NACE 4941 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Transvytrama" 2024 m. nurodė 136 384 € apyvartą, tai yra 3,2% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 4 „Krovininis kelių transportas“ veiklos srities įmonių Ignalinos r. sav.. Įmonė uždirbo 6 272 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 4,6%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 8 095 €, o nuosavas kapitalas — 106 591 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Krovininis kelių transportas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "EddyTrans" | Galalaukių k. 5 | 113 659 | −10 666 | 1 |
| Mažoji bendrija Polita transport | Šiūlėnų k. | 30 469 | 3 313 | — |
| MB Andrius veža | Mažėnų k. | 27 819 | 14 278 | — |
| UAB "Artveza" | Pilkapių k. | 136 555 | 342 | 3 |
| UAB "VILNORĖ" | Ukmergė | 136 560 | −4 056 | 4 |
| UAB "Kastita" | Piliuonos k. | 136 148 | −14 709 | 6 |
| UAB "Ersinas" | Alytus | 136 065 | 12 656 | 6 |
| UAB "Aivomus" | Panevėžio r. sav. | 136 052 | −24 769 | 4 |
Įtraukta į reitingus
- 22. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 29. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 37. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 46. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 32. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 44. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 44. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 35. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 41. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 42. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 46. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 33. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 38. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 47. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 28. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 46. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 49. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 28. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 33. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 49. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Transvytrama" apyvarta?
2024 m. UAB "Transvytrama" nurodė 136 384 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Transvytrama" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 6 272 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 4,6%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Transvytrama"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Transvytrama"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Krovininis kelių transportas“ (EVRK 4941), įsikūrusi Didžiasalio k., Ignalinos r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Transvytrama"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą