MB "Šeimos virtuvė" — įmonės kodas 304619914
- Įmonės kodas
- 304619914
- PVN nr.
- LT100015546015
- Regionas / savivaldybė
- Ignalinos r. sav.
- Miestas
- Gubavėlės k. 1
- Adresas
- Ignalinos r. sav., Kazitiškio sen., Gubavėlės k. 1, LT-30242, 30242 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5622 — Maisto ir gėrimų tiekimas pagal sutartį ir kitų maitinimo paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Aug 24
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | — | — | — | — | 44 642 | 123 940 | 168 579 |
| Visos pajamos | — | — | — | — | — | 44 642 | 123 940 | 168 579 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 960 | 6 554 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 50 | 200 | 70 | 60 | 500 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 288 | 6 226 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 50 | 200 | 70 | 60 | 500 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | — | 3 | 3 | 4 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 548 | 5 498 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 4 059 | 14 441 | 20 058 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 439 | 5 082 | 5 164 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | −380 | 12 907 | 19 134 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 416 NACE 5622 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Šeimos virtuvė" 2024 m. nurodė 168 579 € apyvartą, tai yra 36,0% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Maisto ir gėrimų tiekimas pagal sutartį ir kitų maitinimo paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Ignalinos r. sav.. Įmonė uždirbo 6 226 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 3,7%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, tai yra 33,3% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 5 164 €, o nuosavas kapitalas — 19 134 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Maisto ir gėrimų tiekimas pagal sutartį ir kitų maitinimo paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Lagom service" | Vilnius | 169 028 | 924 | 9 |
| MB Sotūs ponai | Vilnius | 164 683 | 11 442 | 4 |
| UAB "Puikus projektas" | Trakai | 172 589 | −2 940 | 5 |
| MB "Valspa" | Vilnius | 164 194 | 310 | 3 |
| MB "Kamnis" | Kaunas | 172 983 | −2 171 | 6 |
| UAB "Liepų ratas" | Veisiejai | 163 441 | −11 858 | 11 |
| UAB "ČARLINA" | Vilnius | 162 861 | −2 723 | 7 |
| Individuali įmonė | Vilnius | 162 272 | 26 630 | 8 |
Įtraukta į reitingus
- 1. vieta — Didžiausi darbdaviai apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — TOP 17 įmonių apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) 2024 m.
- 11. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 22. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės maisto ir gėrimų tiekimas pagal sutartį ir kitų maitinimo paslaugų veikla veiklos srityje 2024 m.
- 33. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 39. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 63. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 24 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 79. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — TOP 14 įmonių apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 5. vieta — Didžiausi darbdaviai apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) 2023 m.
- 39. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 48. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 43 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 88. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 58. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 91. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Šeimos virtuvė" apyvarta?
2024 m. MB "Šeimos virtuvė" nurodė 168 579 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Šeimos virtuvė" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 6 226 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 3,7%.
Kiek darbuotojų turi MB "Šeimos virtuvė"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB "Šeimos virtuvė"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Maisto ir gėrimų tiekimas pagal sutartį ir kitų maitinimo paslaugų veikla“ (EVRK 5622), įsikūrusi Gubavėlės k. 1, Ignalinos r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Šeimos virtuvė"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą