UAB "Puikus projektas" — įmonės kodas 303831444
- Įmonės kodas
- 303831444
- PVN nr.
- LT100009218119
- Regionas / savivaldybė
- Trakai
- Miestas
- Trakai
- Adresas
- Trakai, Vytauto g. 64-11, LT-21115, 21115 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5622 — Maisto ir gėrimų tiekimas pagal sutartį ir kitų maitinimo paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Mar 03
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 41 999 | 92 163 | 67 353 | 102 888 | 172 870 | 108 204 | 139 615 | 154 360 | 334 638 | 172 589 |
| Visos pajamos | 41 999 | 92 163 | 67 353 | 102 888 | 172 870 | 108 204 | 139 615 | 154 360 | 334 638 | 172 589 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 8 867 | 0 | 14 652 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 5 052 | 0 | 6 099 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 8 490 | 0 | 14 159 | 12 580 | 0 | 12 464 | 33 429 | 19 300 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 5 052 | 0 | 6 099 | 0 | 0 | 14 338 | 0 | 0 | 0 | 2 940 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 6 | 4 | 5 | 2 | 7 | 5 |
| Ilgalaikis turtas | 9 032 | 11 524 | 9 861 | 7 549 | 10 517 | 8 336 | 43 268 | 50 210 | 42 031 | 41 748 |
| Trumpalaikis turtas | 12 887 | 25 733 | 9 548 | 18 936 | 24 127 | 13 865 | 17 899 | 55 525 | 121 133 | 94 246 |
| Visi įsipareigojimai | 24 471 | 31 548 | 20 478 | 12 846 | 8 066 | 9 961 | 36 463 | 47 602 | 85 796 | 61 568 |
| Nuosavas kapitalas | −2 552 | 5 938 | −161 | 13 998 | 26 578 | 12 240 | 24 704 | 58 133 | 77 368 | 74 426 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 416 NACE 5622 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Puikus projektas" 2024 m. nurodė 172 589 € apyvartą, tai yra 48,4% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Maisto ir gėrimų tiekimas pagal sutartį ir kitų maitinimo paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Trakai. Įmonė metus baigė patyrusi 2 940 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, tai yra 28,6% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 61 568 €, o nuosavas kapitalas — 74 426 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Maisto ir gėrimų tiekimas pagal sutartį ir kitų maitinimo paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Kamnis" | Kaunas | 172 983 | −2 171 | 6 |
| UAB "Lagom service" | Vilnius | 169 028 | 924 | 9 |
| MB "Šeimos virtuvė" | Gubavėlės k. 1 | 168 579 | 6 226 | 4 |
| UAB "Alčesita" | Vilnius | 177 909 | −4 217 | 5 |
| MB Sotūs ponai | Vilnius | 164 683 | 11 442 | 4 |
| UAB "Sidabrinis beržas" | Neringa | 180 681 | −40 381 | 12 |
| MB "Valspa" | Vilnius | 164 194 | 310 | 3 |
| UAB "Liepų ratas" | Veisiejai | 163 441 | −11 858 | 11 |
Įtraukta į reitingus
- 5. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Trakai savivaldybėje 2024 m.
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Trakai) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — TOP 18 įmonių apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Trakai) pagal apyvartą 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 42. vieta — Didžiausi darbdaviai Trakai savivaldybėje 2024 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Trakai savivaldybėje 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 57. vieta — Didžiausios Trakai įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 19 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje 2024 m.
- 1. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Trakai) 2023 m.
- 2. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Trakai savivaldybėje 2023 m.
- 5. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės maisto ir gėrimų tiekimas pagal sutartį ir kitų maitinimo paslaugų veikla veiklos srityje 2023 m.
- 7. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Trakai savivaldybėje 2023 m.
- 8. vieta — TOP 18 įmonių apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Trakai) pagal apyvartą 2023 m.
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Trakai) 2023 m.
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Trakai) 2023 m.
- 36. vieta — Didžiausi darbdaviai Trakai savivaldybėje 2023 m.
- 38. vieta — Didžiausios Trakai įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 40. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje 2023 m.
- 49. vieta — Pelningiausios įmonės Trakai savivaldybėje 2023 m.▼ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 58. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Trakai savivaldybėje 2023 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 98. vieta — TOP 100 įmonių maisto ir gėrimų tiekimas pagal sutartį ir kitų maitinimo paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.
- 31. vieta — Pelningiausios įmonės Trakai savivaldybėje 2022 m.▲ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 60. vieta — Didžiausios Trakai įmonės pagal apyvartą 2022 m.
- 64. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Trakai savivaldybėje 2022 m.▲ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Pelningiausios įmonės maisto ir gėrimų tiekimas pagal sutartį ir kitų maitinimo paslaugų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 12. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Trakai savivaldybėje 2021 m.
- 18. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Trakai savivaldybėje 2021 m.
- 45. vieta — Pelningiausios įmonės Trakai savivaldybėje 2021 m.
- 50. vieta — Didžiausi darbdaviai Trakai savivaldybėje 2021 m.▲ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 60. vieta — Didžiausios Trakai įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 81. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Trakai savivaldybėje 2021 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Trakai savivaldybėje 2020 m.
- 57. vieta — Didžiausios Trakai įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — Didžiausi darbdaviai Trakai savivaldybėje 2020 m.▼ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 90. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Trakai savivaldybėje 2020 m.▼ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Trakai savivaldybėje 2019 m.
- 40. vieta — Pelningiausios įmonės Trakai savivaldybėje 2019 m.
- 48. vieta — Didžiausi darbdaviai Trakai savivaldybėje 2019 m.
- 50. vieta — Didžiausios Trakai įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 69. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Trakai savivaldybėje 2019 m.
- 85. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Puikus projektas" apyvarta?
2024 m. UAB "Puikus projektas" nurodė 172 589 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Puikus projektas" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 2 940 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Puikus projektas"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Puikus projektas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Maisto ir gėrimų tiekimas pagal sutartį ir kitų maitinimo paslaugų veikla“ (EVRK 5622), įsikūrusi Trakai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Puikus projektas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą