MB "Reutera" — įmonės kodas 303823853
- Įmonės kodas
- 303823853
- PVN nr.
- LT100009346312
- Regionas / savivaldybė
- Ignalinos r. sav.
- Miestas
- Seniškio II k. 10
- Adresas
- Ignalinos r. sav., Naujojo Daugėliškio sen., Seniškio II k. 10, LT-30288, 30288 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4321 — Pastatų ir statinių elektros tinklų įrengimas
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Mar 02
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 24 204 | 47 305 | 66 951 | 69 746 | 89 061 | 125 930 | 67 043 | 95 602 | 129 761 | 141 044 |
| Visos pajamos | 24 204 | 47 305 | 66 951 | 69 746 | 89 061 | 125 930 | 67 043 | 95 602 | 129 761 | 141 044 |
| Pelnas prieš mokesčius | 6 989 | 203 | 572 | 81 | 1 289 | 572 | 333 | 746 | 1 399 | 1 330 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 6 640 | 193 | 543 | 77 | 1 254 | 542 | 315 | 724 | 1 332 | 1 275 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | — | — | 1 | 1 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 1 079 | 730 | 13 241 | 20 113 | 15 909 | 12 424 | 4 937 |
| Trumpalaikis turtas | 23 663 | 27 549 | 35 812 | 37 784 | 41 319 | 51 688 | 47 504 | 48 905 | 68 685 | 118 002 |
| Visi įsipareigojimai | 16 923 | 20 616 | 28 336 | 31 310 | 33 242 | 55 580 | 57 953 | 54 426 | 69 390 | 109 945 |
| Nuosavas kapitalas | 6 740 | 6 933 | 7 476 | 7 553 | 8 807 | 9 349 | 9 664 | 10 388 | 11 719 | 12 994 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 312 NACE 4321 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Reutera" 2024 m. nurodė 141 044 € apyvartą, tai yra 8,7% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Pastatų ir statinių elektros tinklų įrengimas“ veiklos srities įmonių Ignalinos r. sav.. Įmonė uždirbo 1 275 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,9%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 109 945 €, o nuosavas kapitalas — 12 994 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Pastatų ir statinių elektros tinklų įrengimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Voltmera" | Kretingalė | 141 177 | 18 559 | 1 |
| MB "Elektros instaliacija Kaune" | Kaunas | 141 418 | 2 518 | 5 |
| Individuali įmonė | Luksnėnų k. | 140 507 | −11 176 | 6 |
| UAB "Alternetas" | Vilnius | 140 461 | 11 701 | 2 |
| Sungrid MB | Baukštininkų k. | 140 124 | 10 998 | — |
| MB Up energija | Kaunas | 140 095 | 14 266 | — |
| UAB "ELRYDA" | Vilnius | 142 120 | −15 776 | 2 |
| UAB "Norkesta" | Vilnius | 139 850 | 12 855 | 3 |
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — TOP 25 įmonių statyba veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės statyba veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 45. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.
- 95. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — TOP 25 įmonių statyba veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 15. vieta — Pelningiausios įmonės statyba veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) 2023 m.
- 22. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 45. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 95. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 54. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 96. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 59. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 28 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 83. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 31. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 72. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 42. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 64. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Reutera" apyvarta?
2024 m. MB "Reutera" nurodė 141 044 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Reutera" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 275 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,9%.
Kokia veikla užsiima MB "Reutera"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Pastatų ir statinių elektros tinklų įrengimas“ (EVRK 4321), įsikūrusi Seniškio II k. 10, Ignalinos r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Reutera"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą