UAB "Artis consorcium" — įmonės kodas 303671858
- Įmonės kodas
- 303671858
- PVN nr.
- LT100009213313
- Regionas / savivaldybė
- Ignalinos r. sav.
- Miestas
- Strigailiškio k.
- Adresas
- Ignalinos r. sav., Ignalinos sen., Strigailiškio k., Centro g. 5, LT-30200, 30200 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8230 — Posėdžių ir verslo renginių organizavimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Feb 16
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 47 514 | 106 213 | 112 976 | 154 872 | 276 551 | 105 198 | 100 657 | 395 737 | 511 998 | 109 464 |
| Visos pajamos | 47 514 | 106 213 | 112 976 | 154 872 | 276 551 | 105 198 | 100 657 | 395 737 | 511 998 | 109 464 |
| Pelnas prieš mokesčius | 8 998 | 2 461 | 1 008 | 6 070 | 6 786 | 5 085 | 6 448 | 9 808 | 34 495 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 43 008 |
| Grynasis pelnas | 8 548 | 2 338 | 958 | 5 765 | 6 447 | 4 823 | 6 126 | 7 946 | 28 926 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 43 008 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 441 | 6 181 | 5 472 | 13 175 | 15 408 | 12 399 | 10 217 | 8 737 | 46 680 | 60 598 |
| Trumpalaikis turtas | 18 318 | 23 864 | 17 995 | 22 836 | 18 732 | 21 408 | 39 333 | 94 131 | 75 265 | 26 981 |
| Visi įsipareigojimai | 7 711 | 16 773 | 13 667 | 17 201 | 11 440 | 4 665 | 17 304 | 58 354 | 48 560 | 56 981 |
| Nuosavas kapitalas | 11 048 | 13 385 | 14 343 | 20 108 | 26 555 | 31 378 | 37 504 | 45 450 | 74 376 | 31 368 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 177 NACE 8230 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Artis consorcium" 2024 m. nurodė 109 464 € apyvartą, tai yra 78,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Posėdžių ir verslo renginių organizavimas“ veiklos srities įmonių Ignalinos r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 43 008 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 50,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 56 981 €, o nuosavas kapitalas — 31 368 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Posėdžių ir verslo renginių organizavimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VIEŠOJI ĮSTAIGA ŠEIMOS CENTRAS "Kartu saldu" | Vilnius | 109 392 | 392 | 2 |
| UAB "BALTMEDIJA" | Vilnius | 107 732 | 10 605 | 2 |
| AgriFood Lithuania DIH, VšĮ | Vilnius | 113 647 | 39 334 | 18 |
| MB IMAGURU | Vilnius | 102 374 | −46 609 | 3 |
| UAB "TEGROS NAMAI" | Subartėnų k. | 119 176 | −86 465 | 2 |
| MB Sleep fest | Vilnius | 99 614 | −13 651 | 1 |
| MB "Seliavita" | Mažeikiai | 96 897 | −44 899 | — |
| VšĮ Aplinkosaugos sprendimų centras | Vilnius | 92 146 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 4. vieta — TOP 13 įmonių administracinė veikla veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 53. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 33 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 25 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — TOP 100 įmonių posėdžių ir verslo renginių organizavimas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▼ 36 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 79. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės administracinė veikla veiklos srityje 2024 m.
- 95. vieta — Didžiausi darbdaviai posėdžių ir verslo renginių organizavimas veiklos srityje 2024 m.▼ 24 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — TOP 17 įmonių administracinė veikla veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 1. vieta — Pelningiausios įmonės administracinė veikla veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) 2023 m.
- 3. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 9. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 33 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 29. vieta — TOP 100 įmonių posėdžių ir verslo renginių organizavimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.
- 34. vieta — Pelningiausios įmonės posėdžių ir verslo renginių organizavimas veiklos srityje 2023 m.▲ 28 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 36. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 71. vieta — Didžiausi darbdaviai posėdžių ir verslo renginių organizavimas veiklos srityje 2023 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 79. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės posėdžių ir verslo renginių organizavimas veiklos srityje 2022 m.
- 3. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 13. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 21. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 23 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 29. vieta — TOP 100 įmonių posėdžių ir verslo renginių organizavimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 46. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės administracinė veikla veiklos srityje 2022 m.
- 46. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Pelningiausios įmonės posėdžių ir verslo renginių organizavimas veiklos srityje 2022 m.
- 76. vieta — Didžiausi darbdaviai posėdžių ir verslo renginių organizavimas veiklos srityje 2022 m.
- 81. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 44. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 48. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 49. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 79. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 36. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 46. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 53. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Artis consorcium" apyvarta?
2024 m. UAB "Artis consorcium" nurodė 109 464 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Artis consorcium" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 43 008 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Artis consorcium"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Artis consorcium"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Posėdžių ir verslo renginių organizavimas“ (EVRK 8230), įsikūrusi Strigailiškio k., Ignalinos r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Artis consorcium"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą