VšĮ "Margaspalvė" — įmonės kodas 305918360
- Įmonės kodas
- 305918360
- PVN nr.
- 305918360
- Regionas / savivaldybė
- Druskininkų sav.
- Miestas
- Neravų k.
- Adresas
- Druskininkų sav., Viečiūnų sen., Neravų k., Panemunės g. 17, LT-66401, 66401 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9013 — Kita meninės kūrybos veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Mon Oct 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 100 | 7 960 | 1 614 | 4 750 |
| Visos pajamos | 100 | 7 960 | 1 614 | 4 750 |
| Pelnas prieš mokesčius | 100 | 6 689 | 0 | 539 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 4 373 | 0 |
| Grynasis pelnas | 100 | 6 689 | 0 | 539 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 4 373 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 100 | 6 850 | 1 307 | 1 628 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 61 | 484 | 266 |
| Nuosavas kapitalas | 100 | 6 789 | 823 | 1 362 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 56 NACE 9013 įmonių (2024).
Trumpai
VšĮ "Margaspalvė" 2024 m. nurodė 4 750 € apyvartą, tai yra 194,3% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Kita meninės kūrybos veikla“ veiklos srities įmonių Druskininkų sav.. Įmonė uždirbo 539 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 11,3%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 266 €, o nuosavas kapitalas — 1 362 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita meninės kūrybos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VšĮ "Sūrūs vėjai" | Grūto k. | 44 072 | 1 108 | 2 |
| MB "Muzikos meniu" | Vilnius | 4 719 | 812 | — |
| VšĮ Veiklų sala | Luokė | 5 277 | −1 153 | 1 |
| MB RAGANĖS ŠOKIS | Vilnius | 4 213 | 1 399 | — |
| VšĮ "Eurodances" | Dembavos k. | 4 012 | 3 | 1 |
| Laisvalaikio centras "Ransomedas" | Marijampolė | 5 691 | 3 594 | — |
| MB Modulor manufaktūra | Kaunas | 5 749 | 1 787 | — |
| VšĮ "Kūrybos ir užimtumo stuba" | Zapyškio mstl. | 3 469 | −801 | — |
Įtraukta į reitingus
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Druskininkų sav.) 2024 m.
- 12. vieta — TOP 17 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Druskininkų sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 77. vieta — TOP 100 įmonių kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.
- 13. vieta — TOP 15 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Druskininkų sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje 2022 m.
- 84. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VšĮ "Margaspalvė" apyvarta?
2024 m. VšĮ "Margaspalvė" nurodė 4 750 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VšĮ "Margaspalvė" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 539 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 11,3%.
Kiek darbuotojų turi VšĮ "Margaspalvė"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima VšĮ "Margaspalvė"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita meninės kūrybos veikla“ (EVRK 9013), įsikūrusi Neravų k., Druskininkų sav..
Norite išsamios įmonės analizės VšĮ "Margaspalvė"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą