VšĮ "Eurodances" — įmonės kodas 302680758
- Įmonės kodas
- 302680758
- PVN nr.
- 302680758
- Regionas / savivaldybė
- Panevėžio r. sav.
- Miestas
- Dembavos k.
- Adresas
- Panevėžio r. sav., Velžio sen., Dembavos k., Melioratorių g. 6-17, LT-38186, 38186 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9013 — Kita meninės kūrybos veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Tue Oct 25
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 469 | 3 896 | 2 050 | 3 177 | 500 | 0 | 5 635 | 6 553 | 4 012 |
| Visos pajamos | 2 469 | 3 896 | 2 050 | 3 177 | 500 | 0 | 5 635 | 6 553 | 4 012 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 547 | 533 | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 575 | 0 | 0 | 0 | 707 | 537 | 1 575 | 1 464 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 547 | 533 | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| Grynasis nuostolis | 575 | 0 | 0 | 0 | 707 | 537 | 1 575 | 1 464 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 1 473 | 1 329 | 1 936 | 2 167 | 1 299 | 653 | 426 | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 248 | 248 | 322 | 334 | 172 | 63 | 1 412 | 2 875 | 2 874 |
| Nuosavas kapitalas | 1 225 | 1 081 | 1 614 | 1 833 | 1 127 | 590 | −986 | −2 452 | −2 451 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 56 NACE 9013 įmonių (2024).
Trumpai
VšĮ "Eurodances" 2024 m. nurodė 4 012 € apyvartą, tai yra 38,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kita meninės kūrybos veikla“ veiklos srities įmonių Panevėžio r. sav.. Įmonė uždirbo 3 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,1%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 874 €, o nuosavas kapitalas — −2 451 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita meninės kūrybos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB RAGANĖS ŠOKIS | Vilnius | 4 213 | 1 399 | — |
| VšĮ "Kūrybos ir užimtumo stuba" | Zapyškio mstl. | 3 469 | −801 | — |
| UAB "Meno mintis" | Visaginas | 3 465 | 1 690 | 1 |
| VšĮ "Ratava" | Kaunas | 3 371 | 0 | 2 |
| MB "Muzikos meniu" | Vilnius | 4 719 | 812 | — |
| VšĮ "Margaspalvė" | Neravų k. | 4 750 | 539 | 1 |
| VšĮ "Meno forma" | Kaunas | 3 030 | 0 | 2 |
| VšĮ Veiklų sala | Luokė | 5 277 | −1 153 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — Didžiausi darbdaviai menas ir pramogos veiklos srityje (Panevėžio r. sav.) 2024 m.
- 25. vieta — Didžiausi darbdaviai kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 80. vieta — TOP 100 įmonių kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.
- 9. vieta — Didžiausi darbdaviai menas ir pramogos veiklos srityje (Panevėžio r. sav.) 2023 m.
- 23. vieta — Didžiausi darbdaviai kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje 2023 m.
- 23. vieta — Didžiausi darbdaviai kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VšĮ "Eurodances" apyvarta?
2024 m. VšĮ "Eurodances" nurodė 4 012 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VšĮ "Eurodances" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 3 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,1%.
Kiek darbuotojų turi VšĮ "Eurodances"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima VšĮ "Eurodances"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita meninės kūrybos veikla“ (EVRK 9013), įsikūrusi Dembavos k., Panevėžio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės VšĮ "Eurodances"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą