VšĮ "Kūrybos ir užimtumo stuba" — įmonės kodas 303272802
- Įmonės kodas
- 303272802
- PVN nr.
- 303272802
- Regionas / savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Miestas
- Zapyškio mstl.
- Adresas
- Kauno r. sav., Zapyškio sen., Zapyškio mstl., Vytauto g. 77, LT-53419, 53419 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9013 — Kita meninės kūrybos veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Tue Mar 25
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 8 399 | 17 903 | 8 040 | 7 306 | 37 611 | 32 935 | 33 267 | 34 906 | 30 841 | 3 469 |
| Visos pajamos | 8 399 | 17 903 | 8 040 | 7 306 | 37 611 | 32 935 | 33 267 | 34 906 | 30 841 | 3 469 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 987 | 1 222 | 962 | 3 152 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 87 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 801 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 987 | 1 222 | 962 | 3 136 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 87 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 801 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | — |
| Ilgalaikis turtas | 80 187 | 86 574 | 84 193 | 80 013 | 75 833 | 71 653 | 67 473 | 63 293 | 59 114 | 54 934 |
| Trumpalaikis turtas | 6 129 | 2 742 | 820 | 403 | 12 894 | 9 333 | 7 471 | 5 400 | 7 169 | 26 914 |
| Visi įsipareigojimai | 318 | 222 | 239 | 227 | 12 531 | 3 569 | 274 | 595 | 303 | 212 |
| Nuosavas kapitalas | 435 | 435 | 435 | 348 | 348 | 1 335 | 2 557 | 1 020 | 4 156 | 3 354 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 56 NACE 9013 įmonių (2024).
Trumpai
VšĮ "Kūrybos ir užimtumo stuba" 2024 m. nurodė 3 469 € apyvartą, tai yra 88,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 3 „Kita meninės kūrybos veikla“ veiklos srities įmonių Kauno r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 801 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 212 €, o nuosavas kapitalas — 3 354 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita meninės kūrybos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Garliavos apylinkių "Sąnašos" bendruomenė | Teleičių k. | 8 299 | 0 | — |
| MB "Top Projektas" | Margavos k. | 41 808 | 16 953 | — |
| UAB "Meno mintis" | Visaginas | 3 465 | 1 690 | 1 |
| VšĮ "Ratava" | Kaunas | 3 371 | 0 | 2 |
| VšĮ "Meno forma" | Kaunas | 3 030 | 0 | 2 |
| VšĮ "Eurodances" | Dembavos k. | 4 012 | 3 | 1 |
| MB RAGANĖS ŠOKIS | Vilnius | 4 213 | 1 399 | — |
| VšĮ "Antra A" | Vilnius | 2 323 | 0 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 81. vieta — TOP 100 įmonių kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.
- 25. vieta — Didžiausi darbdaviai kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 67. vieta — TOP 100 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Kauno r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 24. vieta — Didžiausi darbdaviai kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VšĮ "Kūrybos ir užimtumo stuba" apyvarta?
2024 m. VšĮ "Kūrybos ir užimtumo stuba" nurodė 3 469 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VšĮ "Kūrybos ir užimtumo stuba" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 801 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima VšĮ "Kūrybos ir užimtumo stuba"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita meninės kūrybos veikla“ (EVRK 9013), įsikūrusi Zapyškio mstl., Kauno r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės VšĮ "Kūrybos ir užimtumo stuba"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą