Vingininkų kaimo bendruomenė — įmonės kodas 300872681

Įmonės kodas
300872681
PVN nr.
300872681
Regionas / savivaldybė
Šilalės r. sav.
Miestas
Vingininkų k.
Adresas
Šilalės r. sav., Šilalės kaimiškoji sen., Vingininkų k., Jievaro g. 22, LT-75113, 75113 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
Teisinė forma
Asociacija
Registracijos data
Tue Jun 12
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
5 209 € 15,7%
Grynasis pelnas (2024)
407 € 58,8%
Grynojo pelno marža
7,8%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2015–2024, EUR

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−10 tūkst.010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

0001112015201620172018201920202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

02004006008001 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2015201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos39 78339 58238 82439 31116 5232 5752 0213 2734 5025 209
Visos pajamos39 78339 58238 82439 31116 5232 5752 0213 2734 5025 209
Pelnas prieš mokesčius000033 04604 1250987407
Nuostolis prieš mokesčius00000001 02000
Grynasis pelnas000033 04604 1250987407
Grynasis nuostolis00000001 02000
Vidutinis darbuotojų skaičius11
Ilgalaikis turtas116 57081 28446 78312 5451 1864 7563 6423 7044 120
Trumpalaikis turtas4 4844 1743 9674 3193 5324 7815 8094 7555 495
Visi įsipareigojimai9168957236771138356323181
Nuosavas kapitalas0000000000

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
7,8%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Vingininkų kaimo bendruomenė 2024 m. nurodė 5 209 € apyvartą, tai yra 15,7% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 7 vietą tarp 38 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Šilalės r. sav.. Įmonė uždirbo 407 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 7,8%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 81 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
Kaimų bendruomenė "Saulietekis"Grimzdų k.6 6190
Gineikių kaimo bendruomenėGineikių k.3 6131 522
Pajūralio bendruomenės centrasPajūralio k.3 251358
Palentinio kaimo bendruomenėPalentinio k.3 0100
Varsėdžių kaimo bendruomenėPlaušiniškės k. 52 908−1 755
Bijotų bendruomenėBijotų k.7 5670
Bilionių kaimo bendruomenėBilionių k.2 7770
Didkiemio kaimo bendruomenėDidkiemio k.2 558359

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Vingininkų kaimo bendruomenė apyvarta?

2024 m. Vingininkų kaimo bendruomenė nurodė 5 209 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Vingininkų kaimo bendruomenė dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 407 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 7,8%.

Kokia veikla užsiima Vingininkų kaimo bendruomenė?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Vingininkų k., Šilalės r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą