Varsėdžių kaimo bendruomenė — įmonės kodas 303377290
- Įmonės kodas
- 303377290
- PVN nr.
- 303377290
- Regionas / savivaldybė
- Šilalės r. sav.
- Miestas
- Plaušiniškės k. 5
- Adresas
- Šilalės r. sav., Upynos sen., Plaušiniškės k. 5, LT-75204, 75204 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun Aug 24
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 694 | 375 | 660 | 5 917 | 1 550 | 475 | 784 | 2 500 | 12 230 | 2 908 |
| Visos pajamos | 694 | 375 | 660 | 5 917 | 1 550 | 475 | 784 | 2 500 | 12 230 | 2 908 |
| Pelnas prieš mokesčius | 191 | 0 | 61 | 0 | 825 | 0 | 0 | 0 | 2 242 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 46 | 0 | 981 | 0 | 178 | 826 | 15 938 | 0 | 1 755 |
| Grynasis pelnas | 191 | 0 | 61 | 0 | 825 | 0 | 0 | 0 | 2 242 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 46 | 0 | 981 | 0 | 178 | 826 | 15 938 | 0 | 1 755 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 676 | 676 | 676 | 676 | 0 | 7 502 | 6 252 |
| Trumpalaikis turtas | 191 | 197 | 315 | 287 | 1 625 | 1 365 | 452 | 1 112 | 1 623 | 1 270 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 52 | 109 | 1 738 | 2 251 | 2 169 | 2 082 | 18 004 | 23 775 | 23 927 |
| Nuosavas kapitalas | 191 | 145 | 206 | −775 | 50 | −128 | −954 | −16 892 | −14 650 | −16 405 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Varsėdžių kaimo bendruomenė 2024 m. nurodė 2 908 € apyvartą, tai yra 76,2% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 11 vietą tarp 38 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Šilalės r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 1 755 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 23 927 €, o nuosavas kapitalas — −16 405 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Palentinio kaimo bendruomenė | Palentinio k. | 3 010 | 0 | — |
| Bilionių kaimo bendruomenė | Bilionių k. | 2 777 | 0 | — |
| Pajūralio bendruomenės centras | Pajūralio k. | 3 251 | 358 | — |
| Didkiemio kaimo bendruomenė | Didkiemio k. | 2 558 | 359 | — |
| ASOCIACIJA "UPYNOS MIESTELIO BENDRUOMENĖ" | Upyna | 2 285 | 0 | — |
| Gineikių kaimo bendruomenė | Gineikių k. | 3 613 | 1 522 | — |
| LAUKUVOS MIESTELIO BENDRUOMENĖ | Laukuva | 2 102 | −468 | — |
| Tenenių bendruomenė | Teneniai | 1 993 | 535 | — |
Įtraukta į reitingus
- 21. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Šilalės r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Šilalės r. sav.) 2023 m.
- 9. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Šilalės r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Varsėdžių kaimo bendruomenė apyvarta?
2024 m. Varsėdžių kaimo bendruomenė nurodė 2 908 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Varsėdžių kaimo bendruomenė dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 1 755 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Varsėdžių kaimo bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Plaušiniškės k. 5, Šilalės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Varsėdžių kaimo bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą