Pajūralio bendruomenės centras — įmonės kodas 177981378
- Įmonės kodas
- 177981378
- PVN nr.
- 177981378
- Regionas / savivaldybė
- Šilalės r. sav.
- Miestas
- Pajūralio k.
- Adresas
- Šilalės r. sav., Kvėdarnos sen., Pajūralio k., Jūros g. 15, LT-75322, 75322 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun Mar 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 534 | 170 | 859 | 850 | 150 | 914 | 0 | 0 | 8 694 | 3 251 |
| Visos pajamos | 534 | 170 | 859 | 850 | 150 | 914 | 0 | 0 | 8 694 | 3 251 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 174 | 358 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 15 115 | 15 050 | 14 319 | 15 127 | 1 819 | 1 084 | 1 827 | 735 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 174 | 358 |
| Grynasis nuostolis | 15 115 | 15 050 | 14 319 | 15 127 | 1 819 | 1 084 | 1 827 | 735 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 48 349 | 32 736 | 17 122 | 1 508 | 1 004 | 788 | 2 | 0 | 3 796 | 2 891 |
| Trumpalaikis turtas | 3 122 | 3 058 | 3 168 | 3 107 | 4 | 0 | 4 | 119 | 1 398 | 2 661 |
| Visi įsipareigojimai | 6 | 64 | 123 | 245 | 0 | 147 | 0 | 105 | 75 | 50 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 14 | 5 119 | 5 502 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Pajūralio bendruomenės centras 2024 m. nurodė 3 251 € apyvartą, tai yra 62,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 9 vietą tarp 38 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Šilalės r. sav.. Įmonė uždirbo 358 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 11,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 50 €, o nuosavas kapitalas — 5 502 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Palentinio kaimo bendruomenė | Palentinio k. | 3 010 | 0 | — |
| Varsėdžių kaimo bendruomenė | Plaušiniškės k. 5 | 2 908 | −1 755 | — |
| Gineikių kaimo bendruomenė | Gineikių k. | 3 613 | 1 522 | — |
| Bilionių kaimo bendruomenė | Bilionių k. | 2 777 | 0 | — |
| Didkiemio kaimo bendruomenė | Didkiemio k. | 2 558 | 359 | — |
| ASOCIACIJA "UPYNOS MIESTELIO BENDRUOMENĖ" | Upyna | 2 285 | 0 | — |
| LAUKUVOS MIESTELIO BENDRUOMENĖ | Laukuva | 2 102 | −468 | — |
| Tenenių bendruomenė | Teneniai | 1 993 | 535 | — |
Įtraukta į reitingus
- 15. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Šilalės r. sav.) 2024 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Šilalės r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Šilalės r. sav.) 2023 m.
- 13. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Šilalės r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Pajūralio bendruomenės centras apyvarta?
2024 m. Pajūralio bendruomenės centras nurodė 3 251 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Pajūralio bendruomenės centras dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 358 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 11,0%.
Kokia veikla užsiima Pajūralio bendruomenės centras?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Pajūralio k., Šilalės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Pajūralio bendruomenės centras?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą