Gineikių kaimo bendruomenė — įmonės kodas 302320354
- Įmonės kodas
- 302320354
- PVN nr.
- 302320354
- Regionas / savivaldybė
- Šilalės r. sav.
- Miestas
- Gineikių k.
- Adresas
- Šilalės r. sav., Kaltinėnų sen., Gineikių k., Akmenos g. 4-3, LT-75445, 75445 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Wed Mar 25
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 480 | 3 131 | 2 479 | 4 016 | 868 | 705 | 569 | 896 | 7 331 | 3 613 |
| Visos pajamos | 2 480 | 3 131 | 2 479 | 4 016 | 868 | 705 | 569 | 896 | 7 331 | 3 613 |
| Pelnas prieš mokesčius | 82 | 21 | 0 | 319 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 460 | 1 522 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 319 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 82 | 21 | 0 | 319 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 460 | 1 522 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 319 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 23 705 | 12 948 | 3 079 | 119 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 228 | 261 | 46 | 265 | 1 496 | 1 646 | 1 560 | 1 809 | — | 3 213 |
| Visi įsipareigojimai | 145 | 29 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 165 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 515 | 536 | 217 | 276 | 150 | 300 | 214 | 463 | 978 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Gineikių kaimo bendruomenė 2024 m. nurodė 3 613 € apyvartą, tai yra 50,7% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 8 vietą tarp 38 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Šilalės r. sav.. Įmonė uždirbo 1 522 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 42,1%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Pajūralio bendruomenės centras | Pajūralio k. | 3 251 | 358 | — |
| Palentinio kaimo bendruomenė | Palentinio k. | 3 010 | 0 | — |
| Varsėdžių kaimo bendruomenė | Plaušiniškės k. 5 | 2 908 | −1 755 | — |
| Bilionių kaimo bendruomenė | Bilionių k. | 2 777 | 0 | — |
| Didkiemio kaimo bendruomenė | Didkiemio k. | 2 558 | 359 | — |
| ASOCIACIJA "UPYNOS MIESTELIO BENDRUOMENĖ" | Upyna | 2 285 | 0 | — |
| LAUKUVOS MIESTELIO BENDRUOMENĖ | Laukuva | 2 102 | −468 | — |
| Vingininkų kaimo bendruomenė | Vingininkų k. | 5 209 | 407 | — |
Įtraukta į reitingus
- 4. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Šilalės r. sav.) 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Šilalės r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Šilalės r. sav.) 2023 m.
- 16. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Šilalės r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Gineikių kaimo bendruomenė apyvarta?
2024 m. Gineikių kaimo bendruomenė nurodė 3 613 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Gineikių kaimo bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 522 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 42,1%.
Kokia veikla užsiima Gineikių kaimo bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Gineikių k., Šilalės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Gineikių kaimo bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą