Kita valymo veikla įmonės Lietuvoje (EVRK 8123)
Sekcija O — Administracinė veikla
Aktyvios įmonės (2024)
184
Bendra apyvarta
250,9 mln €▲ 8,6%
Darbuotojai
5 930
Medianinė marža
5,8%
Augimas (metinis)
+8,6%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 8123
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Akcinė bendrovė "Kelių priežiūra" | Kaunas | 135 778 000 | 6 962 000 | 2 181 | |
| 2 | UAB "CORPUS A" | Vilnius | 29 458 592 | 2 073 579 | 1 606 | |
| 3 | UAB "Stebulė" | Vilnius | 24 789 505 | 8 880 199 | 331 | |
| 4 | Valstybės įmonė "Šiaulių regiono keliai" | Šiauliai | 11 377 372 | 410 636 | — | |
| 5 | Valstybės įmonė "Vilniaus regiono keliai" | Vilnius | 9 784 105 | 12 116 | — | |
| 6 | Valstybės įmonė "Automagistralė" | Elektrėnų sav. | 8 975 088 | 236 238 | — | |
| 7 | Valstybės įmonė "Panevėžio regiono keliai" | Panevėžys | 8 900 237 | 93 837 | — | |
| 8 | Valstybės įmonė "Utenos regiono keliai" | Utena | 7 668 475 | 68 112 | — | |
| 9 | Uždaroji akcinė bendrovė "PALANGOS KOMUNALINIS ŪKIS" | Palanga | 7 478 519 | 219 279 | 159 | |
| 10 | Uždaroji akcinė bendrovė "Dezinfa" | Kaunas | 6 042 020 | 985 491 | 97 | |
| 11 | Valstybės įmonė "KLAIPĖDOS REGIONO KELIAI" | Klaipėda | 6 000 608 | 4 196 | — | |
| 12 | UAB "VSA Vilnius" | Vilnius | 4 806 234 | 192 111 | 70 | |
| 13 | Valstybės įmonė "Marijampolės regiono keliai" | Marijampolė | 4 767 266 | 64 724 | — | |
| 14 | Valstybės įmonė "Telšių regiono keliai" | Telšiai | 4 627 225 | 16 723 | — | |
| 15 | Valstybės įmonė "Tauragės regiono keliai" | Tauragė | 4 578 558 | 96 156 | — | |
| 16 | Valstybės įmonė "Alytaus regiono keliai" | Alytus | 4 574 923 | 23 270 | — | |
| 17 | ŠVAROS MISIJA, UAB | Marijampolė | 4 510 172 | 116 945 | 244 | |
| 18 | UAB Kuršėnų komunalinis ūkis | Šiaulių r. sav. | 3 365 583 | 170 262 | 91 | |
| 19 | Uždaroji akcinė bendrovė "Raseinių komunalinės paslaugos" | Raseiniai | 2 901 913 | 201 361 | 105 | |
| 20 | Uždaroji akcinė bendrovė "Molėtų švara" | Molėtai | 2 599 181 | 15 578 | 77 | |
| 21 | Uždaroji akcinė bendrovė "Kupiškio komunalininkas" | Kupiškis | 2 403 771 | 4 438 | 79 | |
| 22 | UAB "KLAIPĖDOS ŽELDINIAI" | Klaipėda | 1 962 825 | 334 554 | 40 | |
| 23 | UAB "Pelias" | Kaunas | 1 854 186 | 85 021 | 21 | |
| 24 | Uždaroji akcinė bendrovė "Vilkaviškio komunalinis ūkis" | Vilkaviškis | 1 262 381 | 86 417 | 66 | |
| 25 | UAB "Renmag" | Vilnius | 1 235 605 | −14 727 | 44 | |
| 26 | UAB "Express PRO SP1" | Vilnius | 1 194 043 | −464 495 | 19 | |
| 27 | UAB "Express pro k28" | Klaipėda | 967 240 | −495 153 | 9 | |
| 28 | Only job UAB | Klaipėda | 936 409 | −105 | 10 | |
| 29 | UAB "Vakarų švara" | Klaipėda | 932 001 | 7 746 | 17 | |
| 30 | UAB "SKY CLEAN" | Kauno r. sav. | 795 471 | 214 938 | 25 | |
| 31 | Uždaroji akcinė bendrovė "PROFILAKTINĖ DEZINFEKCIJA" | Šiauliai | 717 149 | 41 443 | 14 | |
| 32 | UAB "Švarūs ratai LT" | Vilnius | 661 299 | 53 715 | 20 | |
| 33 | UAB "VIP švara" | Kaunas | 616 641 | 29 112 | 61 | |
| 34 | ŠVAROS MISIJA GROUP, UAB | Marijampolė | 590 390 | 29 277 | 17 | |
| 35 | UAB "TP sprendimai" | Panevėžys | 550 977 | 7 282 | 32 | |
| 36 | Uždaroji akcinė bendrovė "Skaistuva" | Jonava | 547 589 | −35 892 | 20 | |
| 37 | UAB Dezinfekcijos paslaugos | Vilnius | 440 714 | 58 584 | 10 | |
| 38 | UAB PSSGroup | Vilnius | 438 719 | 64 988 | 10 | |
| 39 | UAB "TOIRENTA" | Kauno r. sav. | 409 830 | −33 677 | 11 | |
| 40 | MB "Luna Crewing" | Vilnius | 378 234 | 3 307 | 8 | |
| 41 | UAB "Srauta" | Kaunas | 377 436 | 74 691 | 6 | |
| 42 | UAB "Sekargas Hamilton Pest Control" | Klaipėda | 367 405 | 93 623 | 2 | |
| 43 | UAB "Mėmelio inkaras" | Klaipėda | 359 843 | 129 723 | 10 | |
| 44 | "Švari aplinka", UAB | Kaunas | 341 947 | 83 061 | 11 | |
| 45 | MB "Aukseba" | Šiauliai | 341 763 | 53 470 | 7 | |
| 46 | UAB NAIKINTA | Kaunas | 311 898 | 7 695 | 8 | |
| 47 | UAB "Baltic fumigation service" | Kaunas | 309 062 | 72 182 | 6 | |
| 48 | MB Aukštaitijos švaros centras | Panevėžys | 295 789 | 20 046 | 10 | |
| 49 | UAB "Srauta LT" | Kaunas | 293 092 | 64 002 | 5 | |
| 50 | UAB "Dezekspresas" | Vilnius | 277 538 | 37 932 | 8 | |
| 51 | Uždaroji akcinė bendrovė "Sauliuta" | Kaunas | 268 740 | 40 598 | 9 | |
| 52 | UAB "Kenkėjų kontrolės tarnyba" | Vilnius | 263 974 | −5 297 | 23 | |
| 53 | MB "Nimanta" | Šiauliai | 253 498 | 16 370 | 25 | |
| 54 | UAB "Everesta" | Kaunas | 248 527 | 452 | 16 | |
| 55 | Uždaroji akcinė bendrovė "Utenos deratizacija" | Utena | 245 016 | 8 704 | 7 | |
| 56 | UAB "TaurusSta" | Vilnius | 243 925 | 66 426 | 5 | |
| 57 | UAB "Indoma" | Šiaulių r. sav. | 236 403 | 69 093 | 3 | |
| 58 | "Dezinfekcija plius", MB | Klaipėda | 223 183 | 45 880 | 3 | |
| 59 | UAB "Švara ir dezinfekcija" | Klaipėda | 217 997 | 38 307 | 4 | |
| 60 | UAB "Švaros laikas" | Vilniaus r. sav. | 202 060 | 6 562 | 17 | |
| 61 | UAB "Nobas" | Klaipėda | 182 589 | 11 743 | 10 | |
| 62 | UAB "Politesna" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 181 178 | 15 146 | 14 | |
| 63 | MB Mad clean | Šiauliai | 175 882 | 23 562 | 8 | |
| 64 | UAB "Vilgla" | Alytus | 172 218 | 20 236 | 10 | |
| 65 | UAB "Švaros akcentas" | Vilnius | 169 832 | 15 640 | 9 | |
| 66 | MB Marinesa | Palanga | 143 166 | 49 125 | 2 | |
| 67 | MB "Kedų kultūra" | Vilnius | 142 314 | −12 876 | 1 | |
| 68 | UAB "NORDEKA" | Vilnius | 137 312 | 13 805 | 2 | |
| 69 | UAB "Dolerus" | Vilnius | 136 983 | 17 404 | 7 | |
| 70 | MB "Pelėdas" | Kaunas | 134 028 | −1 215 | 4 | |
| 71 | MB Slegis | Plungės r. sav. | 132 005 | 19 566 | 3 | |
| 72 | UAB Jurkega | Alytaus r. sav. | 124 077 | 1 671 | 1 | |
| 73 | MB Aukštaitijos paslaugos | Panevėžys | 114 292 | 91 428 | 3 | |
| 74 | UAB "Balila" | Kaunas | 111 650 | 1 262 | 11 | |
| 75 | MB "Rakūnas" | Vilnius | 111 265 | 19 068 | — | |
| 76 | UAB "MoppED" | Vilnius | 97 111 | 22 440 | 3 | |
| 77 | UAB "Gestera" | Švenčionys | 96 990 | 30 712 | 2 | |
| 78 | MB "Tomas Ra" | Klaipėda | 96 656 | 9 448 | — | |
| 79 | UAB CREDO kenkėjų kontrolės paslaugos | Klaipėda | 95 229 | 3 862 | 7 | |
| 80 | MB Ajuda | Šiauliai | 87 849 | 5 181 | — | |
| 81 | MB "Paslaugų zona" | Vilnius | 86 156 | 7 787 | 2 | |
| 82 | Uždaroji akcinė bendrovė "Rudagys" | Šilalė | 83 599 | 8 159 | 3 | |
| 83 | UAB Mano aplinka | Vilnius | 83 455 | 67 720 | 62 | |
| 84 | UAB "Ventiliacinių sistemų valymas" | Vilnius | 81 996 | 27 794 | 3 | — |
| 85 | MB "Zimintra" | Vilnius | 78 540 | 9 474 | — | |
| 86 | MB "Reikalai" | Alytus | 72 400 | 3 976 | — | |
| 87 | Zarasų rajono savivaldybės Dusetų komunalinio ūkio įmonė | Zarasų r. sav. | 72 247 | −25 201 | — | |
| 88 | UAB "Zoo Alliance" | Kaunas | 65 081 | −19 981 | — | |
| 89 | UAB R-vizija | Panevėžys | 61 225 | 4 907 | 1 | |
| 90 | MB "Vypra" | Kaunas | 60 502 | 520 | — | |
| 91 | UAB "Agapa" | Kaunas | 59 721 | −3 309 | 6 | |
| 92 | UAB Egofortuna | Kaunas | 57 713 | 4 797 | 1 | |
| 93 | UAB "Jonavos dezinfekcija" | Jonava | 55 969 | 1 447 | 2 | |
| 94 | MB Aivars Baltais | Vilnius | 55 405 | 47 351 | — | |
| 95 | MB "Baltijos lašas" | Alytus | 53 104 | 1 424 | 6 | |
| 96 | MB "Ketoras" | Klaipėda | 51 899 | 12 070 | — | |
| 97 | MB "Viknesta" | Kaunas | 51 488 | 6 065 | 1 | |
| 98 | Uždaroji akcinė bendrovė "Alytaus profilaktinės dezinfekcijos stotis" | Alytus | 51 037 | 250 | 4 | |
| 99 | MB "Švaros sistemos" | Vilnius | 48 122 | −1 850 | — | |
| 100 | MB "Clean Up LT" | Kaunas | 47 895 | −28 301 | 3 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Kaunas | 27 | 147 122 065 | 2 461 | 4,7% |
| Vilnius | 44 | 65 428 679 | 2 249 | 7,6% |
| Palanga | 5 | 7 625 340 | 161 | 18,6% |
| Klaipėda | 20 | 6 510 802 | 113 | 9,5% |
| Marijampolė | 2 | 5 100 562 | 261 | 3,8% |
| Šiaulių r. sav. | 3 | 3 618 098 | 97 | 5,1% |
| Raseiniai | 1 | 2 901 913 | 105 | 6,9% |
| Molėtai | 1 | 2 599 181 | 77 | 0,6% |
| Kupiškis | 1 | 2 403 771 | 79 | 0,2% |
| Šiauliai | 8 | 1 694 929 | 57 | 6,2% |
| Vilkaviškis | 3 | 1 342 512 | 67 | −14,0% |
| Panevėžys | 10 | 1 138 874 | 55 | 6,8% |
| Kauno r. sav. | 8 | 962 990 | 32 | 3,4% |
| Jonava | 2 | 603 558 | 22 | −2,0% |
| Alytus | 5 | 393 315 | 25 | 5,5% |
| Utena | 1 | 245 016 | 7 | 3,6% |
| Vilniaus r. sav. | 3 | 243 724 | 17 | 23,9% |
| Plungės r. sav. | 2 | 140 020 | 7 | 14,8% |
| Alytaus r. sav. | 1 | 124 077 | 1 | 1,3% |
| Švenčionys | 1 | 96 990 | 2 | 31,7% |
| Klaipėdos r. sav. | 6 | 93 803 | 8 | −10,7% |
| Šilalė | 1 | 83 599 | 3 | 9,8% |
| Kretingos r. sav. | 4 | 69 348 | 5 | 12,3% |
| Klaipėdos miesto savivaldybės teritorija | 1 | 44 684 | — | 1,7% |
| Jonavos r. sav. | 1 | 43 699 | 5 | 0,1% |
| Šalčininkai | 1 | 43 568 | — | 25,2% |
| Jurbarkas | 1 | 39 260 | 4 | 4,3% |
| Plungė | 1 | 36 657 | 1 | 15,0% |
| Elektrėnų sav. | 2 | 32 299 | — | 0,5% |
| Skuodo r. sav. | 1 | 28 100 | — | 15,6% |
| Kelmė | 1 | 26 001 | — | 15,4% |
| Joniškio r. sav. | 2 | 25 220 | 2 | 5,8% |
| Telšiai | 1 | 18 445 | — | 27,8% |
| Kelmės r. sav. | 1 | 15 533 | 1 | −29,3% |
| Utenos r. sav. | 1 | 8 593 | — | — |
| Šalčininkų r. sav. | 1 | 7 255 | — | — |
| Druskininkai | 1 | 4 492 | 1 | — |
| Mažeikiai | 1 | 2 504 | — | — |
| Pagėgių sav. | 1 | 2 066 | 1 | — |
| Šakiai | 1 | 2 057 | — | — |
| Širvintos | 1 | 330 | — | — |
| Kaišiadorių r. sav. | 1 | — | — | — |
| Trakų r. sav. | 1 | — | 2 | — |
| Pasvalio r. sav. | 1 | — | 1 | — |
| Šilutė | 1 | — | 1 | — |
| Tauragė | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kita valymo veikla veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių kita valymo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita valymo veikla veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kita valymo veikla veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kita valymo veikla veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių kita valymo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita valymo veikla veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kita valymo veikla veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kita valymo veikla veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių kita valymo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita valymo veikla veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kita valymo veikla veiklos srityje 2022 m.