Kita pastatų ir pramoninio valymo veikla įmonės Lietuvoje (EVRK 8122)
Sekcija O — Administracinė veikla
Aktyvios įmonės (2024)
78
Bendra apyvarta
55,0 mln €▲ 8,3%
Darbuotojai
2 748
Medianinė marža
7,4%
Augimas (metinis)
+8,3%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 89 įmonių — EVRK 8122
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ainava UAB | Vilnius | 21 539 612 | 1 928 212 | 1 280 | |
| 2 | UAB "VAKARŲ BUITIS" | Klaipėda | 6 883 949 | 596 101 | 94 | |
| 3 | Uždaroji akcinė bendrovė "Socialinė integracija" | Vilnius | 5 340 428 | 806 396 | 667 | |
| 4 | UAB "KERTEX energija" | Vilnius | 4 739 801 | 6 499 | 76 | |
| 5 | UAB "VALREM" | Mažeikiai | 2 757 542 | 130 803 | 53 | |
| 6 | UAB "Švara LT" | Klaipėda | 1 153 371 | 67 821 | 81 | |
| 7 | UAB "YSTADA" | Klaipėda | 885 820 | 6 373 | 8 | |
| 8 | UAB "VOMADA" | Klaipėda | 779 245 | 33 195 | 43 | |
| 9 | UAB "Eurovalymas" | Kaunas | 714 180 | 88 550 | 51 | |
| 10 | MB "Moderni statyba" | Vilnius | 664 600 | −8 529 | 33 | |
| 11 | UAB "Provalymas" | Vilnius | 659 473 | 32 996 | 18 | |
| 12 | UAB "Greenas" | Klaipėda | 642 387 | −3 348 | 35 | |
| 13 | UAB "Vairidas" | Vilnius | 574 727 | −144 894 | 75 | |
| 14 | SOMUS, UAB | Vilniaus r. sav. | 548 817 | 85 980 | 11 | |
| 15 | UAB "Hestas" | Šiauliai | 504 305 | 2 019 | — | |
| 16 | UAB David and CO | Mažeikiai | 488 453 | 94 373 | 6 | |
| 17 | Uždaroji akcinė bendrovė "Freiga ir partneriai" | Vilnius | 474 941 | −38 119 | 6 | |
| 18 | UAB West Ship Service | Kaunas | 472 897 | 16 147 | 17 | |
| 19 | MB "Madeilita" | Kaišiadorių r. sav. | 459 941 | 11 583 | 13 | |
| 20 | UAB "Armeka" | Kaunas | 408 145 | 23 486 | 27 | |
| 21 | MB "Metukai" | Kauno r. sav. | 398 344 | 5 761 | 16 | |
| 22 | UAB "Aukštalipių era" | Gargždai | 352 901 | 35 010 | 8 | |
| 23 | UAB "Raveno paslaugos" | Vilnius | 306 599 | 51 573 | 5 | |
| 24 | MB "Manus in mano" | Kaunas | 298 062 | 6 988 | — | |
| 25 | Inovatech Baltic, UAB | Klaipėda | 291 645 | 50 735 | 9 | |
| 26 | UAB PROFESSIONAL GROUP | Vilnius | 285 039 | 64 482 | 5 | |
| 27 | MB "Švaros invazija" | Vilnius | 249 992 | 108 593 | 3 | |
| 28 | MB "Doras valymas" | Šilutės r. sav. | 246 791 | 167 386 | 2 | |
| 29 | MB "Vagonų valymas" | Kelmės r. sav. | 239 402 | 47 984 | 2 | — |
| 30 | MB "Valymo technologijos" | Kauno r. sav. | 227 538 | 11 875 | 14 | |
| 31 | UAB Švarus plotas | Kaunas | 225 210 | 9 841 | 14 | |
| 32 | MB "SRAUTASERVIS" | Vilnius | 218 085 | 18 338 | 3 | |
| 33 | MB "Valymo struktūra" | Kauno r. sav. | 195 365 | 33 375 | 1 | |
| 34 | Svabra, MB | Vilniaus r. sav. | 168 284 | −13 962 | — | |
| 35 | MB "Midosa" | Klaipėda | 147 556 | 45 326 | 1 | |
| 36 | Donveda, UAB | Kauno miesto savivaldybės teritorija | 136 775 | 10 170 | 4 | |
| 37 | MB "Valpla" | Radviliškis | 132 430 | 5 918 | 6 | |
| 38 | UAB "Švaros sesės" | Vilnius | 128 804 | 6 227 | 8 | |
| 39 | UAB "Generalinis valymas" | Vilniaus r. sav. | 121 907 | 14 516 | 2 | |
| 40 | UAB "Be sienų" | Vilnius | 119 068 | 32 086 | 2 | |
| 41 | UAB "Nala" | Vilnius | 99 570 | −3 724 | 2 | |
| 42 | MB Specialusis Servisas | Vilniaus r. sav. | 98 093 | −19 227 | — | |
| 43 | UAB "Cleaningproof" | Vilniaus r. sav. | 94 160 | 29 635 | 4 | |
| 44 | UAB SODBLASTA | Marijampolės sav. | 93 951 | 13 005 | 4 | |
| 45 | UAB "Švaros spektras" | Vilniaus r. sav. | 85 763 | 16 277 | 3 | |
| 46 | "Mobili švara", UAB | Vilnius | 82 056 | 29 524 | 3 | |
| 47 | UAB "Sausa" | Vilnius | 80 749 | 6 030 | 1 | |
| 48 | UAB "Irmas" | Alytus | 79 661 | −7 992 | 3 | |
| 49 | MB "Smelta" | Vilnius | 79 252 | 24 313 | — | |
| 50 | MB Urbispro | Vilnius | 76 516 | 24 574 | 1 | — |
| 51 | Uždaroji akcinė bendrovė "NAMAS IR SODAS" | Vilnius | 58 310 | −1 540 | 3 | |
| 52 | MB "Domus tuta" | Kaunas | 57 031 | 12 928 | — | |
| 53 | UAB "Edmeda" | Panevėžys | 51 949 | 1 200 | 29 | |
| 54 | MB Trinstoga | Šilutė | 48 383 | 21 071 | 2 | — |
| 55 | MB Mu climbing | Klaipėda | 46 566 | 12 686 | — | |
| 56 | MB GOLDEN ROCK | Kaunas | 45 430 | 1 957 | — | — |
| 57 | VALUNA, UAB | Vilniaus m. sav. | 44 521 | −6 641 | 3 | |
| 58 | Individuali įmonė | Vilnius | 44 235 | 3 724 | 3 | |
| 59 | MB "Specialas" | Panevėžys | 41 763 | 756 | 1 | |
| 60 | MB Etvarka | Šiauliai | 39 880 | 6 544 | 2 | |
| 61 | UAB "Tikona" | Palangos miesto savivaldybės teritorija | 29 000 | −40 295 | 20 | — |
| 62 | MB Ventiliacinių sistemų valdymas | Kaunas | 25 855 | 15 879 | 3 | — |
| 63 | Jp miestas, MB | Vilnius | 22 370 | 28 | 1 | |
| 64 | MB Kespo | Ukmergės r. sav. | 22 355 | 15 103 | — | — |
| 65 | MB RCleaning | Vilnius | 21 664 | 537 | — | |
| 66 | UAB "Oreitos švara" | Vilnius | 19 015 | 941 | — | — |
| 67 | UAB Ieškau | Joniškis | 18 056 | 672 | — | |
| 68 | MB ESonic | Panevėžys | 15 791 | −5 300 | — | — |
| 69 | UAB "Savas valymas" | Šilalė | 14 964 | 4 430 | 2 | |
| 70 | MB "Eivum pro" | Kaunas | 13 110 | 963 | — | — |
| 71 | UAB "Marera" | Elektrėnai | 12 973 | 268 | 1 | |
| 72 | MB "Švarameda" | Kauno m. sav. | 12 541 | 5 481 | — | |
| 73 | UAB "TOBULA PASLAUGA" | Vilnius | 11 527 | −9 197 | 3 | |
| 74 | UAB "Satisė" | Vilnius | 11 125 | −70 844 | — | |
| 75 | UAB "Sodos" | Kaunas | 10 960 | 10 | 2 | — |
| 76 | UAB "Max Service" | Vilnius | 10 673 | −1 591 | 2 | |
| 77 | MB Žemaitijos švara | Klaipėda | 9 243 | 7 609 | — | — |
| 78 | MB "Rengedas" | Šiauliai | 5 318 | 992 | — | |
| 79 | MB "Artrys" | Vilnius | 4 285 | 746 | — | |
| 80 | UAB "Nostra officia" | Panevėžys | 4 100 | −591 | 1 | |
| 81 | MB "Vytlanga" | Vilkaviškio r. sav. | 3 740 | −35 | — | — |
| 82 | UAB "RELETA" | Klaipėdos r. sav. | 0 | 0 | — | |
| 83 | UAB "Dorona" | Klaipėdos miesto savivaldybės teritorija | 0 | 0 | — | — |
| 84 | UAB "Gedona" | Mažeikiai | 0 | 0 | — | |
| 85 | UAB "Tvarkista" | Panevėžys | 0 | −9 050 | — | |
| 86 | UAB "Prochemas service" | Klaipėda | 0 | 0 | — | |
| 87 | MB "Tvarūs namai" | Kretingos r. sav. | 0 | 0 | — | — |
| 88 | MB "AGVIGTA" | Vilnius | 0 | 0 | — | — |
| 89 | MB "Er švara" | Kauno r. sav. | 0 | −14 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 23 | 35 256 503 | 2 187 | 4,8% |
| Klaipėda | 10 | 10 830 539 | 271 | 7,3% |
| Mažeikiai | 3 | 3 245 995 | 59 | 12,0% |
| Kaunas | 8 | 1 752 553 | 97 | 6,5% |
| Vilniaus r. sav. | 5 | 1 018 931 | 20 | 15,7% |
| Kauno r. sav. | 4 | 821 247 | 31 | 5,2% |
| Kaišiadorių r. sav. | 1 | 459 941 | 13 | 2,5% |
| Gargždai | 1 | 352 901 | 8 | 9,9% |
| Šilutės r. sav. | 1 | 246 791 | 2 | 67,8% |
| Kelmės r. sav. | 1 | 239 402 | 2 | 20,0% |
| Kauno miesto savivaldybės teritorija | 1 | 136 775 | 4 | 7,4% |
| Radviliškis | 1 | 132 430 | 6 | 4,5% |
| Panevėžys | 4 | 97 812 | 31 | 2,1% |
| Marijampolės sav. | 1 | 93 951 | 4 | 13,8% |
| Alytus | 1 | 79 661 | 3 | −10,0% |
| Šilutė | 1 | 48 383 | 2 | 43,6% |
| Šiauliai | 2 | 45 198 | 2 | 16,4% |
| Vilniaus m. sav. | 1 | 44 521 | 3 | −14,9% |
| Ukmergės r. sav. | 1 | 22 355 | — | 67,6% |
| Šilalė | 1 | 14 964 | 2 | 29,6% |
| Elektrėnai | 1 | 12 973 | 1 | 2,1% |
| Kauno m. sav. | 1 | 12 541 | — | 43,7% |
| Vilkaviškio r. sav. | 1 | 3 740 | — | — |
| Klaipėdos r. sav. | 2 | 0 | — | — |
| Panevėžio r. sav. | 1 | — | — | — |
| Šiaulių r. sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kita pastatų ir pramoninio valymo veikla veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių kita pastatų ir pramoninio valymo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita pastatų ir pramoninio valymo veikla veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kita pastatų ir pramoninio valymo veikla veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kita pastatų ir pramoninio valymo veikla veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių kita pastatų ir pramoninio valymo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita pastatų ir pramoninio valymo veikla veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kita pastatų ir pramoninio valymo veikla veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kita pastatų ir pramoninio valymo veikla veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių kita pastatų ir pramoninio valymo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita pastatų ir pramoninio valymo veikla veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kita pastatų ir pramoninio valymo veikla veiklos srityje 2022 m.