Kombinuota patalpų funkcionavimo užtikrinimo veikla įmonės Lietuvoje (EVRK 8110)
Sekcija O — Administracinė veikla
Aktyvios įmonės (2024)
146
Bendra apyvarta
289,3 mln €▲ 2,6%
Darbuotojai
3 347
Medianinė marža
5,2%
Augimas (metinis)
+2,6%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 8110
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "City Service Engineering" | Vilnius | 22 163 000 | 1 545 000 | 307 | |
| 2 | UAB Mano Būsto priežiūra | Vilnius | 18 705 000 | 2 013 000 | 225 | |
| 3 | Ecolog Lithuania UAB | Vilnius | 13 863 135 | 217 204 | 13 | |
| 4 | UAB Mano Būstas Sostinė | Vilnius | 12 517 408 | 709 044 | 16 | |
| 5 | UAB "Inservis" | Vilnius | 10 705 653 | 131 352 | 211 | |
| 6 | Uždaroji akcinė bendrovė "Jonavos paslaugos" | Jonava | 10 017 584 | 701 642 | 317 | |
| 7 | UAB Mano Būstas Dainava | Kaunas | 9 379 067 | 504 317 | 16 | |
| 8 | UAB Mano Būstas Vilnius | Vilnius | 9 125 650 | 401 776 | 12 | |
| 9 | Uždaroji akcinė bendrovė "SANTJANA" | Vilnius | 8 840 174 | 107 941 | 146 | |
| 10 | Civinity meistrai, UAB | Vilnius | 8 172 955 | 1 024 964 | 169 | |
| 11 | UAB Mano Būstas NPC | Vilnius | 7 940 338 | 332 055 | 13 | |
| 12 | UAB Mano Būstas Neris | Vilnius | 7 886 336 | 207 289 | 12 | |
| 13 | Civinity namai Kaunas, UAB | Kaunas | 7 286 351 | 368 401 | 16 | |
| 14 | Civinity namai, UAB | Vilnius | 6 448 980 | 166 576 | 10 | |
| 15 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "ŠILĖJA" | Vilnius | 6 280 427 | 498 841 | 139 | |
| 16 | UAB "ADMI" | Vilnius | 6 246 448 | 355 901 | 131 | |
| 17 | UAB Mano Būstas Baltija | Klaipėda | 5 946 958 | 423 519 | 13 | |
| 18 | UAB Mano Būstas Kaunas | Kaunas | 5 886 092 | 474 275 | 6 | |
| 19 | UAB "SERVICO" | Vilnius | 5 745 627 | 41 567 | 11 | |
| 20 | Pastatų meistrai, UAB | Vilnius | 5 679 658 | 325 971 | 137 | |
| 21 | Civinity namai Klaipėda, UAB | Klaipėda | 5 448 827 | 165 029 | 13 | |
| 22 | UAB Kauno butų ūkis | Kaunas | 4 804 795 | 159 072 | 77 | |
| 23 | UAB Mano Būstas Klaipėda | Klaipėda | 4 455 042 | 345 094 | 10 | |
| 24 | UAB "Santermita" | Kaunas | 4 275 802 | 178 107 | 43 | |
| 25 | UAB Mano Būstas Šiauliai | Vilnius | 4 233 235 | 54 371 | 9 | |
| 26 | UAB "Mantinga Services" | Marijampolė | 3 247 000 | 142 000 | 77 | — |
| 27 | Uždaroji akcinė bendrovė "Visagino būstas" | Visaginas | 3 185 553 | −165 200 | 144 | |
| 28 | UAB "DG VPP Rokantiškės" | Vilnius | 2 811 215 | 826 101 | 1 | |
| 29 | Uždaroji akcinė bendrovė "RASŲ VALDA" | Vilnius | 2 679 137 | 253 740 | 32 | |
| 30 | UAB ADMEO | Vilnius | 2 673 547 | 718 450 | 17 | |
| 31 | UAB "DG VPP Pajūris" | Vilnius | 2 633 775 | 685 369 | 1 | |
| 32 | Mano Būsto klientų patirčių centras, UAB | Vilnius | 2 621 418 | 343 451 | 89 | |
| 33 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "PRIEMIESTIS" | Vilnius | 2 615 427 | 239 986 | 40 | |
| 34 | UAB "Pastatų ūkio valdymas" | Vilnius | 2 605 828 | 63 856 | 41 | |
| 35 | Civinity solutions, UAB | Vilnius | 2 337 494 | 30 997 | 111 | |
| 36 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "NAUJOJI PILAITĖ" | Vilnius | 2 289 672 | 142 994 | 55 | |
| 37 | UAB "Urban hold" | Vilnius | 2 234 752 | 72 857 | 7 | |
| 38 | Uždaroji akcinė bendrovė "Jurbarko komunalininkas" | Jurbarkas | 2 166 236 | 23 614 | 72 | |
| 39 | UAB "DIVIDIO" | Vilnius | 2 151 008 | 100 861 | 8 | |
| 40 | UAB "Kauno centro būstas" | Alytus | 2 039 320 | −17 075 | 22 | |
| 41 | UAB "DG VPP Vilnius" | Vilnius | 1 999 298 | 735 306 | 1 | |
| 42 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "LAZDYNŲ BUTŲ ŪKIS" | Vilnius | 1 998 271 | 107 216 | 10 | |
| 43 | UAB "Antakalnio būstas" | Vilnius | 1 964 798 | 44 315 | 11 | |
| 44 | UAB "Verkių būstas" | Vilnius | 1 963 401 | 7 321 | 43 | |
| 45 | UAB House care | Vilnius | 1 775 985 | 46 283 | 9 | |
| 46 | UAB "Statinių administravimas" | Vilnius | 1 735 064 | −128 252 | 21 | |
| 47 | UAB Mano Būstas Vakarai | Šilutė | 1 720 876 | 35 431 | 6 | |
| 48 | UAB Mano Būstas Radviliškis | Radviliškis | 1 662 066 | 120 737 | 4 | |
| 49 | UAB "BITOFIX" | Vilnius | 1 598 283 | 206 | 34 | |
| 50 | Civinity namai vakarai, UAB | Klaipėda | 1 576 525 | 71 455 | 5 | |
| 51 | Civinity namai Vilnius, UAB | Vilnius | 1 539 372 | 12 419 | 10 | |
| 52 | Uždaroji akcinė bendrovė "DEBRECENO VALDA" | Klaipėda | 1 499 073 | 40 665 | 8 | |
| 53 | Uždaroji akcinė bendrovė "TUGVA" | Vilnius | 1 406 138 | 17 445 | 12 | |
| 54 | UAB "Bonus Admin ir CO" | Klaipėda | 1 357 743 | 6 254 | 20 | |
| 55 | UAB "Danės būstas" | Klaipėda | 1 275 106 | 155 430 | 12 | |
| 56 | Uždaroji akcinė bendrovė "Prienų butų ūkis" | Prienai | 1 225 389 | 51 958 | 38 | |
| 57 | Uždaroji akcinė bendrovė "Jurita" | Vilnius | 1 177 903 | 144 666 | 45 | |
| 58 | UAB "Vėtrungės būstas" | Klaipėda | 1 174 610 | 51 553 | 11 | |
| 59 | UAB "Admituras" | Mažeikiai | 1 147 618 | 260 434 | 9 | |
| 60 | Uždaroji akcinė bendrovė "Viršuliškių būstas" | Vilnius | 1 086 740 | 54 117 | 10 | |
| 61 | UAB Mano Būstas Aukštaitija | Panevėžys | 1 033 933 | 28 055 | 4 | |
| 62 | UAB "NAT grupė" | Vilnius | 1 011 163 | 78 738 | 13 | |
| 63 | UAB "Nemuno būstas" | Vilnius | 992 051 | −51 698 | 14 | |
| 64 | UAB "Vilkpėdės būstas" | Vilnius | 982 721 | 31 325 | 8 | |
| 65 | UAB "KNUT" | Vilnius | 979 802 | 3 406 | 18 | |
| 66 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "FABETA" | Vilnius | 942 364 | 265 741 | 18 | |
| 67 | UAB VERSITUS | Vilnius | 939 889 | −376 681 | 29 | |
| 68 | UAB "Pietinis būstas" | Šiauliai | 931 291 | 97 834 | 8 | |
| 69 | UAB "Pašilaičių būstas" | Vilnius | 925 264 | 9 347 | 7 | |
| 70 | UAB Mano Būstas Alytus | Alytus | 922 631 | 82 251 | 2 | |
| 71 | UAB "Statinių priežiūra ir administravimas" | Vilnius | 861 944 | −17 596 | 4 | |
| 72 | Uždaroji akcinė bendrovė "Paskirtis" | Šiauliai | 843 849 | 142 604 | 21 | |
| 73 | Civinity namai Palanga, UAB | Palanga | 814 163 | 84 277 | 4 | |
| 74 | UAB "DG VPP Panevėžys" | Vilnius | 799 155 | 365 668 | 1 | |
| 75 | UAB "DOMUS SERVICE" | Vilniaus r. sav. | 788 312 | 9 739 | 12 | |
| 76 | Uždaroji akcinė bendrovė "Naujininkų ūkis" | Vilnius | 769 025 | 26 760 | 14 | |
| 77 | UAB "Palangos ūkis" | Palanga | 706 059 | 1 761 | 17 | |
| 78 | UAB "Mano bendrabutis" | Vilnius | 702 148 | 73 259 | 23 | |
| 79 | UAB "Justiniškių būstas" | Vilnius | 641 209 | 11 668 | 6 | |
| 80 | UAB "Centina" | Kaunas | 613 855 | 131 120 | 15 | |
| 81 | Uždaroji akcinė bendrovė "Biržų butų ūkis" | Biržai | 607 539 | 99 925 | 2 | |
| 82 | UAB "TG Invest-2" | Vilnius | 556 698 | −8 808 | 17 | |
| 83 | Žemaitijos būstas, UAB | Telšiai | 549 932 | −52 686 | 7 | |
| 84 | Uždaroji akcinė bendrovė "Adminta" | Klaipėda | 544 183 | 42 113 | 10 | |
| 85 | MB "Efekta" | Vilniaus r. sav. | 521 624 | 9 877 | 5 | |
| 86 | UAB BPT Pastatų valdymas | Vilnius | 486 478 | 6 820 | 3 | |
| 87 | UAB "Atmosfero" | Klaipėda | 482 839 | 103 036 | 5 | |
| 88 | UAB "ST energija" | Klaipėda | 440 938 | 7 259 | 19 | |
| 89 | UAB Continus admin | Palanga | 435 355 | 32 899 | 10 | |
| 90 | UAB "Šilalės būstas" | Šilalė | 411 997 | 31 312 | 7 | |
| 91 | MB "Ryto broliai" | Palanga | 408 024 | 25 676 | 8 | |
| 92 | UAB "Golanas" | Vilnius | 370 786 | 111 345 | 4 | |
| 93 | UAB "Kretingos būstas" | Kretinga | 365 211 | −32 139 | 4 | |
| 94 | MB "Usprendimai" | Vilnius | 360 244 | 14 109 | 9 | |
| 95 | UAB "Orenus" | Vilnius | 345 931 | 27 470 | 4 | |
| 96 | MB "Evenika" | Neringa | 323 721 | 28 323 | 6 | |
| 97 | Uždaroji akcinė bendrovė "MERLANGAS" | Panevėžys | 288 743 | 25 169 | 1 | |
| 98 | UAB "Bonus Admin" | Klaipėda | 284 855 | 3 923 | — | — |
| 99 | UAB "In domu" | Šilutė | 281 123 | 2 849 | 9 | |
| 100 | UAB "Korfas" | Kauno r. sav. | 263 097 | −1 550 | 3 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 69 | 202 679 667 | 2 267 | 4,3% |
| Kaunas | 19 | 32 669 482 | 190 | 8,1% |
| Klaipėda | 13 | 20 029 763 | 77 | 7,4% |
| Jonava | 2 | 10 113 590 | 323 | −248,9% |
| Marijampolė | 1 | 3 247 000 | 77 | 4,4% |
| Visaginas | 1 | 3 185 553 | 144 | −5,2% |
| Jurbarkas | 1 | 2 166 236 | 72 | 1,1% |
| Palanga | 4 | 2 103 502 | 35 | 9,0% |
| Šilutė | 2 | 2 001 999 | 15 | 1,5% |
| Radviliškis | 1 | 1 662 066 | 4 | 7,3% |
| Panevėžys | 5 | 1 428 830 | 14 | 2,7% |
| Vilniaus r. sav. | 3 | 1 309 936 | 17 | 1,6% |
| Šiauliai | 4 | 1 234 010 | 24 | 7,5% |
| Prienai | 1 | 1 225 389 | 38 | 4,2% |
| Mažeikiai | 1 | 1 147 618 | 9 | 22,7% |
| Alytus | 1 | 922 631 | 2 | 8,9% |
| Biržai | 1 | 607 539 | 2 | 16,4% |
| Telšiai | 1 | 549 932 | 7 | −9,6% |
| Neringa | 3 | 381 831 | 10 | 4,5% |
| Kauno r. sav. | 2 | 269 487 | 4 | −0,6% |
| Pakruojis | 1 | 115 449 | 4 | 31,9% |
| Kretinga | 1 | 96 107 | 3 | 5,5% |
| Molėtų r. sav. | 1 | 41 291 | — | 6,8% |
| Elektrėnų sav. | 1 | 35 291 | 2 | −117,9% |
| Klaipėdos r. sav. | 1 | 26 241 | 1 | 12,8% |
| Raseinių r. sav. | 1 | 12 240 | 2 | 54,0% |
| Vilniaus m. sav. | 1 | 11 128 | 2 | −12,1% |
| Utenos r. sav. | 1 | 475 | 1 | — |
| Varėna | 1 | — | — | — |
| Švenčionių r. sav. | 1 | — | — | — |
| Šilutės r. sav. | 1 | — | 1 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kombinuota patalpų funkcionavimo užtikrinimo veikla veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių kombinuota patalpų funkcionavimo užtikrinimo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kombinuota patalpų funkcionavimo užtikrinimo veikla veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kombinuota patalpų funkcionavimo užtikrinimo veikla veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kombinuota patalpų funkcionavimo užtikrinimo veikla veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių kombinuota patalpų funkcionavimo užtikrinimo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kombinuota patalpų funkcionavimo užtikrinimo veikla veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kombinuota patalpų funkcionavimo užtikrinimo veikla veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kombinuota patalpų funkcionavimo užtikrinimo veikla veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių kombinuota patalpų funkcionavimo užtikrinimo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kombinuota patalpų funkcionavimo užtikrinimo veikla veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kombinuota patalpų funkcionavimo užtikrinimo veikla veiklos srityje 2022 m.