Kraštovaizdžio tvarkymas įmonės Lietuvoje (EVRK 8130)
Sekcija O — Administracinė veikla
Aktyvios įmonės (2024)
625
Bendra apyvarta
84,3 mln €▲ 14,1%
Darbuotojai
1 733
Medianinė marža
6,5%
Augimas (metinis)
+14,1%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 8130
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Arbora LT" | Kauno r. sav. | 6 524 821 | 770 430 | 72 | |
| 2 | MB "Dirginta" | Jurbarko r. sav. | 6 376 473 | −779 173 | 122 | |
| 3 | UAB Geležinkelių aplinkosaugos centras | Vilnius | 4 151 868 | −542 209 | — | |
| 4 | Uždaroji akcinė bendrovė "Madaris" | Klaipėdos r. sav. | 4 034 683 | 6 838 | 48 | |
| 5 | UAB "ECONOMUS" | Vilnius | 2 912 547 | 418 547 | 7 | |
| 6 | UAB Gruta | Kauno r. sav. | 2 418 602 | 330 106 | 25 | |
| 7 | UAB "Vaiderlita" | Šilutės r. sav. | 2 091 592 | 323 731 | 44 | |
| 8 | UAB Trinelitas | Vilnius | 1 734 883 | 26 069 | 29 | |
| 9 | UAB "VAVISTA" | Vilnius | 1 501 806 | 4 359 | 28 | |
| 10 | UAB "GARLIAVOS MEDELYNAS" | Kauno r. sav. | 1 212 528 | 21 361 | 14 | |
| 11 | "RENOVAS", UAB | Pasvalio r. sav. | 1 200 631 | 175 135 | 18 | |
| 12 | Uždaroji akcinė bendrovė "HERBELA" | Vilnius | 1 041 970 | 29 034 | 19 | |
| 13 | UAB Aplinkos priežiūros centras | Kauno r. sav. | 956 604 | 35 567 | 27 | |
| 14 | UAB "Kiemo vizija" | Vilnius | 910 272 | 157 234 | 9 | |
| 15 | UAB "Kipa" | Vilnius | 905 932 | 81 530 | 19 | |
| 16 | "ABH service", UAB | Vilnius | 861 752 | 218 746 | 26 | |
| 17 | UAB "Aplinkos darbai" | Kauno r. sav. | 858 619 | −30 121 | 19 | |
| 18 | MB "Gamtoje" | Kauno r. sav. | 837 422 | 68 629 | 9 | |
| 19 | MB "Kėdainių akmenukas" | Kėdainių r. sav. | 768 706 | 70 471 | 15 | |
| 20 | UAB "Minvalda" | Kėdainiai | 764 427 | 2 141 | 16 | |
| 21 | UAB "Projektų pasaulis" | Panevėžio r. sav. | 756 273 | 25 298 | 9 | |
| 22 | UAB "Apželdinimo idėja" | Klaipėda | 715 948 | 73 344 | 11 | |
| 23 | UAB "Želdynėlis" | Kauno r. sav. | 696 416 | 62 146 | 11 | |
| 24 | UAB "Mažoji transporto kompanija" | Vilnius | 680 207 | 17 375 | 18 | |
| 25 | Uždaroji akcinė bendrovė "KYBARTŲ DARNA" | Vilkaviškio r. sav. | 639 072 | 2 550 | 29 | |
| 26 | UAB 2MP | Alytus | 627 312 | 10 878 | 5 | |
| 27 | UAB "Do projektai" | Vilnius | 602 497 | 17 328 | 11 | |
| 28 | MB "Slekas" | Vilnius | 559 354 | 17 400 | 8 | |
| 29 | UAB Želda | Kaunas | 556 993 | 2 228 | 7 | |
| 30 | Viešoji įstaiga "Vilniaus miesto parkai" | Vilnius | 538 922 | 9 109 | 27 | |
| 31 | MB "Mamaflora" | Vilnius | 534 682 | 64 125 | 10 | |
| 32 | UAB "Neluse" | Elektrėnų sav. | 522 458 | 5 162 | 2 | |
| 33 | UAB Biosyncora | Vilnius | 518 869 | 38 905 | 4 | |
| 34 | UAB "MIKUS" | Vilnius | 515 366 | −28 197 | 7 | |
| 35 | UAB MDV paslaugos | Klaipėdos r. sav. | 505 024 | 93 350 | 3 | |
| 36 | Uždaroji akcinė bendrovė "RUDISTA" | Vilnius | 495 224 | 20 079 | 23 | |
| 37 | UAB "Želdynų vizija" | Šakių r. sav. | 494 492 | 239 997 | 8 | |
| 38 | UAB "Arboristas Renatas" | Vilniaus r. sav. | 488 005 | 57 707 | 9 | |
| 39 | Uždaroji akcinė bendrovė "FLORALITA" DIZAINAS | Vilnius | 481 536 | −5 341 | 15 | |
| 40 | UAB "Donvelsa" | Vilniaus r. sav. | 465 832 | 18 544 | 6 | |
| 41 | MB "Žemelda" | Alytus | 437 507 | 48 213 | 10 | |
| 42 | UAB "Šiaulių apželdinimas" | Šiauliai | 430 959 | 3 312 | 20 | |
| 43 | UAB "Apstela" | Vilnius | 423 042 | −41 782 | — | |
| 44 | UAB "Racionalus sprendimas" | Vilnius | 416 261 | 1 873 | 8 | |
| 45 | UAB "LANDŠAFTO DIZAINAS" | Vilnius | 409 941 | 43 793 | 10 | |
| 46 | UAB Pjovėjai | Kaišiadorių r. sav. | 403 219 | 50 587 | 10 | |
| 47 | MB Gerbūva | Kauno r. sav. | 393 248 | 26 692 | 1 | |
| 48 | MB "Tvirtas mazgas" | Vilnius | 387 111 | 12 860 | — | |
| 49 | UAB "Ks projektai" | Kauno r. sav. | 386 226 | 26 958 | 6 | |
| 50 | UAB "Sodo linija" | Kaunas | 379 123 | 17 716 | 9 | |
| 51 | UAB Tvarkda | Plungė | 378 909 | 24 535 | 18 | |
| 52 | Uždaroji akcinė bendrovė "ŽELMITA" | Vilnius | 377 245 | 10 738 | 11 | |
| 53 | UAB "Gerkiemis" | Vilnius | 371 209 | 95 810 | 10 | |
| 54 | UAB "Restalis" | Kaunas | 370 574 | 8 967 | — | |
| 55 | MB Meliora plius | Jurbarko r. sav. | 360 587 | 56 260 | 5 | |
| 56 | UAB "Titada" | Vilnius | 359 072 | 66 062 | 3 | |
| 57 | UAB "Gerbuvista" | Vilnius | 357 394 | 10 470 | 14 | |
| 58 | MB "Kasiukai" | Kretingos r. sav. | 351 417 | 27 470 | 4 | |
| 59 | Uždaroji akcinė bendrovė "VILNIAUS ŽALUMA" | Vilnius | 344 533 | 14 834 | 9 | |
| 60 | Medeinės parkai, UAB | Vilniaus r. sav. | 338 713 | 15 097 | 13 | |
| 61 | UAB "Saulėtas verslas" | Širvintų r. sav. | 322 350 | 99 583 | 1 | |
| 62 | MB "Bush hunter" | Alytus | 311 366 | 47 367 | 2 | |
| 63 | UAB "Arbovita ir Ko" | Vilkaviškio r. sav. | 309 524 | 36 877 | 5 | |
| 64 | UAB "Tokeda" | Mažeikiai | 302 471 | 23 668 | 8 | |
| 65 | UAB "Ardk group" | Pakruojis | 299 000 | 2 374 | 24 | |
| 66 | MB "Kauno želdiniai" | Kaunas | 297 674 | 27 702 | 5 | |
| 67 | UAB "Uosintas" | Rokiškio r. sav. | 295 638 | 20 692 | 5 | |
| 68 | MB "Dangvila" | Mažeikiai | 291 718 | −2 212 | 8 | |
| 69 | UAB TRANSFORMERIS | Vilniaus r. sav. | 289 278 | 34 026 | 5 | |
| 70 | MB MOJU Projektai | Kaunas | 283 572 | 18 557 | 5 | |
| 71 | Platūkis UAB | Alytus | 281 345 | 124 010 | 6 | |
| 72 | MB "Vikmera" | Kelmės r. sav. | 278 403 | 63 716 | 7 | |
| 73 | UAB "Žalia veja" | Šiauliai | 276 464 | 4 007 | 8 | |
| 74 | UAB Arboteka | Kaunas | 273 705 | 4 264 | 5 | |
| 75 | UAB "Saunerta" | Klaipėda | 269 393 | −4 851 | 5 | |
| 76 | UAB "Donero" | Kupiškio r. sav. | 263 764 | 47 668 | 5 | |
| 77 | UAB "Armafrė" | Telšiai | 253 094 | −66 727 | 12 | |
| 78 | UAB "Grynera" | Šilutė | 250 922 | −23 506 | 6 | |
| 79 | UAB "Erdvilė" | Vilniaus r. sav. | 249 727 | 12 356 | 8 | |
| 80 | UAB "Tadeura" | Šilutės r. sav. | 245 997 | 4 196 | 7 | |
| 81 | MB "GLProjektai" | Vilnius | 244 660 | 1 782 | — | |
| 82 | UAB "Meduva" | Plungės r. sav. | 244 626 | −103 894 | 12 | |
| 83 | UAB "Alridas" | Mažeikiai | 244 543 | 9 307 | 6 | |
| 84 | UAB "Oberta" | Vilniaus rajono savivaldybės teritorija | 244 052 | 7 603 | 23 | |
| 85 | MB KELTONA | Panevėžio r. sav. | 241 431 | 45 305 | 5 | |
| 86 | MB "Sadelija" | Šalčininkų r. sav. | 241 287 | 11 640 | 5 | |
| 87 | MB "Stumda" | Jurbarko r. sav. | 239 299 | 125 352 | 1 | |
| 88 | UAB "Tvarkos formulė" | Kauno r. sav. | 236 940 | −48 071 | 3 | |
| 89 | UAB Tomreta | Panevėžio r. sav. | 232 829 | 51 814 | 3 | |
| 90 | MB "Raseinių želdiniai" | Raseinių r. sav. | 226 693 | 39 385 | 3 | |
| 91 | MB Skyrenta | Vilniaus r. sav. | 225 634 | 162 844 | — | — |
| 92 | MB Floragra grupė | Klaipėda | 223 064 | 1 400 | 3 | |
| 93 | UAB "Brand marketing/universalūs projektai" | Zarasų r. sav. | 220 473 | −297 184 | — | — |
| 94 | MB AM Statybų Grupė | Kaunas | 216 425 | 27 129 | 2 | |
| 95 | UAB "MOBARN-LT" | Druskininkų sav. | 215 965 | 55 891 | 5 | |
| 96 | MB "Austrema" | Mažeikiai | 213 703 | −29 490 | 5 | |
| 97 | UAB "Kalvaris" | Mažeikių r. sav. | 212 251 | 2 021 | 15 | |
| 98 | MB "Priežiūra LT" | Kaunas | 207 260 | 91 583 | — | |
| 99 | MB Sodas ir sodininkas | Vilnius | 203 838 | 89 691 | 2 | |
| 100 | UAB "Lubinsta" | Trakų r. sav. | 203 660 | 41 296 | 5 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 121 | 19 728 986 | 346 | 9,7% |
| Kauno r. sav. | 45 | 16 306 024 | 224 | 7,3% |
| Jurbarko r. sav. | 4 | 6 986 884 | 129 | 21,6% |
| Klaipėdos r. sav. | 24 | 5 639 180 | 77 | 10,9% |
| Kaunas | 71 | 4 616 428 | 82 | 9,2% |
| Vilniaus r. sav. | 45 | 3 191 412 | 69 | 4,5% |
| Šilutės r. sav. | 5 | 2 413 205 | 59 | 1,7% |
| Klaipėda | 19 | 1 962 264 | 41 | 1,9% |
| Alytus | 12 | 1 918 814 | 29 | 7,6% |
| Panevėžio r. sav. | 10 | 1 659 123 | 29 | 5,6% |
| Pasvalio r. sav. | 3 | 1 233 791 | 20 | 28,4% |
| Kėdainių r. sav. | 7 | 1 180 461 | 31 | 11,6% |
| Vilkaviškio r. sav. | 5 | 1 076 673 | 39 | 0,4% |
| Šiauliai | 7 | 1 036 663 | 37 | 4,5% |
| Kaišiadorių r. sav. | 13 | 958 302 | 25 | 18,5% |
| Kėdainiai | 4 | 913 281 | 22 | 0,8% |
| Mažeikiai | 3 | 624 064 | 17 | 5,5% |
| Mažeikių r. sav. | 4 | 590 382 | 28 | 11,6% |
| Elektrėnų sav. | 6 | 555 545 | 7 | 31,2% |
| Telšiai | 5 | 532 406 | 17 | 1,2% |
| Šakių r. sav. | 3 | 498 360 | 10 | 48,5% |
| Trakų r. sav. | 5 | 491 381 | 10 | 10,4% |
| Alytaus r. sav. | 8 | 481 363 | 14 | 5,8% |
| Plungė | 4 | 460 427 | 24 | 6,2% |
| Rokiškio r. sav. | 7 | 453 006 | 19 | 2,0% |
| Molėtų r. sav. | 6 | 420 448 | 19 | 2,3% |
| Širvintų r. sav. | 3 | 394 839 | 5 | 9,3% |
| Kretingos r. sav. | 2 | 390 556 | 5 | 5,1% |
| Šalčininkų r. sav. | 2 | 344 529 | 11 | 2,5% |
| Radviliškio r. sav. | 8 | 343 652 | 14 | −7,6% |
| Marijampolės sav. | 5 | 328 056 | 15 | 6,5% |
| Raseinių r. sav. | 6 | 326 233 | 5 | 2,9% |
| Kelmės r. sav. | 6 | 323 780 | 8 | 12,2% |
| Neringa | 3 | 300 882 | 21 | −12,0% |
| Pakruojis | 1 | 299 000 | 24 | 0,8% |
| Joniškio r. sav. | 4 | 274 058 | 8 | −11,4% |
| Palanga | 7 | 269 772 | 3 | 13,2% |
| Kupiškio r. sav. | 2 | 263 764 | 5 | 18,1% |
| Utenos r. sav. | 5 | 260 292 | 8 | 14,0% |
| Plungės r. sav. | 7 | 258 306 | 12 | −42,5% |
| Kretinga | 2 | 252 396 | 6 | 9,6% |
| Šilutė | 1 | 250 922 | 6 | −9,4% |
| Jonavos r. sav. | 8 | 250 696 | 8 | 31,2% |
| Šiaulių r. sav. | 7 | 241 113 | 7 | 4,0% |
| Druskininkų sav. | 2 | 229 314 | 5 | 41,8% |
| Šilalės r. sav. | 4 | 201 333 | 4 | 25,2% |
| Panevėžys | 5 | 193 345 | 14 | 9,3% |
| Rokiškis | 2 | 175 097 | 4 | 2,6% |
| Birštonas | 1 | 168 747 | 13 | −67,3% |
| Kazlų Rūdos sav. | 6 | 164 723 | 10 | 3,2% |
| Gargždai | 4 | 150 758 | 6 | −9,8% |
| Akmenės r. sav. | 4 | 141 482 | 4 | 29,8% |
| Lazdijų r. sav. | 5 | 135 388 | 5 | 13,0% |
| Kazlų Rūda | 1 | 132 655 | 3 | −7,9% |
| Druskininkai | 2 | 124 856 | 7 | −5,0% |
| Telšių r. sav. | 6 | 119 354 | 10 | 0,2% |
| Ukmergė | 4 | 118 284 | 6 | −1,6% |
| Ukmergės r. sav. | 3 | 116 466 | 4 | −8,2% |
| Švenčionių r. sav. | 5 | 114 887 | 6 | 48,4% |
| Utena | 2 | 103 839 | 1 | 9,1% |
| Ignalinos r. sav. | 3 | 102 181 | 4 | −29,6% |
| Skuodas | 1 | 69 698 | 2 | −70,2% |
| Trakai | 3 | 66 036 | 2 | 30,7% |
| Kaišiadorys | 2 | 52 453 | 2 | −1,0% |
| Tauragės r. sav. | 2 | 49 835 | 1 | −19,5% |
| Prienų r. sav. | 4 | 48 336 | 5 | 0,8% |
| Kalvarijos sav. | 1 | 46 655 | 1 | 20,1% |
| Pagėgiai | 1 | 46 485 | — | 6,4% |
| Zarasų r. sav. | 5 | 28 903 | 1 | 7,2% |
| Rietavo sav. | 2 | 28 333 | 1 | −25,5% |
| Pagėgių sav. | 2 | 20 722 | 5 | 3,7% |
| Anykščių r. sav. | 2 | 18 850 | 2 | 72,5% |
| Švenčionys | 1 | 15 838 | 2 | −64,7% |
| Marijampolė | 2 | 12 987 | — | 30,5% |
| Raseiniai | 1 | 10 558 | — | 20,1% |
| Vilniaus m. sav. | 1 | 8 051 | 2 | — |
| Biržų r. sav. | 3 | 5 056 | 4 | — |
| Skuodo r. sav. | 1 | 2 157 | — | — |
| Molėtai | 1 | 400 | 2 | — |
| Šalčininkai | 1 | 0 | — | — |
| Kauno rajono savivaldybės teritorija | 2 | 0 | — | — |
| Varėnos r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Vilkaviškis | 1 | — | — | — |
| Zarasai | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kraštovaizdžio tvarkymas veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių kraštovaizdžio tvarkymas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kraštovaizdžio tvarkymas veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kraštovaizdžio tvarkymas veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kraštovaizdžio tvarkymas veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių kraštovaizdžio tvarkymas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kraštovaizdžio tvarkymas veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kraštovaizdžio tvarkymas veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kraštovaizdžio tvarkymas veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių kraštovaizdžio tvarkymas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kraštovaizdžio tvarkymas veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kraštovaizdžio tvarkymas veiklos srityje 2022 m.