UAB "Gestera" — įmonės kodas 304474504
- Įmonės kodas
- 304474504
- PVN nr.
- LT100015581719
- Regionas / savivaldybė
- Švenčionys
- Miestas
- Švenčionys
- Adresas
- Švenčionys, Lauko g. 3, LT-18127, 18127 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8123 — Kita valymo veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Mar 05
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 4 795 | 30 930 | 3 243 | 31 248 | 44 738 | 68 492 | 96 990 |
| Visos pajamos | 4 795 | 30 930 | 3 243 | 31 248 | 44 738 | 68 492 | 96 990 |
| Pelnas prieš mokesčius | 46 | 944 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 11 227 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 44 | 944 | 0 | 23 940 | 36 689 | 38 280 | 30 712 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 11 227 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 5 | 3 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 18 891 | 17 017 | 11 244 | 9 640 | 7 723 | 9 021 | 96 824 |
| Trumpalaikis turtas | 4 092 | 1 556 | 1 641 | 9 545 | 48 213 | 89 234 | 27 548 |
| Visi įsipareigojimai | 20 443 | 15 132 | 18 833 | 1 299 | 1 361 | 5 400 | 805 |
| Nuosavas kapitalas | 2 544 | 3 441 | −5 948 | 17 886 | 54 575 | 92 855 | 123 567 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 138 NACE 8123 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Gestera" 2024 m. nurodė 96 990 € apyvartą, tai yra 41,6% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kita valymo veikla“ veiklos srities įmonių Švenčionys. Įmonė uždirbo 30 712 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 31,7%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 805 €, o nuosavas kapitalas — 123 567 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita valymo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "MoppED" | Vilnius | 97 111 | 22 440 | 3 |
| MB "Tomas Ra" | Klaipėda | 96 656 | 9 448 | — |
| UAB CREDO kenkėjų kontrolės paslaugos | Klaipėda | 95 229 | 3 862 | 7 |
| MB Ajuda | Šiauliai | 87 849 | 5 181 | — |
| MB "Paslaugų zona" | Vilnius | 86 156 | 7 787 | 2 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Rudagys" | Šilalė | 83 599 | 8 159 | 3 |
| UAB Mano aplinka | Vilnius | 83 455 | 67 720 | 62 |
| MB "Rakūnas" | Vilnius | 111 265 | 19 068 | — |
Įtraukta į reitingus
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės Švenčionys savivaldybėje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionys savivaldybėje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 35. vieta — Pelningiausios įmonės kita valymo veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — TOP 100 įmonių kita valymo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausi darbdaviai kita valymo veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Pelningiausios įmonės Švenčionys savivaldybėje 2023 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionys savivaldybėje 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 29. vieta — Pelningiausios įmonės kita valymo veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — TOP 100 įmonių kita valymo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Didžiausi darbdaviai kita valymo veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės Švenčionys savivaldybėje 2022 m.
- 19. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionys savivaldybėje 2022 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Pelningiausios įmonės kita valymo veikla veiklos srityje 2022 m.
- 74. vieta — TOP 100 įmonių kita valymo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 96. vieta — Didžiausi darbdaviai kita valymo veikla veiklos srityje 2022 m.
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės Švenčionys savivaldybėje 2021 m.
- 25. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionys savivaldybėje 2021 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Gestera" apyvarta?
2024 m. UAB "Gestera" nurodė 96 990 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Gestera" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 30 712 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 31,7%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Gestera"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Gestera"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita valymo veikla“ (EVRK 8123), įsikūrusi Švenčionys.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Gestera"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą