Niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla įmonės Lietuvoje (EVRK 8009)
Sekcija O — Administracinė veikla
Aktyvios įmonės (2024)
89
Bendra apyvarta
38,9 mln €▼ 1,8%
Darbuotojai
1 245
Medianinė marža
5,4%
Augimas (metinis)
−1,8%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 99 įmonių — EVRK 8009
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "G4S Lietuva" | Vilnius | 23 057 161 | 326 539 | 858 | |
| 2 | MB "Prosolas" | Klaipėda | 1 772 726 | 137 512 | 10 | |
| 3 | Uždaroji akcinė bendrovė "Fosus" | Vilnius | 1 677 221 | 15 969 | 98 | |
| 4 | UAB "LK service" | Kaunas | 1 468 502 | 1 263 | 17 | |
| 5 | UAB "Grifus" | Kėdainiai | 1 246 134 | 36 397 | 14 | |
| 6 | Uždaroji akcinė bendrovė "NORGAUDA" | Pakruojis | 1 165 087 | −272 834 | 99 | |
| 7 | MB "Rijusta" | Šiauliai | 754 787 | −17 393 | 4 | |
| 8 | UAB "BoS 1991" | Vilnius | 594 489 | 66 993 | 1 | |
| 9 | UAB "VM sistemos" | Vilnius | 565 469 | 84 880 | 8 | |
| 10 | Uždaroji akcinė bendrovė "ŠERIFAI" | Anykščiai | 560 339 | 20 114 | 28 | |
| 11 | UAB "ŠIAULIŲ SAUGA" | Šiauliai | 557 778 | 124 641 | 12 | |
| 12 | UAB Nežinybinės apsaugos biuras | Kaunas | 539 189 | −28 729 | 23 | |
| 13 | UAB "Metalo raktas" | Vilnius | 532 079 | 15 847 | 1 | |
| 14 | UAB "SS Solutions" | Vilnius | 499 646 | 38 737 | 3 | |
| 15 | UAB "TECHNOLOGIES OF SECURITY" | Vilnius | 415 887 | 53 802 | 4 | |
| 16 | UAB "Rizikos valdymo sprendimai" | Vilnius | 381 496 | 6 764 | 12 | |
| 17 | UAB "Vojažeris" | Vilnius | 351 924 | 63 312 | 8 | |
| 18 | UAB FOBOS Security | Vilnius | 343 862 | −1 339 | 7 | |
| 19 | Uždaroji akcinė bendrovė "Tausauga" | Tauragė | 336 266 | −20 527 | — | |
| 20 | Uždaroji akcinė bendrovė "SAUGOS GARANTAS" | Vilnius | 321 490 | 67 153 | 8 | |
| 21 | UAB "Sauginta" | Vilnius | 311 443 | 28 028 | 19 | |
| 22 | UAB Vestmatika | Kretingos r. sav. | 307 401 | 21 160 | 2 | |
| 23 | "AMG Security", UAB | Panevėžys | 251 068 | 12 149 | 13 | |
| 24 | UAB Saugos tarnyba "Pelėda" | Kaunas | 237 886 | 42 347 | — | |
| 25 | UAB "Manginta" | Mažeikiai | 231 592 | 3 405 | 14 | |
| 26 | HWG Cyber Security UAB | Vilnius | 225 000 | 1 549 | 6 | |
| 27 | UAB "REMSAUGA" | Kaunas | 185 908 | 11 152 | 3 | |
| 28 | MB "Ingama" | Kaunas | 184 693 | 9 970 | — | |
| 29 | UAB "Apsaugos ekspertai" | Klaipėda | 177 594 | 4 492 | 1 | |
| 30 | UAB "Acta iuventus" | Vilnius | 177 057 | 21 263 | 4 | |
| 31 | UAB USS Security Lietuva | Vilnius | 176 376 | −887 | — | |
| 32 | UAB "Skaitmeninė akis" | Kelmė | 167 251 | −9 031 | 2 | |
| 33 | UAB "Akista" | Vilnius | 153 791 | 19 166 | 5 | |
| 34 | UAB "Smartikum" | Vilnius | 151 129 | −27 208 | 4 | |
| 35 | Uždaroji akcinė bendrovė "INFROPIRAS" | Gargždai | 148 558 | −4 391 | 6 | |
| 36 | UAB "Vakarų saugos tarnyba" | Klaipėda | 142 655 | 13 535 | — | — |
| 37 | UAB "Ginetas" | Kaunas | 133 879 | 1 173 | 4 | |
| 38 | UAB "DEK vizija" | Šalčininkai | 132 262 | 24 272 | 7 | |
| 39 | Brolmeta MB | Vilnius | 131 426 | 13 941 | — | — |
| 40 | UAB "SONNENBURG LT" | Vilnius | 124 715 | 5 205 | 4 | |
| 41 | APSAUGOS AMPLITUDĖ, UAB | Vilnius | 120 542 | 969 | 7 | |
| 42 | MB "Guardas" | Vilnius | 116 893 | 11 426 | — | |
| 43 | UAB "Solus GPS" | Vilnius | 114 599 | 1 039 | 1 | |
| 44 | UAB "AVS servisas" | Kaunas | 110 530 | 3 730 | 2 | |
| 45 | "Gintaro gesintuvai", MB | Kaunas | 108 076 | 55 692 | — | |
| 46 | UAB "Video FIX" | Vilnius | 91 073 | 17 242 | 3 | |
| 47 | UAB "Emolta" | Palanga | 81 688 | −1 153 | 1 | |
| 48 | MB Detektorius | Kaunas | 81 606 | 7 814 | — | |
| 49 | UAB "JUNGTĖ" | Pasvalys | 71 975 | 2 274 | 2 | |
| 50 | UAB "Baltų sauga" | Vilnius | 67 508 | −12 352 | 2 | |
| 51 | Uždaroji akcinė bendrovė "MAITRĖ" | Klaipėdos r. sav. | 66 139 | 5 535 | 3 | |
| 52 | UAB "Pelėda LT" | Vilnius | 64 751 | 24 063 | — | |
| 53 | MB "Vitinga" | Kaišiadorių r. sav. | 64 299 | 19 432 | — | |
| 54 | MB "Smegduobių kraštas" | Biržai | 55 519 | 12 364 | — | — |
| 55 | UAB "Sukilėlių 20" | Kaunas | 49 253 | −82 060 | 2 | |
| 56 | UAB "Edmasta" | Klaipėda | 47 364 | 3 879 | 3 | |
| 57 | UAB "SAUGOS SISTEMOS" | Vilnius | 44 700 | −12 803 | 2 | |
| 58 | MB "Alarmservice" | Klaipėda | 44 511 | 1 110 | — | |
| 59 | UAB "Patalpų apsauga" | Kaunas | 44 163 | 1 260 | 3 | |
| 60 | UAB "Miroka" | Panevėžys | 42 744 | 6 291 | 3 | |
| 61 | MB "Stebit" | Vilnius | 41 518 | 236 | — | |
| 62 | MB CPV LT | Vilnius | 40 498 | 6 538 | 1 | |
| 63 | UAB "Išmani paslauga" | Ukmergė | 40 497 | −6 937 | 3 | |
| 64 | MB "Rirema" | Prienai | 40 161 | 1 582 | — | |
| 65 | UAB Sentinel box | Vilnius | 39 521 | 288 | 1 | |
| 66 | MB "Saugumo zona" | Vilnius | 35 223 | 14 527 | — | |
| 67 | MB Alarms AS | Vilniaus r. sav. | 34 728 | 20 927 | — | |
| 68 | UAB "RASR" | Vilnius | 33 214 | 17 403 | 1 | |
| 69 | UAB "Erelio sparnas" | Vilnius | 30 017 | 3 845 | 2 | — |
| 70 | UAB "Efektyvūs saugos sprendimai" | Kaunas | 29 778 | −118 920 | 4 | |
| 71 | MB "Rdi technologijos" | Marijampolės sav. | 29 506 | 4 993 | — | — |
| 72 | UAB JT Controls | Kaunas | 27 725 | 6 081 | 1 | |
| 73 | UAB "Vestra tuto" | Kauno r. sav. | 27 284 | 1 147 | — | — |
| 74 | UAB "Paranojus" | Kaunas | 27 254 | 1 320 | 2 | |
| 75 | MB "Saugios sistemos" | Vilniaus r. sav. | 25 847 | 12 994 | — | |
| 76 | UAB "IT topas" | Vilnius | 24 035 | −23 025 | 1 | |
| 77 | UAB "AVILAN" | Vilnius | 23 220 | −5 037 | — | — |
| 78 | UAB "Abiva" | Plungė | 22 052 | −508 | 4 | |
| 79 | MB Marsauga | Marijampolė | 15 864 | −374 | — | |
| 80 | MB "Apsaugos meistras" | Vilnius | 15 326 | 2 798 | — | — |
| 81 | MB "Saugesa" | Šiauliai | 14 793 | 1 634 | — | |
| 82 | UAB "PASĮP" | Pasvalio r. sav. | 13 088 | 13 231 | 2 | |
| 83 | MB "Amava" | Jurbarkas | 12 442 | 3 697 | — | — |
| 84 | Saugesnis, MB | Akmenės r. sav. | 12 305 | −732 | — | |
| 85 | MB "Elektrukas" | Kaunas | 10 815 | −371 | — | |
| 86 | UAB "St STAFF" saugos tarnyba | Šiaulių r. sav. | 7 338 | −83 | 4 | |
| 87 | MB "Prokamis" | Šiauliai | 6 696 | 5 223 | — | |
| 88 | UAB "Sauguvė" | Rokiškis | 6 232 | 2 511 | 2 | |
| 89 | MB "Gedpranca" | Kauno r. sav. | 6 209 | 495 | — | |
| 90 | UAB "Stema" | Anykščių r. sav. | 3 200 | −5 561 | 3 | |
| 91 | UAB "Ecomwall Europe" | Panevėžys | 3 200 | −3 554 | 1 | — |
| 92 | MB Isauga | Vilnius | 1 420 | −244 | — | |
| 93 | MB "Saugvarta" | Druskininkų sav. | 1 150 | 38 | — | |
| 94 | MB Trafukas | Vilnius | 820 | 480 | — | — |
| 95 | UAB "Debaras" | Vilnius | 560 | −16 836 | 1 | |
| 96 | MB "Defendum" | Klaipėda | 500 | 132 | — | — |
| 97 | MB "Jersauga" | Vilnius | 110 | 27 | — | — |
| 98 | MB "Elektroniniai tinklai" | Vilnius | 0 | 0 | — | |
| 99 | MB "Alfina group" | Visaginas | 0 | 0 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 34 | 30 373 773 | 1 061 | 8,4% |
| Klaipėda | 7 | 2 042 695 | 14 | 5,1% |
| Kaunas | 13 | 1 488 706 | 41 | 4,1% |
| Šiauliai | 4 | 1 334 054 | 16 | 11,0% |
| Kėdainiai | 1 | 1 246 134 | 14 | 2,9% |
| Anykščiai | 1 | 560 339 | 28 | 3,6% |
| Kretingos r. sav. | 1 | 307 401 | 2 | 6,9% |
| Panevėžys | 3 | 297 012 | 17 | 9,8% |
| Mažeikiai | 1 | 231 592 | 14 | 1,5% |
| Kelmė | 1 | 167 251 | 2 | −5,4% |
| Gargždai | 1 | 148 558 | 6 | −3,0% |
| Šalčininkai | 1 | 132 262 | 7 | 18,4% |
| Palanga | 1 | 81 688 | 1 | −1,4% |
| Pasvalys | 1 | 71 975 | 2 | 3,2% |
| Klaipėdos r. sav. | 2 | 66 139 | 4 | 8,4% |
| Kaišiadorių r. sav. | 1 | 64 299 | — | 30,2% |
| Vilniaus r. sav. | 2 | 60 575 | — | 55,3% |
| Biržai | 1 | 55 519 | — | 22,3% |
| Prienai | 1 | 40 161 | — | 3,9% |
| Marijampolės sav. | 1 | 29 506 | — | 16,9% |
| Plungė | 1 | 22 052 | 4 | −2,3% |
| Marijampolė | 1 | 15 864 | — | −2,4% |
| Pasvalio r. sav. | 1 | 13 088 | 2 | 101,1% |
| Jurbarkas | 1 | 12 442 | — | 29,7% |
| Rokiškis | 1 | 6 232 | 2 | — |
| Kauno r. sav. | 1 | 6 209 | — | — |
| Anykščių r. sav. | 1 | 3 200 | 3 | — |
| Visaginas | 1 | 0 | — | — |
| Vilniaus m. sav. | 1 | — | 3 | — |
| Kaišiadorys | 1 | — | 2 | — |
| Elektrėnų sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla veiklos srityje 2022 m.