MB "Prokamis" — įmonės kodas 303471494
- Įmonės kodas
- 303471494
- PVN nr.
- 303471494
- Regionas / savivaldybė
- Šiauliai
- Miestas
- Šiauliai
- Adresas
- Šiauliai, Gumbinės g. 8, LT-77166, 77166 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8009 — Niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Nov 24
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 6 974 | 33 347 | 33 271 | 9 805 | 12 029 | 8 665 | 6 229 | 2 200 | 2 521 | 6 696 |
| Visos pajamos | 6 974 | 33 347 | 33 271 | 9 805 | 12 029 | 8 665 | 6 229 | 2 200 | 2 521 | 6 696 |
| Pelnas prieš mokesčius | 495 | 4 106 | 11 817 | 1 594 | 80 | 1 189 | 2 502 | 0 | 587 | 5 498 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 228 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 470 | 3 901 | 11 226 | 1 514 | 76 | 1 130 | 2 377 | 0 | 558 | 5 223 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 228 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 1 438 | 5 682 | 18 615 | 8 860 | 8 241 | 9 654 | 8 364 | 6 206 | 6 840 | 12 253 |
| Visi įsipareigojimai | 549 | 687 | 2 599 | 662 | 47 | 329 | 192 | 27 | 103 | 293 |
| Nuosavas kapitalas | 889 | 4 995 | 16 016 | 8 198 | 8 194 | 9 325 | 8 172 | 6 179 | 6 737 | 11 960 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 67 NACE 8009 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Prokamis" 2024 m. nurodė 6 696 € apyvartą, tai yra 165,6% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 4 „Niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla“ veiklos srities įmonių Šiauliai. Įmonė uždirbo 5 223 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 78,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 293 €, o nuosavas kapitalas — 11 960 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Saugesa" | Šiauliai | 14 793 | 1 634 | — |
| UAB "Sauguvė" | Rokiškis | 6 232 | 2 511 | 2 |
| MB "Gedpranca" | Raudondvario k. | 6 209 | 495 | — |
| UAB "St STAFF" saugos tarnyba | Kuršėnai | 7 338 | −83 | 4 |
| UAB "Ecomwall Europe" | Panevėžys | 3 200 | −3 554 | 1 |
| UAB "Stema" | Šeimyniškių k. | 3 200 | −5 561 | 3 |
| MB "Elektrukas" | Kaunas | 10 815 | −371 | — |
| MB Isauga | Vilnius | 1 420 | −244 | — |
Įtraukta į reitingus
- 66. vieta — Pelningiausios įmonės administracinė veikla veiklos srityje (Šiauliai) 2024 m.▲ 34 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — Pelningiausios įmonės administracinė veikla veiklos srityje (Šiauliai) 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Prokamis" apyvarta?
2024 m. MB "Prokamis" nurodė 6 696 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Prokamis" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 5 223 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 78,0%.
Kokia veikla užsiima MB "Prokamis"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla“ (EVRK 8009), įsikūrusi Šiauliai.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Prokamis"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą