UAB "Stema" — įmonės kodas 147714565
- Įmonės kodas
- 147714565
- PVN nr.
- LT477145610
- Regionas / savivaldybė
- Anykščių r. sav.
- Miestas
- Šeimyniškių k.
- Adresas
- Anykščių r. sav., Anykščių sen., Šeimyniškių k., Trumpoji g. 3, LT-29171, 29171 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8009 — Niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Jun 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 70 563 | 66 447 | 15 933 | 14 687 | 16 470 | 4 525 | 11 646 | 3 272 | 12 106 | 3 200 |
| Visos pajamos | 70 563 | 66 447 | 15 933 | 14 687 | 16 470 | 4 525 | 11 646 | 3 272 | 12 106 | 3 200 |
| Pelnas prieš mokesčius | 4 618 | 29 726 | 0 | 0 | 5 796 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 9 915 | 3 624 | 0 | 5 770 | 615 | 9 752 | 9 | 0 |
| Grynasis pelnas | 4 618 | 29 726 | 0 | 0 | 5 796 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 9 915 | 3 624 | 0 | 5 770 | 615 | 9 752 | 9 | 5 561 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 9 430 | 20 082 | 17 525 | 16 885 | 16 689 | 16 669 | 21 662 | 21 105 | 20 547 | 19 990 |
| Trumpalaikis turtas | 51 179 | 33 296 | 57 091 | 70 798 | 89 302 | 82 530 | 23 037 | 23 842 | 28 529 | 34 117 |
| Visi įsipareigojimai | 77 772 | 40 444 | 67 155 | 88 420 | 101 101 | 100 079 | 27 763 | 37 323 | 60 331 | 70 924 |
| Nuosavas kapitalas | −17 163 | 12 934 | 7 461 | −737 | 4 890 | −880 | 16 936 | 7 624 | −11 255 | −16 817 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 17 376 | 17 376 | 17 376 | 17 376 | 17 376 | 17 376 | 17 376 | 17 376 | 17 376 | 17 376 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 67 NACE 8009 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Stema" 2024 m. nurodė 3 200 € apyvartą, tai yra 73,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla“ veiklos srities įmonių Anykščių r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 5 561 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, tai yra 25,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 70 924 €, o nuosavas kapitalas — −16 817 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Ecomwall Europe" | Panevėžys | 3 200 | −3 554 | 1 |
| MB Isauga | Vilnius | 1 420 | −244 | — |
| MB "Saugvarta" | Liepiškių k. | 1 150 | 38 | — |
| MB Trafukas | Vilnius | 820 | 480 | — |
| MB "Gedpranca" | Raudondvario k. | 6 209 | 495 | — |
| UAB "Sauguvė" | Rokiškis | 6 232 | 2 511 | 2 |
| MB "Prokamis" | Šiauliai | 6 696 | 5 223 | — |
| UAB "St STAFF" saugos tarnyba | Kuršėnai | 7 338 | −83 | 4 |
Įtraukta į reitingus
- 4. vieta — Didžiausi darbdaviai administracinė veikla veiklos srityje (Anykščių r. sav.) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — TOP 13 įmonių administracinė veikla veiklos srityje (Anykščių r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 87. vieta — Didžiausi darbdaviai Anykščių r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Didžiausi darbdaviai administracinė veikla veiklos srityje (Anykščių r. sav.) 2023 m.
- 9. vieta — TOP 14 įmonių administracinė veikla veiklos srityje (Anykščių r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 25. vieta — Didžiausi darbdaviai niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla veiklos srityje 2023 m.
- 67. vieta — Didžiausi darbdaviai Anykščių r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 26 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Didžiausi darbdaviai Anykščių r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 72. vieta — Didžiausi darbdaviai Anykščių r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 69. vieta — Didžiausi darbdaviai Anykščių r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 71. vieta — Pelningiausios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 72. vieta — Didžiausi darbdaviai Anykščių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Stema" apyvarta?
2024 m. UAB "Stema" nurodė 3 200 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Stema" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 5 561 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Stema"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Stema"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla“ (EVRK 8009), įsikūrusi Šeimyniškių k., Anykščių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Stema"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą