Anykščių r. sav. įmonės
Aktyvios įmonės (2024)
457
Bendra apyvarta
96,2 mln €▼ 2,9%
Darbuotojai
1 309
Medianinė marža
3,3%
Augimas (metinis)
−2,9%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
Anykščių r. sav.: TOP 100 įmonių
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB VLI TIMBER | Anykščių r. sav. | 21 382 710 | 519 338 | 101 | |
| 2 | Uždaroji akcinė bendrovė "Galanis" | Anykščių r. sav. | 6 749 161 | 97 391 | 2 | |
| 3 | UAB "ANYKŠČIŲ VOSINTA" | Anykščių r. sav. | 4 683 424 | 844 124 | 45 | |
| 4 | Burbiškio agroserviso kooperatyvas | Anykščių r. sav. | 4 157 849 | −356 389 | 52 | |
| 5 | ŽŪB "AUGA Nausodė" | Anykščių r. sav. | 3 400 536 | −518 574 | 24 | |
| 6 | Uždaroji akcinė bendrovė "Kurklių karjeras" | Anykščių r. sav. | 3 055 298 | 12 009 | 42 | |
| 7 | UAB "Baldjoda" | Anykščių r. sav. | 2 724 152 | 2 598 | 58 | |
| 8 | UAB "Zala Arms" | Anykščių r. sav. | 2 340 076 | 740 | 16 | |
| 9 | Uždaroji akcinė bendrovė "Poraistė" | Anykščių r. sav. | 2 261 615 | 311 863 | 22 | |
| 10 | Kooperatinė bendrovė "Žalioji lanka" | Anykščių r. sav. | 1 965 540 | 23 633 | 26 | |
| 11 | MB "LT konstrukta" | Anykščių r. sav. | 1 938 088 | 127 043 | 10 | |
| 12 | UAB "KAPITONO TRANSPORTAS" | Anykščių r. sav. | 1 822 930 | −81 155 | 17 | |
| 13 | UAB "Rudilė" | Anykščių r. sav. | 1 723 289 | 114 607 | 19 | |
| 14 | UAB "VĖJO BIRŽA" | Anykščių r. sav. | 1 676 642 | −118 905 | 35 | |
| 15 | Anykščių rajono žemės ūkio bendrovė "Elma" | Anykščių r. sav. | 1 627 616 | −204 842 | 21 | |
| 16 | UAB "TIGRUVA" | Anykščių r. sav. | 1 577 304 | 18 834 | 22 | |
| 17 | UAB "Adovis" | Anykščių r. sav. | 1 288 182 | 130 051 | 30 | |
| 18 | UAB "Penki arai" | Anykščių r. sav. | 1 235 001 | 224 905 | 9 | |
| 19 | MB Gremium auto | Anykščių r. sav. | 1 148 068 | 379 947 | 1 | |
| 20 | Uždaroji akcinė bendrovė "LYKSNA" | Anykščių r. sav. | 1 085 000 | 31 911 | 61 | |
| 21 | Uždaroji akcinė bendrovė "Sirenga" | Anykščių r. sav. | 995 799 | 5 044 | — | |
| 22 | UAB "Army shop" | Anykščių r. sav. | 971 135 | 58 499 | 11 | |
| 23 | Žemės ūkio bendrovė "Zizdra" | Anykščių r. sav. | 955 346 | 22 594 | 4 | |
| 24 | Akcinė bendrovė "Ažuožerių sodai" | Anykščių r. sav. | 909 354 | −109 342 | 26 | |
| 25 | Individuali įmonė | Anykščių r. sav. | 803 340 | 41 223 | 6 | — |
| 26 | UAB "Anykščių baldai" | Anykščių r. sav. | 758 241 | 8 392 | 26 | |
| 27 | Raguvos ūkiai, Kooperatinė bendrovė | Anykščių r. sav. | 733 662 | −71 060 | 15 | |
| 28 | UAB "KEROKŠLIS" | Anykščių r. sav. | 695 988 | 28 813 | 10 | |
| 29 | Žemės ūkio kooperatyvas "Ažuožerių sultys" | Anykščių r. sav. | 687 079 | −74 518 | 17 | |
| 30 | Anykščių rajono žemės ūkio bendrovė "Sodžius" | Anykščių r. sav. | 605 336 | −57 775 | 6 | |
| 31 | UAB "SANLEX" | Anykščių r. sav. | 580 683 | 110 206 | 2 | |
| 32 | VšĮ "Sidabrinis amžius" | Anykščių r. sav. | 553 683 | 21 102 | 15 | |
| 33 | UAB "Traupelė" | Anykščių r. sav. | 521 034 | −6 729 | 8 | |
| 34 | UAB "Romenita" | Anykščių r. sav. | 520 565 | 14 649 | 4 | |
| 35 | UAB "Baltijos forneta" | Anykščių r. sav. | 514 769 | 19 403 | 3 | |
| 36 | UAB "Europe truck lines" | Anykščių r. sav. | 504 710 | −27 665 | 8 | |
| 37 | MB "Garsas renginiams" | Anykščių r. sav. | 492 541 | 113 132 | 3 | |
| 38 | MB "Silvija ir broliai" | Anykščių r. sav. | 485 480 | 11 308 | 7 | |
| 39 | UAB "Mandri puodai" | Anykščių r. sav. | 469 568 | −17 469 | 17 | |
| 40 | UAB Katino ūkelis | Anykščių r. sav. | 469 407 | 91 129 | 3 | |
| 41 | UAB "DK services" | Anykščių r. sav. | 458 636 | 33 867 | 2 | |
| 42 | UAB "SP group" | Anykščių r. sav. | 453 236 | 34 289 | 4 | |
| 43 | UAB "KAGRA" | Anykščių r. sav. | 443 552 | 20 074 | 12 | |
| 44 | UAB "Nameliukas" | Anykščių r. sav. | 435 122 | −28 366 | 2 | |
| 45 | MB "Bonsai LT" | Anykščių r. sav. | 434 294 | 13 710 | 2 | |
| 46 | UAB "Nasvė" | Anykščių r. sav. | 424 418 | 45 999 | 9 | |
| 47 | MB "Babraičio statyba" | Anykščių r. sav. | 422 752 | 6 317 | 3 | |
| 48 | UAB "Nogesta" | Anykščių r. sav. | 401 615 | 12 634 | 3 | |
| 49 | Uždaroji akcinė bendrovė "Pajuostinys" | Anykščių r. sav. | 401 315 | −8 934 | 5 | |
| 50 | UAB "Mur mur verslas" | Anykščių r. sav. | 389 411 | 62 404 | 2 | |
| 51 | UAB "Torgera" | Anykščių r. sav. | 386 173 | 24 007 | 8 | |
| 52 | ŽŪB "Josvainių Agro" | Anykščių r. sav. | 384 973 | 6 193 | 2 | |
| 53 | MB Linksmai | Anykščių r. sav. | 375 955 | −23 496 | — | |
| 54 | "Besteka", UAB | Anykščių r. sav. | 371 601 | 35 402 | 7 | |
| 55 | UAB "DOMUS BONUM" | Anykščių r. sav. | 360 263 | −5 651 | 2 | |
| 56 | UAB "Žaliadvaris" | Anykščių r. sav. | 360 036 | −8 833 | 6 | |
| 57 | Anykščių rajono žemės ūkio bendrovė "Naujonys" | Anykščių r. sav. | 347 016 | −110 363 | 6 | |
| 58 | UAB "Gėlių lanka" | Anykščių r. sav. | 345 856 | −12 938 | 11 | |
| 59 | VšĮ Šeimos idėjų centras | Anykščių r. sav. | 330 927 | 442 | 12 | |
| 60 | MB "Grigsta" | Anykščių r. sav. | 323 002 | −21 123 | 6 | |
| 61 | UAB BUMA Tech | Anykščių r. sav. | 314 931 | 583 | 4 | |
| 62 | UAB "IN Agro" | Anykščių r. sav. | 313 440 | 94 953 | — | |
| 63 | MB "Verslo valdymo paslaugos" | Anykščių r. sav. | 303 816 | −9 032 | 17 | |
| 64 | KPT Transport UAB | Anykščių r. sav. | 297 561 | 12 514 | 1 | — |
| 65 | UAB "Trinka" | Anykščių r. sav. | 294 570 | 2 501 | 7 | |
| 66 | UAB "Kalnų miškas" | Anykščių r. sav. | 293 148 | 51 841 | 6 | |
| 67 | MB Paupio | Anykščių r. sav. | 290 967 | 13 050 | 8 | |
| 68 | UAB "ABELT" | Anykščių r. sav. | 281 240 | 29 505 | 3 | |
| 69 | UAB "SERENTUS" | Anykščių r. sav. | 270 810 | 22 195 | 7 | |
| 70 | UAB Mano miškelis | Anykščių r. sav. | 269 317 | 104 734 | 3 | |
| 71 | "Barono vila", UAB | Anykščių r. sav. | 267 725 | −161 711 | 12 | |
| 72 | Farmers circle operations, UAB | Anykščių r. sav. | 259 676 | 1 004 | 7 | |
| 73 | UAB "ARVEDITA" | Anykščių r. sav. | 257 420 | 99 776 | 3 | |
| 74 | MB "Poligonas" | Anykščių r. sav. | 249 956 | 23 026 | 2 | |
| 75 | MB "Bendis" | Anykščių r. sav. | 237 400 | 143 288 | 2 | |
| 76 | UAB "RTR kasyba" | Anykščių r. sav. | 236 459 | 57 826 | 5 | |
| 77 | UAB Kubu namai | Anykščių r. sav. | 235 567 | −15 052 | 9 | |
| 78 | VšĮ "MM 911" | Anykščių r. sav. | 228 796 | −15 946 | 1 | |
| 79 | MB "Tanavita" | Anykščių r. sav. | 228 326 | 192 | — | |
| 80 | MB "RT ranga" | Anykščių r. sav. | 224 663 | −436 | 6 | |
| 81 | Uždaroji akcinė bendrovė "Anykščių medis" | Anykščių r. sav. | 222 059 | 9 808 | 8 | |
| 82 | MB STORMEDA | Anykščių r. sav. | 221 614 | 13 692 | 2 | |
| 83 | UAB "Bolligers" | Anykščių r. sav. | 218 953 | −198 094 | 9 | |
| 84 | MB "Kasvytis" | Anykščių r. sav. | 208 694 | 29 104 | 2 | |
| 85 | MB "Dainiaus ranga" | Anykščių r. sav. | 204 528 | 51 646 | 2 | |
| 86 | UAB "Angarų statyba" | Anykščių r. sav. | 203 390 | 128 855 | 3 | |
| 87 | "Madinga spinta", MB | Anykščių r. sav. | 202 959 | 37 626 | 3 | |
| 88 | Fargera, UAB | Anykščių r. sav. | 196 096 | 3 110 | 9 | |
| 89 | Brastos pienas, UAB | Anykščių r. sav. | 187 218 | 116 954 | 1 | |
| 90 | UAB Aktyvaus poilsio centras | Anykščių r. sav. | 177 151 | 6 | 5 | |
| 91 | UAB "Gerita" | Anykščių r. sav. | 174 044 | 1 490 | 9 | |
| 92 | PHARMA MANAGEMENT SOLUTIONS, UAB | Anykščių r. sav. | 173 847 | 4 752 | 5 | |
| 93 | "Bolteda", UAB | Anykščių r. sav. | 166 728 | 29 680 | 2 | |
| 94 | MB Nepriklausomos dirbtuvės | Anykščių r. sav. | 161 154 | −96 | — | |
| 95 | MB "Meritokratas" | Anykščių r. sav. | 157 475 | 50 589 | — | |
| 96 | MB "Miško ratas" | Anykščių r. sav. | 152 708 | 21 271 | 2 | |
| 97 | UAB "Statybų technologijos" | Anykščių r. sav. | 151 907 | −12 140 | 6 | |
| 98 | MB "Ironbotics" | Anykščių r. sav. | 150 595 | 12 415 | 1 | |
| 99 | UAB "Žuvienės pašiūrė" | Anykščių r. sav. | 149 505 | −2 760 | 9 | |
| 100 | UAB "Vikingas LT" | Anykščių r. sav. | 148 367 | 6 467 | 8 |
Pagrindinės veiklos sritys
Veiklos sritys, turinčios bent 10 įmonių 2024 m.
| Veiklos sritis (EVRK) | Įmonės | Apyvarta | Medianinė marža |
|---|---|---|---|
| 4941 — Krovininis kelių transportas | 10 | 2 942 088 | −4,5% |
| 4100 — Naujų pastatų statyba | 18 | 2 079 491 | 14,5% |
| 0220 — Medienos ruoša | 13 | 2 035 437 | 4,4% |
| 4711 — Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais | 10 | 1 900 178 | −0,3% |
| 9329 — Niekur kitur nepriskirta pramogų ir rekreacijos organizavimo veikla | 20 | 1 649 377 | 0,0% |
| 5520 — Niekur kitur nepriskirta poilsiautojų ir kita trumpalaikio apgyvendinimo veikla | 12 | 1 264 050 | −2,4% |
| 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla | 51 | 439 790 | 0,0% |
| 4712 — Kita nespecializuota mažmeninė prekyba | 10 | 411 355 | −18,4% |
| 9319 — Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla | 10 | 78 725 | 6,3% |
Anykščių r. sav. reitingai
Didžiausi darbdaviai Anykščių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausios Anykščių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Naujos įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje, veikusios 2024 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Pelningiausios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausi darbdaviai Anykščių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausios Anykščių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Naujos įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje, veikusios 2023 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Pelningiausios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausi darbdaviai Anykščių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausios Anykščių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Pelningiausios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausi darbdaviai Anykščių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausios Anykščių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.Sparčiausiai augančios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Pelningiausios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausi darbdaviai Anykščių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausios Anykščių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.Sparčiausiai augančios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Pelningiausios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausi darbdaviai Anykščių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausios Anykščių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.Sparčiausiai augančios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Pelningiausios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2019 m.