PHARMA MANAGEMENT SOLUTIONS, UAB — įmonės kodas 304787794

Įmonės kodas
304787794
PVN nr.
LT100011546114
Regionas / savivaldybė
Anykščių r. sav.
Miestas
Aulelių k.
Adresas
Anykščių r. sav., Svėdasų sen., Aulelių k., Liepų g. 16-4, LT-29355, 29355 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
5829 — Kita programinės įrangos leidyba
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Registracijos data
Thu Mar 15
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
173,8 tūkst. € 21,2%
Grynasis pelnas (2024)
4 752 € 88,3%
Grynojo pelno marža
2,7%
Darbuotojai
5 66,7%

Apyvartos raida

2018–2024, EUR

050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.200 tūkst.2018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−10 tūkst.010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.2018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.200 tūkst.2018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

0123452018201920202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.120 tūkst.140 tūkst.2018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos8 81739 13264 10789 77097 462220 588173 847
Visos pajamos8 81739 13264 10789 77097 462220 588173 847
Pelnas prieš mokesčius6 985015 58417 48910 34648 15711 438
Nuostolis prieš mokesčius073400000
Grynasis pelnas5 937013 35614 7616 53740 6844 752
Grynasis nuostolis073400000
Vidutinis darbuotojų skaičius1222335
Ilgalaikis turtas0003521 1189 4256 771
Trumpalaikis turtas9 91312 88767 234105 200101 819305 209203 924
Visi įsipareigojimai1 4765 18446 17569 73272 480136 493122 803
Nuosavas kapitalas8 4377 70321 05935 82042 35783 04187 792
Apmokėtas įstatinis kapitalas2 5002 5002 5002 5002 5002 5002 500

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 91 NACE 5829 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
2,7%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
34,8 tūkst. €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
58,3%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
5,4%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

PHARMA MANAGEMENT SOLUTIONS, UAB 2024 m. nurodė 173 847 € apyvartą, tai yra 21,2% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kita programinės įrangos leidyba“ veiklos srities įmonių Anykščių r. sav.. Įmonė uždirbo 4 752 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 2,7%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, tai yra 66,7% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 122 803 €, o nuosavas kapitalas — 87 792 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kita programinės įrangos leidyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
MB "Drūtas kodas"Praniūnų k.166 99424 514
"NECOLT LABS", UABVilnius181 528−26 2104
MB HotNerdsKaunas187 003137 529
UAB "Koderis"Kaunas188 506153 5261
"Styritrade", UABŠakių k.158 8401 5443
UAB "First Digital Trade Europe"Vilnius198 34380 073
MB "Mygtukynas"Vilnius211 33063 0601
Recurre, MBVilnius136 21922 592

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra PHARMA MANAGEMENT SOLUTIONS, UAB apyvarta?

2024 m. PHARMA MANAGEMENT SOLUTIONS, UAB nurodė 173 847 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar PHARMA MANAGEMENT SOLUTIONS, UAB dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 4 752 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 2,7%.

Kiek darbuotojų turi PHARMA MANAGEMENT SOLUTIONS, UAB?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima PHARMA MANAGEMENT SOLUTIONS, UAB?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kita programinės įrangos leidyba“ (EVRK 5829), įsikūrusi Aulelių k., Anykščių r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą