"Styritrade", UAB — įmonės kodas 302658815
- Įmonės kodas
- 302658815
- PVN nr.
- LT100007036618
- Regionas / savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Miestas
- Šakių k.
- Adresas
- Kauno r. sav., Domeikavos sen., Šakių k., Tvenkinių g. 8A-54, LT-47413, 47413 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5829 — Kita programinės įrangos leidyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Aug 22
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 126 376 | 129 606 | 136 090 | 154 236 | 161 730 | 158 840 |
| Visos pajamos | 126 376 | 129 606 | 136 090 | 154 236 | 161 730 | 158 840 |
| Pelnas prieš mokesčius | 16 282 | 1 156 | 1 162 | 1 311 | 5 561 | 1 817 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 13 840 | 983 | 988 | 1 245 | 5 283 | 1 544 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 3 512 | 3 107 | 3 367 | 3 674 | 2 951 | 2 487 |
| Trumpalaikis turtas | 82 155 | 82 953 | 30 911 | 39 634 | 68 454 | 75 023 |
| Visi įsipareigojimai | 110 846 | 111 884 | 109 809 | 119 223 | 142 037 | 146 598 |
| Nuosavas kapitalas | 28 849 | 28 204 | 30 820 | 30 436 | 35 719 | 37 263 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 91 NACE 5829 įmonių (2024).
Trumpai
"Styritrade", UAB 2024 m. nurodė 158 840 € apyvartą, tai yra 1,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 4 „Kita programinės įrangos leidyba“ veiklos srities įmonių Kauno r. sav.. Įmonė uždirbo 1 544 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 1,0%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, tai yra 25,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 146 598 €, o nuosavas kapitalas — 37 263 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita programinės įrangos leidyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| "Apso" MB | Poderiškių k. | 76 000 | −8 926 | — |
| UAB Dentacasa | Giraitės k. | 36 055 | −7 385 | 1 |
| MB "Drūtas kodas" | Praniūnų k. | 166 994 | 24 514 | — |
| PHARMA MANAGEMENT SOLUTIONS, UAB | Aulelių k. | 173 847 | 4 752 | 5 |
| Recurre, MB | Vilnius | 136 219 | 22 592 | — |
| "NECOLT LABS", UAB | Vilnius | 181 528 | −26 210 | 4 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "LT telekomunikacijos" | Zujūnų k. | 133 409 | 81 066 | 4 |
| MB HotNerds | Kaunas | 187 003 | 137 529 | — |
Įtraukta į reitingus
- 3. vieta — TOP 25 įmonių turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Kauno r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Didžiausi darbdaviai turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Pelningiausios įmonės turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 44. vieta — TOP 100 įmonių kita programinės įrangos leidyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Didžiausi darbdaviai turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2023 m.
- 6. vieta — TOP 25 įmonių turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Kauno r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2023 m.
- 22. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės kita programinės įrangos leidyba veiklos srityje 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 43. vieta — TOP 100 įmonių kita programinės įrangos leidyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.
- 20. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės kita programinės įrangos leidyba veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra "Styritrade", UAB apyvarta?
2024 m. "Styritrade", UAB nurodė 158 840 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar "Styritrade", UAB dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 544 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 1,0%.
Kiek darbuotojų turi "Styritrade", UAB?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima "Styritrade", UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita programinės įrangos leidyba“ (EVRK 5829), įsikūrusi Šakių k., Kauno r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės "Styritrade", UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą