UAB Dentacasa — įmonės kodas 305574646
- Įmonės kodas
- 305574646
- PVN nr.
- LT100013224317
- Regionas / savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Miestas
- Giraitės k.
- Adresas
- Kauno r. sav., Užliedžių sen., Giraitės k., Kėnių g. 3-1, LT-54307, 54307 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5829 — Kita programinės įrangos leidyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Jun 14
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 58 678 | — | 265 000 | 163 840 | 36 055 |
| Visos pajamos | 58 678 | — | 265 000 | 163 840 | 36 055 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 53 672 | 61 324 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 385 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 53 672 | 61 324 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 5 513 | 0 | 0 | 0 | 7 385 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 166 458 | 87 396 | 5 000 | 127 693 |
| Trumpalaikis turtas | 15 189 | 51 851 | 129 207 | 97 146 | 12 465 |
| Visi įsipareigojimai | 17 777 | 230 998 | 184 508 | 0 | 45 397 |
| Nuosavas kapitalas | −3 013 | −12 689 | 32 095 | 102 146 | 94 761 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 91 NACE 5829 įmonių (2024).
Trumpai
UAB Dentacasa 2024 m. nurodė 36 055 € apyvartą, tai yra 78,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 4 „Kita programinės įrangos leidyba“ veiklos srities įmonių Kauno r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 7 385 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 45 397 €, o nuosavas kapitalas — 94 761 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita programinės įrangos leidyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Vienas bitas" | Akuotų k. | 24 976 | −5 695 | — |
| "Apso" MB | Poderiškių k. | 76 000 | −8 926 | — |
| "Styritrade", UAB | Šakių k. | 158 840 | 1 544 | 3 |
| MB Vision to venture | Vilnius | 36 608 | −3 392 | — |
| MB "Bitbaza" | Vilnius | 36 900 | 510 | — |
| UAB "Mipsas" | Kaunas | 33 500 | −36 083 | 4 |
| MB Mybė | Vilnius | 41 365 | 228 | — |
| MB Pipetap | Utena | 30 312 | 27 912 | — |
Įtraukta į reitingus
- 16. vieta — TOP 25 įmonių turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Kauno r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Didžiausi darbdaviai turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2024 m.
- 24. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės turinys ir žiniasklaida veiklos srityje 2024 m.▲ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 77. vieta — TOP 100 įmonių kita programinės įrangos leidyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▼ 36 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Pelningiausios įmonės turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2023 m.
- 5. vieta — TOP 25 įmonių turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Kauno r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 17. vieta — Didžiausi darbdaviai turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2023 m.
- 22. vieta — Pelningiausios įmonės kita programinės įrangos leidyba veiklos srityje 2023 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 41. vieta — TOP 100 įmonių kita programinės įrangos leidyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.
- 46. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės turinys ir žiniasklaida veiklos srityje 2023 m.
- 19. vieta — Pelningiausios įmonės kita programinės įrangos leidyba veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB Dentacasa apyvarta?
2024 m. UAB Dentacasa nurodė 36 055 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB Dentacasa dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 7 385 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB Dentacasa?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB Dentacasa?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita programinės įrangos leidyba“ (EVRK 5829), įsikūrusi Giraitės k., Kauno r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB Dentacasa?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą