UAB "Debaras" — įmonės kodas 305189038
- Įmonės kodas
- 305189038
- PVN nr.
- LT100014975715
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237, 08237 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8009 — Niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Jun 12
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 725 | 5 641 | 32 385 | 560 |
| Visos pajamos | 725 | 5 641 | 32 385 | 560 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 433 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 16 603 | 19 446 | 0 | 16 836 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 433 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 16 603 | 19 446 | 0 | 16 836 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 2 | 3 | 2 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 934 | 4 178 | 3 532 | 2 886 |
| Trumpalaikis turtas | 1 095 | 73 439 | 65 141 | 87 484 |
| Visi įsipareigojimai | 61 193 | 156 211 | 146 751 | 185 383 |
| Nuosavas kapitalas | −59 164 | −78 610 | −78 178 | −95 013 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 67 NACE 8009 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Debaras" 2024 m. nurodė 560 € apyvartą, tai yra 98,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 29 vietą tarp 30 „Niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla“ veiklos srities įmonių Vilnius. Įmonė metus baigė patyrusi 16 836 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 50,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 185 383 €, o nuosavas kapitalas — −95 013 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Trafukas | Vilnius | 820 | 480 | — |
| MB Isauga | Vilnius | 1 420 | −244 | — |
| MB "Apsaugos meistras" | Vilnius | 15 326 | 2 798 | — |
| UAB "AVILAN" | Vilnius | 23 220 | −5 037 | — |
| UAB "IT topas" | Vilnius | 24 035 | −23 025 | 1 |
| UAB "Erelio sparnas" | Vilnius | 30 017 | 3 845 | 2 |
| UAB "RASR" | Vilnius | 33 214 | 17 403 | 1 |
| MB "Saugumo zona" | Vilnius | 35 223 | 14 527 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Debaras" apyvarta?
2024 m. UAB "Debaras" nurodė 560 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Debaras" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 16 836 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Debaras"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Debaras"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla“ (EVRK 8009), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Debaras"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą