MB "Saugios sistemos" — įmonės kodas 304285788
- Įmonės kodas
- 304285788
- PVN nr.
- 304285788
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Kalviškių k.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Rudaminos sen., Kalviškių k., Lenktoji g. 10, LT-14105, 14105 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8009 — Niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Jun 13
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 16 274 | 23 196 | 31 497 | 28 824 | 30 246 | 31 213 | 23 318 | 32 232 | 25 847 | 32 857 |
| Visos pajamos | 16 274 | 23 196 | 31 497 | 28 824 | 30 246 | 31 213 | 23 318 | 32 232 | 25 847 | 32 857 |
| Pelnas prieš mokesčius | 2 848 | 1 543 | 0 | 558 | 6 | 735 | 5 341 | 11 144 | 13 395 | 10 964 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 2 706 | 1 466 | 0 | 530 | 6 | 698 | 5 341 | 11 010 | 12 994 | 10 628 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 3 600 | 5 029 | 5 706 | 4 830 | 4 981 | 5 599 | 2 607 | 7 585 | 6 838 | 3 348 |
| Visi įsipareigojimai | 884 | 847 | 1 524 | 118 | 263 | 183 | 610 | 4 658 | 2 005 | 343 |
| Nuosavas kapitalas | 2 716 | 4 182 | 4 182 | 4 712 | 4 718 | 5 416 | 1 997 | 2 927 | 4 833 | 3 005 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 67 NACE 8009 įmonių (2025).
Trumpai
MB "Saugios sistemos" 2025 m. nurodė 32 857 € apyvartą, tai yra 27,1% daugiau nei 2024 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė uždirbo 10 628 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 32,3%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 343 €, o nuosavas kapitalas — 3 005 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Alarms AS | Skersabalių glž. st. | 34 728 | 20 927 | — |
| UAB "Paranojus" | Kaunas | 27 254 | 1 320 | 2 |
| UAB "Vestra tuto" | Garliava | 27 284 | 1 147 | — |
| UAB "IT topas" | Vilnius | 24 035 | −23 025 | 1 |
| UAB JT Controls | Kaunas | 27 725 | 6 081 | 1 |
| UAB "AVILAN" | Vilnius | 23 220 | −5 037 | — |
| MB "Rdi technologijos" | Pietarių k. | 29 506 | 4 993 | — |
| UAB "Abiva" | Plungė | 22 052 | −508 | 4 |
Įtraukta į reitingus
- 25. vieta — Pelningiausios įmonės niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla veiklos srityje 2024 m.
- 80. vieta — Pelningiausios įmonės administracinė veikla veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Pelningiausios įmonės administracinė veikla veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Saugios sistemos" apyvarta?
2025 m. MB "Saugios sistemos" nurodė 32 857 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Saugios sistemos" dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 10 628 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 32,3%.
Kokia veikla užsiima MB "Saugios sistemos"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla“ (EVRK 8009), įsikūrusi Kalviškių k., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Saugios sistemos"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą