Pramoninių mašinų ir įrangos įrengimas įmonės Lietuvoje (EVRK 3320)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
84
Bendra apyvarta
175,7 mln €▲ 14,6%
Darbuotojai
1 242
Medianinė marža
5,2%
Augimas (metinis)
+14,6%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 86 įmonių — EVRK 3320
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "Axioma servisas" | Vilnius | 44 417 000 | 6 044 000 | 355 | |
| 2 | UAB "Trust Project Services" | Klaipėda | 25 348 935 | −38 569 | 64 | |
| 3 | Uždaroji akcinė bendrovė "Equinox Europe" | Kaunas | 24 915 867 | 5 583 533 | 91 | |
| 4 | Trust Subcontracting, UAB | Kretinga | 22 693 277 | 4 307 646 | 159 | |
| 5 | UAB "TERMOLINK" | Kaunas | 12 395 708 | 1 464 848 | 53 | |
| 6 | Elinta Robotics, UAB | Kauno r. sav. | 6 855 792 | 1 250 754 | 47 | |
| 7 | UAB "Mikron Kaunas" | Kaunas | 4 235 219 | 74 439 | 34 | |
| 8 | UAB "Enerstena VS" | Kaunas | 3 569 816 | 429 957 | 24 | |
| 9 | UAB "Baltforta" | Alytus | 3 416 071 | 18 348 | 47 | |
| 10 | Uždaroji akcinė bendrovė "BALTGINA" | Panevėžio r. sav. | 3 081 549 | 124 749 | 32 | |
| 11 | UAB "Įranga" | Marijampolės sav. | 3 081 151 | 62 905 | 15 | |
| 12 | UAB "TPA" | Panevėžys | 2 863 885 | 389 144 | 22 | |
| 13 | UAB "PROFIBUS" | Panevėžys | 2 481 426 | 121 314 | 18 | |
| 14 | UAB "Vakarų automatika" | Klaipėda | 2 371 995 | −53 922 | 21 | |
| 15 | UAB "ROBOTEX" | Kaunas | 2 139 860 | −719 127 | 27 | |
| 16 | Uždaroji akcinė bendrovė "BUKRITA" | Vilnius | 1 963 852 | 32 658 | 29 | |
| 17 | UAB "Tronera" | Kaunas | 1 676 676 | 246 862 | 31 | |
| 18 | UAB "ATC Baltic" | Šiauliai | 1 549 269 | 27 984 | 11 | |
| 19 | UAB "Baltic food technologies" | Kauno r. sav. | 1 433 266 | 133 830 | 5 | |
| 20 | UAB "AUTOMATIKOS ĮRANGA" | Panevėžys | 1 037 224 | 50 388 | — | |
| 21 | UAB "PIREMA" | Vilnius | 939 608 | 47 003 | 28 | |
| 22 | Bendra Lietuvos-Vokietijos įmonė uždaroji akcinė bendrovė "BANKSERVIS" | Vilnius | 798 378 | 44 752 | 10 | |
| 23 | UAB "Rigmetas" | Vilnius | 522 861 | 12 377 | 9 | |
| 24 | "Sepira", UAB | Vilnius | 522 083 | 91 040 | 7 | |
| 25 | UAB "Fulger" | Šiauliai | 518 262 | 31 583 | 15 | |
| 26 | UAB "Emvitas" | Kauno r. sav. | 463 772 | 15 925 | 8 | |
| 27 | Individuali įmonė | Šiauliai | 453 366 | 16 005 | 17 | |
| 28 | MB "Marklita" | Jonavos r. sav. | 414 044 | 30 864 | 2 | |
| 29 | UAB "Energetikos servisas" | Vilnius | 402 310 | 112 495 | 5 | |
| 30 | MB "Marivida" | Marijampolė | 350 311 | 21 136 | — | |
| 31 | UAB "Litmatika" | Jurbarko r. sav. | 346 578 | −10 582 | 8 | |
| 32 | UAB "Valdymo automatika" | Kaunas | 339 351 | −113 080 | 8 | |
| 33 | UAB "Airgona" | Kretinga | 326 131 | 2 986 | 7 | |
| 34 | MB "Parkita" | Klaipėda | 318 555 | −2 700 | 3 | |
| 35 | UAB "Promatecha" | Kauno r. sav. | 318 413 | 3 963 | 2 | |
| 36 | MB "Sinco automatika" | Vilnius | 298 293 | 147 234 | — | |
| 37 | UAB "Jeitaras" | Kauno r. sav. | 296 249 | 29 547 | 10 | |
| 38 | UAB "BioPower Industries" | Kaunas | 260 400 | −110 753 | 2 | |
| 39 | UAB "Investum Baltic" | Vilnius | 242 920 | 207 106 | 1 | — |
| 40 | UAB AVK SPRENDIMAI | Vilnius | 242 468 | 68 451 | 4 | |
| 41 | UAB "Aldenas" | Vilnius | 236 265 | 7 839 | 2 | |
| 42 | UAB "Montuoju" | Kaunas | 226 785 | 8 518 | 6 | |
| 43 | UAB "Vidocom" | Alytus | 199 486 | −39 875 | 6 | |
| 44 | MB "Bd technika" | Kaunas | 195 326 | 14 930 | 3 | |
| 45 | UAB "Asintega" | Kaunas | 186 521 | 66 791 | 3 | |
| 46 | UAB "PI servisas" | Vilniaus r. sav. | 176 807 | 1 230 | 2 | |
| 47 | MB EGMANTA | Marijampolės sav. | 172 928 | 112 067 | 1 | |
| 48 | MB Subsistemos | Vilnius | 171 486 | 57 928 | — | — |
| 49 | UAB "Pumpasa" | Vilnius | 169 780 | 65 673 | 3 | |
| 50 | UAB "Fonogra" | Vilnius | 154 513 | 8 248 | 3 | |
| 51 | Uždaroji akcinė bendrovė "Reola" | Kaunas | 151 302 | −4 882 | 9 | |
| 52 | UAB Pramatik | Kauno r. sav. | 151 056 | 5 079 | 1 | |
| 53 | UAB "Aivauta" | Klaipėda | 136 849 | −744 | 3 | |
| 54 | MB "Pramoninis dažnis" | Radviliškio r. sav. | 126 805 | 5 271 | — | |
| 55 | UAB "Lines LT" | Klaipėda | 115 870 | 55 663 | 2 | |
| 56 | Frostcoil, UAB | Vilnius | 102 363 | 7 298 | 4 | |
| 57 | UAB "Naudinga" | Kaunas | 100 891 | −3 502 | 2 | |
| 58 | UAB SK Engineering | Alytus | 78 830 | −8 392 | 1 | |
| 59 | UAB "INEKSAS" | Vilniaus r. sav. | 76 107 | 12 791 | 2 | |
| 60 | MB "Žilvino servisas" | Vilniaus r. sav. | 63 260 | 1 589 | 4 | |
| 61 | B-MASTERLT, MB | Utenos r. sav. | 57 531 | 24 200 | — | — |
| 62 | MB "Kifeda" | Kaunas | 52 405 | 9 788 | — | |
| 63 | Individuali įmonė | Šiauliai | 52 218 | 23 796 | 3 | — |
| 64 | UAB "Aplinkosaugos darbai ir konsultacijos" | Vilnius | 51 113 | 7 747 | 1 | |
| 65 | MB "Gausman automatika" | Kaunas | 47 520 | 3 545 | — | |
| 66 | UAB "Astecha" | Vilniaus r. sav. | 46 915 | 1 793 | 4 | |
| 67 | MB "Montema" | Vilnius | 45 296 | −14 995 | 2 | |
| 68 | UAB "NEUROSFERA" | Vilnius | 44 885 | 12 622 | — | |
| 69 | UAB ENASA | Kaunas | 40 957 | 28 288 | 1 | |
| 70 | Invertas engineering, MB | Vilnius | 40 360 | 17 209 | — | — |
| 71 | MB "Pramoninės valdymo sistemos" | Klaipėdos r. sav. | 36 633 | −19 506 | 1 | |
| 72 | MB Staklių servisas | Kaunas | 36 353 | 24 514 | — | — |
| 73 | MB "Transporto kontrolės sprendimai" | Vilnius | 30 109 | 15 093 | — | |
| 74 | UAB "Stakema" | Kelmės r. sav. | 25 000 | −15 508 | 1 | |
| 75 | MB Tss industry | Klaipėda | 22 272 | 1 995 | — | — |
| 76 | MB "Dileworks" | Ukmergė | 20 600 | 0 | — | — |
| 77 | UAB "Lipvita" | Vilnius | 17 750 | −4 495 | 2 | — |
| 78 | UAB "Mobile Projects" | Klaipėda | 14 132 | −4 132 | 2 | |
| 79 | Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos uždaroji akcinė bendrovė "ELHAMERS" | Vilnius | 12 081 | −950 | 2 | |
| 80 | UAB "Gasvolta" | Kaišiadorių r. sav. | 10 325 | 66 324 | 1 | |
| 81 | MB Robotų užkalbėtojas | Panevėžio r. sav. | 7 940 | −11 361 | — | — |
| 82 | UAB "GALEASERVICE" | Vilnius | 7 248 | −49 062 | 3 | |
| 83 | UAB "All for Brewing" | Vilnius | 2 010 | 389 | 2 | — |
| 84 | UAB "Šildyk" | Klaipėdos r. sav. | 790 | −12 602 | — | — |
| 85 | MB Gravitacijos centras | Klaipėda | 250 | −300 | — | |
| 86 | MB Procerum | Klaipėda | 0 | 0 | — | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 23 | 51 101 931 | 469 | 13,6% |
| Kaunas | 17 | 46 960 184 | 269 | 7,5% |
| Klaipėda | 8 | 25 942 731 | 72 | −0,2% |
| Kretinga | 2 | 23 019 408 | 166 | 9,9% |
| Kauno r. sav. | 6 | 9 518 548 | 73 | 6,4% |
| Panevėžys | 2 | 5 345 311 | 40 | 9,2% |
| Alytus | 4 | 3 694 387 | 54 | −10,6% |
| Marijampolės sav. | 2 | 3 254 079 | 16 | 33,4% |
| Panevėžio r. sav. | 2 | 3 089 489 | 32 | 4,0% |
| Šiauliai | 2 | 2 067 531 | 26 | 4,0% |
| Jonavos r. sav. | 1 | 414 044 | 2 | 7,5% |
| Vilniaus r. sav. | 6 | 363 089 | 12 | 3,2% |
| Marijampolė | 1 | 350 311 | — | 6,0% |
| Jurbarko r. sav. | 1 | 346 578 | 8 | −3,1% |
| Radviliškio r. sav. | 1 | 126 805 | — | 4,2% |
| Utenos r. sav. | 1 | 57 531 | — | 42,1% |
| Klaipėdos r. sav. | 2 | 37 423 | 1 | −53,2% |
| Kelmės r. sav. | 1 | 25 000 | 1 | −62,0% |
| Ukmergė | 1 | 20 600 | — | 0,0% |
| Kaišiadorių r. sav. | 1 | 10 325 | 1 | 642,4% |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai pramoninių mašinų ir įrangos įrengimas veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių pramoninių mašinų ir įrangos įrengimas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės pramoninių mašinų ir įrangos įrengimas veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės pramoninių mašinų ir įrangos įrengimas veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai pramoninių mašinų ir įrangos įrengimas veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių pramoninių mašinų ir įrangos įrengimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės pramoninių mašinų ir įrangos įrengimas veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės pramoninių mašinų ir įrangos įrengimas veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai pramoninių mašinų ir įrangos įrengimas veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių pramoninių mašinų ir įrangos įrengimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės pramoninių mašinų ir įrangos įrengimas veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės pramoninių mašinų ir įrangos įrengimas veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 3311 — Metalo gaminių remontas ir techninė priežiūra
- 3312 — Mašinų remontas ir techninė priežiūra
- 3313 — Elektroninės ir optinės įrangos remontas ir techninė priežiūra
- 3314 — Elektros įrangos remontas ir techninė priežiūra
- 3315 — Įvairių tipų civilinių laivų remontas ir techninė priežiūra
- 3316 — Civilinių orlaivių ir erdvėlaivių remontas ir techninė priežiūra
- 3317 — Kitų civilinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra
- 3318 — Karinių kovinių transporto priemonių, įvairių tipų laivų, orlaivių ir erdvėlaivių remontas ir techninė priežiūra