Kitų civilinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra įmonės Lietuvoje (EVRK 3317)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
65
Bendra apyvarta
5,4 mln €▲ 33,9%
Darbuotojai
130
Medianinė marža
2,1%
Augimas (metinis)
+33,9%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 63 įmonių — EVRK 3317
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB Go service | Vilnius | 910 026 | 197 421 | 6 | — |
| 2 | UAB TRANSPORTO APTARNAVIMO CENTRAS LT | Vilniaus r. sav. | 339 650 | 153 | 10 | |
| 3 | UAB "Gfk industries" | Vilnius | 276 028 | 10 832 | 4 | |
| 4 | UAB "Euspro" | Vilniaus r. sav. | 271 320 | 15 706 | 9 | |
| 5 | UAB "Greiferlita" | Vilnius | 263 603 | −90 625 | 7 | |
| 6 | UAB "Kuro projektai" | Klaipėda | 221 418 | 10 937 | 4 | |
| 7 | Uždaroji akcinė bendrovė "FEIDĖ" | Prienų r. sav. | 216 659 | 2 138 | 2 | |
| 8 | UAB "Pasaulio centras" | Kaunas | 208 762 | 21 178 | 2 | |
| 9 | UAB "Truck Service Vilnius" | Vilniaus r. sav. | 175 096 | 726 | 5 | |
| 10 | UAB "Betechna" | Vilniaus r. sav. | 159 524 | 135 643 | 2 | |
| 11 | UAB "DV Technika" | Vilnius | 149 920 | 1 851 | 3 | |
| 12 | Js autoservisas UAB | Vilnius | 149 738 | −44 175 | 4 | |
| 13 | MB "TRANSTOMA" | Vilnius | 144 100 | 2 330 | 1 | |
| 14 | Viešoji įstaiga "Retenė" | Pakruojis | 143 348 | −25 370 | 10 | |
| 15 | UAB "Gerai rieda" | Anykščiai | 143 052 | −12 430 | 4 | |
| 16 | UAB "REFITAS" | Kaunas | 142 689 | 61 581 | 3 | |
| 17 | MB "ZAC LT" | Vilnius | 128 674 | 6 146 | — | |
| 18 | MB Autosporto centras | Kaunas | 109 370 | 10 671 | — | |
| 19 | MB "Darsidota" | Klaipėda | 96 760 | 16 621 | 1 | |
| 20 | UAB Autobrolių autoservisas | Klaipėda | 85 193 | 2 174 | 2 | |
| 21 | UAB Riguda | Vilnius | 83 680 | 585 | 2 | |
| 22 | UAB "Gedimino technika" | Šiaulių r. sav. | 73 801 | −7 949 | 3 | |
| 23 | MB "Vilkoma" | Kaunas | 73 201 | −7 198 | — | |
| 24 | Mažoji bendrija "Auto kapinės" | Kaunas | 67 813 | −39 530 | 2 | |
| 25 | UAB "Automodas" | Šiaulių r. sav. | 59 450 | 18 970 | 1 | |
| 26 | MB "VDS service" | Vilnius | 57 745 | 7 999 | — | |
| 27 | UAB "Ziptrans" | Vilnius | 55 371 | −12 515 | 2 | |
| 28 | UAB "Semo servisas" | Vilnius | 48 172 | −25 029 | 3 | |
| 29 | UAB "Metaniksa" | Anykščiai | 47 490 | −44 282 | 6 | |
| 30 | UAB "Setramus" | Trakų r. sav. | 43 616 | −9 339 | 2 | |
| 31 | MB "Hibridinės sistemos" | Vilnius | 43 616 | 3 004 | — | |
| 32 | MB SARILA LT | Vilniaus r. sav. | 43 145 | −6 214 | — | |
| 33 | "Unlimited performance", MB | Vilnius | 41 978 | 37 571 | — | |
| 34 | MB "Autoraja" | Alytaus r. sav. | 41 366 | −14 954 | 2 | |
| 35 | MB "VikaVera" | Šilalės r. sav. | 37 763 | 5 473 | — | |
| 36 | UAB "Benas ir ko" | Klaipėda | 31 781 | 881 | 1 | |
| 37 | UAB AG Gamyba | Šiaulių r. sav. | 25 789 | −11 012 | 6 | — |
| 38 | "Kilovatvalandė", MB | Vilnius | 24 550 | −1 197 | 1 | |
| 39 | Viešoji įstaiga "Likimo laiptai" | Klaipėda | 24 490 | −11 007 | 4 | |
| 40 | UAB Techegis | Vilnius | 23 936 | −3 536 | 1 | — |
| 41 | MB "Ambeneda" | Šakiai | 21 045 | 104 | — | |
| 42 | UAB "Fiberauto" | Šiauliai | 19 516 | 5 986 | — | |
| 43 | MB "DPF Systems" | Vilnius | 17 585 | 11 809 | — | |
| 44 | MB "Romsanda" | Joniškis | 16 920 | 440 | — | |
| 45 | Lynx Group, UAB | Vilnius | 16 085 | 1 699 | — | — |
| 46 | MB "Luka auto" | Kaunas | 15 190 | 7 285 | — | — |
| 47 | Uždaroji akcinė bendrovė "NESADA" | Klaipėda | 14 794 | 2 794 | 3 | |
| 48 | UAB "Dotina" | Vilnius | 14 722 | −10 637 | — | |
| 49 | UAB "Termopraktika" | Klaipėdos r. sav. | 14 669 | −25 938 | 1 | |
| 50 | Uždaroji akcinė bendrovė "Vismonta" | Visaginas | 13 757 | 32 | 3 | |
| 51 | MB "UR motors" | Vilnius | 12 614 | 469 | — | |
| 52 | UAB "Pikovita" | Šiauliai | 9 750 | −27 318 | 3 | |
| 53 | UAB "Dangaus energija" | Visagino sav. | 9 270 | 4 201 | 2 | |
| 54 | UAB "Lkform" | Vilnius | 8 158 | −85 619 | 2 | |
| 55 | MB "Velox LT" | Šiauliai | 8 058 | −129 | — | |
| 56 | MB "Laki Era" | Klaipėda | 5 947 | −1 388 | — | |
| 57 | UAB "K&LED Auto" | Raseinių r. sav. | 4 512 | −11 951 | 2 | — |
| 58 | MB "Metautas" | Vilniaus r. sav. | 4 000 | −3 780 | — | |
| 59 | UAB "Technostandartas" | Kėdainiai | 3 670 | 2 973 | — | |
| 60 | MB "Vilko kasimo darbai" | Kauno r. sav. | 3 600 | 1 059 | — | |
| 61 | UAB "Regimanto servisas" | Šakių r. sav. | 3 250 | −23 537 | 1 | |
| 62 | UAB "Žygisa" | Jonava | 0 | 0 | — | |
| 63 | UAB "ATRA AUTO" | Panevėžys | 0 | 0 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 21 | 2 455 579 | 36 | 2,7% |
| Vilniaus r. sav. | 6 | 992 735 | 26 | 0,4% |
| Kaunas | 7 | 617 025 | 7 | 10,0% |
| Klaipėda | 8 | 480 383 | 15 | 3,9% |
| Prienų r. sav. | 1 | 216 659 | 2 | 1,0% |
| Anykščiai | 2 | 190 542 | 10 | −51,0% |
| Šiaulių r. sav. | 3 | 159 040 | 10 | −10,8% |
| Pakruojis | 1 | 143 348 | 10 | −17,7% |
| Alytaus r. sav. | 1 | 41 366 | 2 | −36,2% |
| Šilalės r. sav. | 1 | 37 763 | — | 14,5% |
| Šiauliai | 2 | 29 266 | 3 | 30,7% |
| Šakiai | 1 | 21 045 | — | 0,5% |
| Joniškis | 1 | 16 920 | — | 2,6% |
| Visaginas | 1 | 13 757 | 3 | 0,2% |
| Visagino sav. | 1 | 9 270 | 2 | — |
| Raseinių r. sav. | 2 | 4 512 | 3 | — |
| Kėdainiai | 1 | 3 670 | — | — |
| Kauno r. sav. | 1 | 3 600 | — | — |
| Šakių r. sav. | 1 | 3 250 | 1 | — |
| Panevėžys | 1 | 0 | — | — |
| Jonava | 1 | 0 | — | — |
| Telšių r. sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kitų civilinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių kitų civilinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės kitų civilinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kitų civilinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių kitų civilinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Pelningiausios įmonės kitų civilinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kitų civilinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių kitų civilinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Pelningiausios įmonės kitų civilinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 3311 — Metalo gaminių remontas ir techninė priežiūra
- 3312 — Mašinų remontas ir techninė priežiūra
- 3313 — Elektroninės ir optinės įrangos remontas ir techninė priežiūra
- 3314 — Elektros įrangos remontas ir techninė priežiūra
- 3315 — Įvairių tipų civilinių laivų remontas ir techninė priežiūra
- 3316 — Civilinių orlaivių ir erdvėlaivių remontas ir techninė priežiūra
- 3318 — Karinių kovinių transporto priemonių, įvairių tipų laivų, orlaivių ir erdvėlaivių remontas ir techninė priežiūra
- 3319 — Kitos įrangos remontas ir techninė priežiūra